Період публікації:

від

до

Категорія:

«Крути. Бій за майбутню незалежність. 100 років» - виховний захід у ДНЗ «Львівське ВПХУ»

Опубліковано: Четвер, 01 лютого 2018 

min
max

«Вогонь переплавляє

залізо в сталь,

а боротьба перетворює

народ в націю».

Євген Коновалець

До 100-річчя трагічних подій під Крутами у ДНЗ «Львівське ВПХУ», згідно програми гуртка «Національно-патріотичного виховання»,  29 січня 2018 р. проведено. виховний захід на тему: «Крути. Бій за майбутню незалежність. 100 років». Формуванню національної свідомості юнаків  ДНЗ «Львівське ВПХУ» та поваги до історичного минулого та сучасності України сприяла екскурсія до Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Крут та його музею.   

Мета виховного заходу: сприяти поглибленню знань молоді про історичне минуле країни, формувати в учнів свідому громадянську позицію, виховувати  любов до рідного краю та повагу до героїв України.

Члени гуртка святково оформили залу, виготовили стенд «Крути. Бій за майбутню незалежність України. Сьогодення». На вишитому рушнику портрет командуючого бою під Крутами Аверкія Гончаренка та свічка пам’яті.

Захід розпочала вступним словом керівник гуртка «Національно-патріотичного виховання» ДНЗ «Львівське ВПХУ» Сокіл Л.С.  

Викладач історії та правознавства Гулик Марія Василівна ознайомила присутніх з трагічними подіями січня 1918 р. під Крутами та акцентувала увагу на недооцінених уроках історії, що спонукало молодь до їх переосмислення.

Впродовж виховного заходу учнівська юнь переглянула відеоролики: «День в історії»; «Крути. Захист незалежності. 29 січня. 100 років», «Недоцінений урок історії. Герої Крут» та, декламували вірші Павла Тичини «Пам’яті тридцяти» та Євгена Маланюка «Молитва».

Учні Групи №204 розповіли про Героїв Крут – уродженців Львівщини, зокрема учень групи №204 Макар Роман розповів присутнім про свого односельчанина із села Нижанковичі Старосамбірського району – полеглого у бою під Крутами 29 січня 1918 р. -  Григорія Пипського. 

Впродовж заходу учні переглянули відео-інсценізацію бою під Крутами. В кінці заходу молодь подивилась кліп та прослухала пісню «Ніколи не плач» присвячену Героям Крут.   

Присутні запалили свічку пам’яті, вшанували Героїв, які загинули за волю України спільною молитвою та хвилиною мовчання.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Відбувся вебінар  з закладами. що здійснюють підготовку кваліфікованих робітників для сільського господарства Відбувся вебінар з закладами. що здійснюють підготовку кваліфікованих робітників для сільського господарства Опубліковано: Середа, 13 Червня 2018 13 червня 2018 р. НМЦ ПТО у Львівській області проведено вебінар  з закладами. що здійснюють підготовку кваліфікованих робітників для сільського господарства на тему: «Впровадження стандартів на основі компетентнісного підходу в освітній процес закладів П (ПТ) О сільськогосподарського  профілю Львівщини...

Переглядів: 73 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Краєзнавча поїздка учнів ДНЗ «ЛВПХУ» до Старого Села Пустомитівського району Львівської області Краєзнавча поїздка учнів ДНЗ «ЛВПХУ» до Старого Села Пустомитівського району Львівської області Опубліковано: Понеділок, 11 Червня 2018 Село! І серце одпочине: Село на нашій Україні - Неначе писанка, село. Зеленим гаєм поросло. (Т.Г.Шевченко «Село») Нещодавно учні групи №303 за професією «Флорист, МЕХОР» (кл. керівник Нестерук Л.І.), група №204 за професією «Реставратор виробів з дерева, столяр» (кл. керівник Сокіл Л.С.),...

Переглядів: 170 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook