Період публікації:

від

до

Категорія:

Учнівську та студентську молодь Львівщини запрошують до участі в конкурсі «Охорона праці очима дітей»

Опубліковано: П`ятниця, 26 січня 2018 

min
max

Головне управління Держпраці у Львівській області запрошує учнів та студентів віком 6-18 років до участі у VІІ Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Роботи мають бути виконані за тематикою охорони праці та промислової безпеки.

До участі в конкурсі приймають роботи, які відповідають наступним вимогам:

  • малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю;
  • розмір роботи не має бути більшим за формат А-2;
  • роботи не потрібно оформляти рамкою, паспарту, наклейками тощо;
  • на зворотному боці кожної конкурсної роботи необхідно зазначити розбірливо українською мовою: назву роботи; прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора; місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адрес (при наявності); сферу діяльності батьків; назву навчального закладу; прізвище, ім’я, по батькові методичного керівника.

Художні твори учасників потрібно надіслати у Головне управління Держпраці у Львівській області не пізніше 26 лютого 2018 року за адресою: м. Львів, пл. Міцкевича, 8 (VIІ поверх).

Учасники, чиї роботи посядуть І, ІІ і ІІІ місця у першому відбірковому турі конкурсу, будуть нагороджені дипломами та подарунками. Художні твори переможців, які посядуть І місце, будуть надіслані до ДП Редакції журналу «Охорона праці» для участі у фіналі конкурсу.

З детальними умовами конкурсу, критеріями оцінювання конкурсних робіт можна ознайомитись на сайті ГУ Держпраці у Львівській області за посиланням.

За додатковою інформацією можна звертатись у сектор взаємодії зі ЗМІ, міжнародних зв’язків та з питань Євроінтеграції за тел.: (032) 235-56-00.

Зазначимо, що конкурс «Охорона праці очима дітей» проводять з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні.

Немає коментарів

Схожі статті:

Конкурс малюнків на асфальті «Сонце – джерело життя на землі» в НРЦ  «Левеня» Конкурс малюнків на асфальті «Сонце – джерело життя на землі» в НРЦ «Левеня» Опубліковано: П`ятниця, 04 травня 2018 Щороку 3 травня відзначають Всесвітній день Сонця. Сонце – найближча до Землі зірка, джерело енергії, яке дає нам світло і тепло. Без сонця неможливе було б життя на Землі. Тому у цей день, 3 травня 2018 року, у І відділенні НРЦ «Левеня» відбувся конкурс малюнків на асфальті «Сонце – джерело життя...

Переглядів: 413 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Школярів запрошують до участі у конкурсі малюнків «Я маю право!» Школярів запрошують до участі у конкурсі малюнків «Я маю право!» Опубліковано: П`ятниця, 27 квітня 2018 Учнів закладів загальної середньої освіти Львівської області запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Я маю право!». Мета конкурсу – розвинути морально-етичні якості дітей, сформувати у дітей і підлітків позитивний образ права як державного інституту, виховання почуття...

Переглядів: 391 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook