Період публікації:

від

до

Категорія:

«Крути. Бій за майбутню незалежність. 100 років» - виховний захід у ДНЗ «Львівське ВПХУ»

Опубліковано: Четвер, 01 лютого 2018 

min
max

«Вогонь переплавляє

залізо в сталь,

а боротьба перетворює

народ в націю».

Євген Коновалець

До 100-річчя трагічних подій під Крутами у ДНЗ «Львівське ВПХУ», згідно програми гуртка «Національно-патріотичного виховання»,  29 січня 2018 р. проведено. виховний захід на тему: «Крути. Бій за майбутню незалежність. 100 років». Формуванню національної свідомості юнаків  ДНЗ «Львівське ВПХУ» та поваги до історичного минулого та сучасності України сприяла екскурсія до Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Крут та його музею.   

Мета виховного заходу: сприяти поглибленню знань молоді про історичне минуле країни, формувати в учнів свідому громадянську позицію, виховувати  любов до рідного краю та повагу до героїв України.

Члени гуртка святково оформили залу, виготовили стенд «Крути. Бій за майбутню незалежність України. Сьогодення». На вишитому рушнику портрет командуючого бою під Крутами Аверкія Гончаренка та свічка пам’яті.

Захід розпочала вступним словом керівник гуртка «Національно-патріотичного виховання» ДНЗ «Львівське ВПХУ» Сокіл Л.С.  

Викладач історії та правознавства Гулик Марія Василівна ознайомила присутніх з трагічними подіями січня 1918 р. під Крутами та акцентувала увагу на недооцінених уроках історії, що спонукало молодь до їх переосмислення.

Впродовж виховного заходу учнівська юнь переглянула відеоролики: «День в історії»; «Крути. Захист незалежності. 29 січня. 100 років», «Недоцінений урок історії. Герої Крут» та, декламували вірші Павла Тичини «Пам’яті тридцяти» та Євгена Маланюка «Молитва».

Учні Групи №204 розповіли про Героїв Крут – уродженців Львівщини, зокрема учень групи №204 Макар Роман розповів присутнім про свого односельчанина із села Нижанковичі Старосамбірського району – полеглого у бою під Крутами 29 січня 1918 р. -  Григорія Пипського. 

Впродовж заходу учні переглянули відео-інсценізацію бою під Крутами. В кінці заходу молодь подивилась кліп та прослухала пісню «Ніколи не плач» присвячену Героям Крут.   

Присутні запалили свічку пам’яті, вшанували Героїв, які загинули за волю України спільною молитвою та хвилиною мовчання.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Круглий стіл викладачів фізики ПТНЗ Круглий стіл викладачів фізики ПТНЗ Опубліковано: П`ятниця, 23 лютого 2018 22 лютого 2018 року у Вищому професійному училищі №20 м.Львова під керівництвом методиста Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у львівській області Руханської І.Р. відбувся круглий стіл викладачів фізики професійних (професійно-технічних) навчальних закладів на тему: «Формування компетентнісних ...

Переглядів: 16 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Міжнародний день рідної мови в закладах професійної освіти Міжнародний день рідної мови в закладах професійної освіти Опубліковано: Четвер, 22 лютого 2018 21 лютого 2018 року на базі ДНЗ «Львівське вище професійне училище торгівлі та сфери послуг» відбулось засідання секції викладачів української мови та літератури на тему «Формування особистості засобами національного виховання на уроках української мови та літератури в закладах професійної освіти». Із...

Переглядів: 33 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
15 - 17 березня 2018

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Вівторок, 26 грудня 2017


Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»
19 - 21 квітня 2018

Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»

Опубліковано: Четвер, 14 грудня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини


 

Ми у Facebook
Ми у Facebook