Період публікації:

від

до

Категорія:

Навчально-практичний семінар «Поєднання історії і сучасності у підготовці кваліфікованих робітників» (фото)

Опубліковано: Понеділок, 05 лютого 2018 

min
max

Днями на базі ДНЗ «Львівське вище професійне художнє училище» відбувся навчально-практичний семінар на тему: «Поєднання історії і сучасності у підготовці кваліфікованих робітників».

На захід були запрошені майстри виробничого навчання, викладачі спецпредметів художніх професій професійно-технічних навчальних закладів Львівщини.

Модератор семінару – Гузюк В.Б., методист Навчально-методичного центру ПТО у Львівській області.

З вітальним словом про навчальний заклад виступила заступник директора з навчально-виробничої роботи Осипович Л.Я., яка розповіла про працівників та учнів училища, їхні досягнення. Присутні мали можливість ознайомитись з матеріально-технічною базою училища.

Викладач-методист Погребняк О.С., яка буде цього року проходити чергову атестацію, запросила гостей і працівників училища на відкритий позанавчальний виховний захід «Яків Гніздовський – видатний графік», який вона підготувала спільно з учнями групи № 301. Присутні мали можливість познайомитись із біографією і творчою спадщиною нашого земляка.

Після закінчення виховного заходу та його обговорення були презентовані на розгляд декілька актуальних питань вдосконалення навчально-виховного процесу. Денькович Н.А., викладач спецдисциплін художнього профілю ДНЗ «Львівське ВПХУ», виступила із доповіддю на тему: «Педагогічні умови ефективної взаємодії викладача і учня під час навчання художніх дисциплін в ПТНЗ». Викладач поділилась досвідом викладання, описала та продемонструвала результати нетрадиційних форм і методів навчання, які вона застосовує на уроках і у позанавчальний час при роботі зі своїми учнями, зокрема проектне навчання, відвідування музеїв і виставок, екскурсії. Педагог постійно повинен перебувати у постійному контакті з учнем, не лише вчити, але і навчатися сам, здобуваючи щось нове. Це не змінює особистість учня, а злегка направляє її у правильне русло через дотримання комунікативних методів дослідження і навчання, через новаторські методи навчання.

Голуб І.М., викладач спецдисциплін художнього профілю ДНЗ «Львівське ВПХУ», спільно зі своїми учнями Панасовським Я. і Щигелем В. підготували цікаву доповідь на тему: «Еволюція дизайну та використання віртуальної реальності». Присутнім продемонстрували можливості 3-D ефекту, його застосування у дизайні інтер’єру.

Сліпчишин Л.В., доктор філософії, старший науковий співробітник, доцент кафедри освіти дорослих «Львівського навчально-наукового центру професійної освіти», розповіла про історичний аспект розвитку художньої професійної освіти Східної Галичини.

Окрім виховного заходу та семінару, гості оглянули виставку учнівських робіт.

Матеріал підготувала методист Турчиняк Н.В.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Відбувся семінар методистів, які відповідають за бібліотечні фонди та голів методоб’єднань шкільних бібліотекарів «Бібліотека Нової української школи: реалії та перспективи» Відбувся семінар методистів, які відповідають за бібліотечні фонди та голів методоб’єднань шкільних бібліотекарів «Бібліотека Нової української школи: реалії та перспективи» Опубліковано: Четвер, 15 листопада 2018 7 листопада 2018 року відбувся семінар методистів, які відповідають за бібліотечні фонди та голів методоб’єднань шкільних бібліотекарів «Бібліотека Нової української  школи: реалії та перспективи» В рамках якого розглядались питання  роботи шкільних бібліотек в новій українській школі. Ярослава Сокольська,...

Переглядів: 14 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Підвищення професійної компетенції педагога-позашкільника Підвищення професійної компетенції педагога-позашкільника Опубліковано: Середа, 14 листопада 2018 30 жовтня в Центрі творчості дітей та юнацтва м.Кам'янка-Бузька відбулося зональне методичне об'єднання  методистів закладів позашкільної освіти  на тему "Підвищення професійної компетенції педагога-позашкільника". У семінарі- практикумі взяли участь педагоги із Буська, Бродів, Жовкви, Рави-Руської,...

Переглядів: 259 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook