Період публікації:

від

до

Категорія:

6 лютого - Міжнародний день безпечного Інтернету

Опубліковано: Середа, 07 лютого 2018 

min
max

Безпека - життя людини,
Безпека - це наше майбуття.
Прийміть до серця світ природи -
прекрасне буде всіх життя!

День безпечного інтернету (Safer іnternet day) прогресивне людство відзначає 6 лютого, адже дана проблема давно вже стала однією з глобальних. Цю традицію запровадили в Європі в 2004 році, бо питання інформаційної  безпеки виявилися актуальними для різних країн світу. Світ відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай:кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення кращого цифрового досвіду.

День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів із безпеки в Інтернеті разом зі всім світом: як у навчальному закладі, бібліотеці, громадській організації, так й в органах влади, бізнесових організаціях. З кожним роком до відзначення цього дня в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій.

У ДНЗ "Львівське вище професійне училище торгівлі та сфери послуг" учні та вчителі теж долучилися до даного свята. З метою сприяння обізнаності учнів та вчителів про небезпеки, які існують в Інтернеті, навчитися відрізняти безпечний Інтернет від небезпечного та захищати себе від небезпеки в Інтернеті. Викладачем інформатики Чорною О. В. та учнями групи № 123 "Кухар, кондитер" був проведений навчальний тренінг, де вчителі та учні інших груп досліджували позитивні і негативні наслідки Інтернету, та вчилися як захистити себе від небезпеки в Інтернеті і яких правил слід дотримуватися.

Немає коментарів

Анонси
Календар подій

 Четвертий Львівський фестиваль гуманної педагогіки
08 - 10 Червня 2018

Четвертий Львівський фестиваль гуманної педагогіки

Опубліковано: Понеділок, 14 травня 2018


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook