Період публікації:

від

до

Категорія:

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму

Опубліковано: П`ятниця, 26 січня 2018 

min
max

В рамках низки науково-освітніх проектів Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького пропонує відвідати наступні заходи:

 • 15 грудня – 4 лютого – «Портрет міста. Львів кін. XVIII – І пол. XIX ст.».

В рамках науково-освітніх програм «Національний музей і молодь», «Школа і музей – працюємо разом» та проекту «Церковно-календарний рік в українському мистецтві (на прикладі пам’яток із фондів НМЛ)» (пр. Свободи, 20):

 • 23 січня – 5 лютого – освітньо-пізнавальні заходи в рамках навчальної практики в НМЛ ім. А. Шептицького студентів ІІІ-го курсу філософського факультету, спеціальність «Культорологія», Львівського національного університету ім. І. Франка.
 • 28 січня о 12:00 год. – майстер-клас з розмальовування пряників від «Юрашок» (м. Львів).
 • 28 січня о 18:30 год. – дискусія на тему «Живе богословіє: прихід Бога в тілі – традиція і актуальні проекції». Організовує Літургійний центр «Передання» у співпраці з НМЛ. У програмі також прозвучать давні візантійсько-слов’янські піснеспіви у виконанні хору «Клірос» (м. Львів).
 • 30 січня о 17:00 год. – лекція доктора мистецтвознавства, музикознавця Любові Кияновської на тему: «Музичні портрети Львова кін. XVIII – поч. ХІХ ст.» в рамках виставки «Портрет міста. Львів кінця ХVІІІ – першої половини ХІХ ст.».
 • 31 січня о 13:00 год. – семінарське заняття для вчителів зарубіжної літератури на тему: «Стариган з крилами» Г.Г. Маркеса на прикладі ікон «Архангелів Михаїла та Гаврила» зі збірки НМЛ ім. А. Шептицького».

У межах виставки «Портрет міста. Львів кінця ХVІІІ – першої половини ХІХ ст.»:

 • 31 січня о 15:00 год. – тематична екскурсія та майстер-клас «Види Львова. Розмальовуємо репродукції гравюр кін. ХVІІІ – поч. ХІХ ст.» для людей з обмеженими фізичними можливостями (спільнота Лярш-Ковчег).
 • 31 січня о 17:00 год. – лекція кандидата мистецтвознавства, доцента, наукового співробітника Львівської національної наукової бібліотеки України імені В. Стефаника Лариси Купчинської на тему: «Віденська академія образотворчих мистецтв і Львівський живопис кінця XVIII – першої половини ХІХ століть».
 • 1 лютого о 14:30 год. – інтегрований урок з християнської етики для учнів на тему: «Родинні християнські цінності».
 • 1 лютого о 17:00 год. – зустріч із авторами графічного роману «Герой поневолі» за мотивами однойменної повісті Івана Франка – Кирилом Горішним (Франція) та Міхаєм Тимошенком (Румунія).

В історичному музейному комплексі Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького по вул. Драгоманова, 42:

 • 26 січня – 26 лютого – виставка Роман Турин «Під європейським капелюхом». Малярство. Графіка.
 • 1 лютого – лекція «Олекса Грищенко». Лектор – Віта Сусак, незалежна дослідниця Швейцарського академічного товариства з вивчення Східної Європи.

В межах програми «Музика для дітей в музеї»:

 • 3 лютого – музична майстерня і концерт саксофону для дошкільнят.
 • 4 лютого – майстер-клас зі створення композиції «Зимовий пейзаж» в техніці живопису на склі.

на базі Художньо-меморіального музею І. Труша:

 • 28 січня о 15:00 год. – лекторій у майстерні І. Труша. Лекція на тему: «Іван Труш. 149 років від дня народження», що висвітлюватиме цікаві сторінки з життя відомого українського митця Івана Труша.
 • 4 лютого. о 14:00 год. – майстер-клас «Жанровий портрет» за мотивами творів І. Труша з живописного циклу «Наше життя». В рамках роботи Мистецької студії у ХММ І. Труша проводить викладач мистецтв Ніна Журова.

Немає коментарів

Схожі статті:

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму Опубліковано: Понеділок, 10 грудня 2018 В рамках низки науково-освітніх проектів Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького пропонує відвідати наступні заходи: 14 листопада – 10 грудня – виставка: Олег Мінько: мої ієрархії. 18 грудня 2018 – 24 лютого 2019 – мистецький проект «Відомий і невідомий Труш». «З мандрів», «Постаті»...

Переглядів: 803 Коментарів: 0

Виховання

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму Опубліковано: П`ятниця, 30 листопада 2018 В рамках низки науково-освітніх проектів Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького пропонує відвідати наступні заходи: 14 листопада – 10 грудня – виставка: Олег Мінько: мої ієрархії. 20 листопада – 7 грудня – виставка творчих робіт викладачів та аспірантів факультету ДПМ ЛНАМ «Сучасне...

Переглядів: 2084 Коментарів: 0

Виховання
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook