Період публікації:

від

до

Категорія:

«Крути. Бій за майбутню незалежність. 100 років» - виховний захід у ДНЗ «Львівське ВПХУ»

Опубліковано: Четвер, 01 лютого 2018 

min
max

«Вогонь переплавляє

залізо в сталь,

а боротьба перетворює

народ в націю».

Євген Коновалець

До 100-річчя трагічних подій під Крутами у ДНЗ «Львівське ВПХУ», згідно програми гуртка «Національно-патріотичного виховання»,  29 січня 2018 р. проведено. виховний захід на тему: «Крути. Бій за майбутню незалежність. 100 років». Формуванню національної свідомості юнаків  ДНЗ «Львівське ВПХУ» та поваги до історичного минулого та сучасності України сприяла екскурсія до Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Крут та його музею.   

Мета виховного заходу: сприяти поглибленню знань молоді про історичне минуле країни, формувати в учнів свідому громадянську позицію, виховувати  любов до рідного краю та повагу до героїв України.

Члени гуртка святково оформили залу, виготовили стенд «Крути. Бій за майбутню незалежність України. Сьогодення». На вишитому рушнику портрет командуючого бою під Крутами Аверкія Гончаренка та свічка пам’яті.

Захід розпочала вступним словом керівник гуртка «Національно-патріотичного виховання» ДНЗ «Львівське ВПХУ» Сокіл Л.С.  

Викладач історії та правознавства Гулик Марія Василівна ознайомила присутніх з трагічними подіями січня 1918 р. під Крутами та акцентувала увагу на недооцінених уроках історії, що спонукало молодь до їх переосмислення.

Впродовж виховного заходу учнівська юнь переглянула відеоролики: «День в історії»; «Крути. Захист незалежності. 29 січня. 100 років», «Недоцінений урок історії. Герої Крут» та, декламували вірші Павла Тичини «Пам’яті тридцяти» та Євгена Маланюка «Молитва».

Учні Групи №204 розповіли про Героїв Крут – уродженців Львівщини, зокрема учень групи №204 Макар Роман розповів присутнім про свого односельчанина із села Нижанковичі Старосамбірського району – полеглого у бою під Крутами 29 січня 1918 р. -  Григорія Пипського. 

Впродовж заходу учні переглянули відео-інсценізацію бою під Крутами. В кінці заходу молодь подивилась кліп та прослухала пісню «Ніколи не плач» присвячену Героям Крут.   

Присутні запалили свічку пам’яті, вшанували Героїв, які загинули за волю України спільною молитвою та хвилиною мовчання.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Засідання обласного об’єднання викладачів української мови та літератури закладів професійної освіти Львівської області Засідання обласного об’єднання викладачів української мови та літератури закладів професійної освіти Львівської області Опубліковано: Середа, 12 вересня 2018 11 вересня 2018 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області відбувся обласний семінар викладачів української мови та літератури закладів професійної (професійно-технічної) освіти на тему: «Формування предметних і ключових компетентностей на уроках української...

Переглядів: 75 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Всеукраїнський родинний конкурс «Український коровай» Всеукраїнський родинний конкурс «Український коровай» Опубліковано: Середа, 12 вересня 2018 Відповідно до Указу Президента України №580/2015 Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 — 2020 роки, проводився заочний Всеукраїнський родинний конкурс «Український коровай». Конкурс проводився з метою виховання духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних...

Переглядів: 26 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook