Період публікації:

від

до

Категорія:

Конкурс «Фізика навколо нас»

Опубліковано: Вівторок, 06 лютого 2018 

min
max

        Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Львівської ОДА від 20.10.2017р. № 07-01/515, на пропозицію Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», з метою професійного розвитку педагогічних працівників, формування у школярів морально-естетичних цінностей та екологічної культури шляхом залучення їх до експериментально-дослідницької роботи, розвитку позитивного ставлення до навколишнього світу, створення передумов для формування ключових компетенцій та стимулювання в учнів природної допитливості і творчого потенціалу у районі було проведено І етап обласного конкурсу учнівських проектів з фізики в межах освітнього проекту «Фізика навколо нас» для учнів 9-х класів, у якому взяли участь 3 навчальні заклади району: ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім.О.Ковча», НВК «ЗНЗ І-ІІІст.-ДНЗ»с.Костенів ім.А.Костирки, Добряницька ЗОШ І-ІІст.

       І місце зайняв учень Добряницької ЗОШ І-ІІст. Козел  Богдан з проектом «Складання найпростішого оптичного приладу». Цим приладом був калейдоскоп, який учень виготовив самостійно з підручних матеріалів.

      31.01.2018 р. у Львівському національному університеті ім.І.Франка на фізичному факультеті проводився ІІ етап обласного конкурсу учнівських проектів з фізики. Проект «Складання найпростішого оптичного приладу» зайняв ІІ місце. Учень Козел Богдан  був нагороджений Дипломом ІІ ступеня, а вчитель фізики Соколовська М.В. Грамотою Департаменту освіти і науки Львівської ОДА. Нагородження проводив декан фізико-математичного факультету університету.

 

Немає коментарів

Схожі статті:

ТИЖДЕНЬ ДУХОВНОСТІ У  ДОБРЯНИЦЬКІЙ ЗОШ І-ІІ СТ. ТИЖДЕНЬ ДУХОВНОСТІ У ДОБРЯНИЦЬКІЙ ЗОШ І-ІІ СТ. Опубліковано: Середа, 15 листопада 2017            У Добряницькій ЗОШ І-ІІ ст. з 06.11-10.11.2017 р. відбувся Тиждень духовності на тему «Сім’я як Божа установа – основа державного та суспільного життя».             У перший день, 06.11, на лінійці урочисто виставлено два дерева- дерево пізнання, яке стоїть на фундаменті з цегли, де написано...

Переглядів: 58 Коментарів: 0

Відділи освіти

Еколого-психологічний тренінг «Знай, люби, бережи!» Еколого-психологічний тренінг «Знай, люби, бережи!» Опубліковано: Понеділок, 17 жовтня 2016 У Добряницькій  ЗОШ І-ІІст. відбувся  еколого-психологічний тренінг  «Знай, люби, бережи!», який підготували учні школи. Результативність тренінгу дало позитивний виховний внесок з питань екологічної культури, мислення та свідомості щодо поведінки проведення заходів на природі.  

Переглядів: 239 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
15 - 17 березня 2018

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Вівторок, 26 грудня 2017


Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»
19 - 21 квітня 2018

Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»

Опубліковано: Четвер, 14 грудня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини


 

Ми у Facebook
Ми у Facebook