Період публікації:

від

до

Категорія:

«Крути. Бій за майбутню незалежність. 100 років» - виховний захід у ДНЗ «Львівське ВПХУ»

Опубліковано: Четвер, 01 лютого 2018 

min
max

«Вогонь переплавляє

залізо в сталь,

а боротьба перетворює

народ в націю».

Євген Коновалець

До 100-річчя трагічних подій під Крутами у ДНЗ «Львівське ВПХУ», згідно програми гуртка «Національно-патріотичного виховання»,  29 січня 2018 р. проведено. виховний захід на тему: «Крути. Бій за майбутню незалежність. 100 років». Формуванню національної свідомості юнаків  ДНЗ «Львівське ВПХУ» та поваги до історичного минулого та сучасності України сприяла екскурсія до Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Крут та його музею.   

Мета виховного заходу: сприяти поглибленню знань молоді про історичне минуле країни, формувати в учнів свідому громадянську позицію, виховувати  любов до рідного краю та повагу до героїв України.

Члени гуртка святково оформили залу, виготовили стенд «Крути. Бій за майбутню незалежність України. Сьогодення». На вишитому рушнику портрет командуючого бою під Крутами Аверкія Гончаренка та свічка пам’яті.

Захід розпочала вступним словом керівник гуртка «Національно-патріотичного виховання» ДНЗ «Львівське ВПХУ» Сокіл Л.С.  

Викладач історії та правознавства Гулик Марія Василівна ознайомила присутніх з трагічними подіями січня 1918 р. під Крутами та акцентувала увагу на недооцінених уроках історії, що спонукало молодь до їх переосмислення.

Впродовж виховного заходу учнівська юнь переглянула відеоролики: «День в історії»; «Крути. Захист незалежності. 29 січня. 100 років», «Недоцінений урок історії. Герої Крут» та, декламували вірші Павла Тичини «Пам’яті тридцяти» та Євгена Маланюка «Молитва».

Учні Групи №204 розповіли про Героїв Крут – уродженців Львівщини, зокрема учень групи №204 Макар Роман розповів присутнім про свого односельчанина із села Нижанковичі Старосамбірського району – полеглого у бою під Крутами 29 січня 1918 р. -  Григорія Пипського. 

Впродовж заходу учні переглянули відео-інсценізацію бою під Крутами. В кінці заходу молодь подивилась кліп та прослухала пісню «Ніколи не плач» присвячену Героям Крут.   

Присутні запалили свічку пам’яті, вшанували Героїв, які загинули за волю України спільною молитвою та хвилиною мовчання.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Опубліковано: Четвер, 18 жовтня 2018 17 жовтня 2018 року ГС Асоціація будівельників «Будіндустрія» разом із німецькою компанією «Вольфсхойер» організували семінар із складання пічок від Олени Бистрової, за участі німецького спеціаліста Даніела Райцінгера на тему: «Технологія складання хлібопічок з шамотних плит». У семінарі взяли участь...

Переглядів: 120 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Святкування міжнародного дня кухаря у МЦ ПТО ХМД м. Львова Святкування міжнародного дня кухаря у МЦ ПТО ХМД м. Львова Опубліковано: Середа, 17 жовтня 2018 Сьогодні, 17.10.2018 року в рамках святкування міжнародного дня кухаря та з метою піднесення  престижу професії «кухар»  в школі №60, наш заклад – МЦ ПТО ХМД м. Львова проводив профорієнтаційні заходи з напрямку підготовки кваліфікованих робітників. Майстри в/н Івасенко Р.І. Гурман С.Я., Трач Н.С.,...

Переглядів: 69 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook