Період публікації:

від

до

Категорія:

Учнівську та студентську молодь Львівщини запрошують до участі в конкурсі «Охорона праці очима дітей»

Опубліковано: П`ятниця, 26 січня 2018 

min
max

Головне управління Держпраці у Львівській області запрошує учнів та студентів віком 6-18 років до участі у VІІ Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Роботи мають бути виконані за тематикою охорони праці та промислової безпеки.

До участі в конкурсі приймають роботи, які відповідають наступним вимогам:

  • малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю;
  • розмір роботи не має бути більшим за формат А-2;
  • роботи не потрібно оформляти рамкою, паспарту, наклейками тощо;
  • на зворотному боці кожної конкурсної роботи необхідно зазначити розбірливо українською мовою: назву роботи; прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора; місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адрес (при наявності); сферу діяльності батьків; назву навчального закладу; прізвище, ім’я, по батькові методичного керівника.

Художні твори учасників потрібно надіслати у Головне управління Держпраці у Львівській області не пізніше 26 лютого 2018 року за адресою: м. Львів, пл. Міцкевича, 8 (VIІ поверх).

Учасники, чиї роботи посядуть І, ІІ і ІІІ місця у першому відбірковому турі конкурсу, будуть нагороджені дипломами та подарунками. Художні твори переможців, які посядуть І місце, будуть надіслані до ДП Редакції журналу «Охорона праці» для участі у фіналі конкурсу.

З детальними умовами конкурсу, критеріями оцінювання конкурсних робіт можна ознайомитись на сайті ГУ Держпраці у Львівській області за посиланням.

За додатковою інформацією можна звертатись у сектор взаємодії зі ЗМІ, міжнародних зв’язків та з питань Євроінтеграції за тел.: (032) 235-56-00.

Зазначимо, що конкурс «Охорона праці очима дітей» проводять з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні.

Немає коментарів

Схожі статті:

Проведено навчання і перевірку знань з охорони праці керівників, їх заступників, інженерно-педагогічних працівників  закладів відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради Проведено навчання і перевірку знань з охорони праці керівників, їх заступників, інженерно-педагогічних працівників закладів відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради Опубліковано: Понеділок, 13 листопада 2017 У відповідності до Типового положення про навчання з питань охорони праці затвердженого наказом Державного Комітету України з нагляду за охороною праці від 26.01.2005  № 15 «Про затвердження Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та Переліку робіт...

Переглядів: 49 Коментарів: 0

Відділи освіти

Відкриття ЦНАПУ - участь у конкурсі Відкриття ЦНАПУ - участь у конкурсі Опубліковано: П`ятниця, 27 жовтня 2017 25 жовтня у Новострілищанській ОТГ відбулася знаменита подія – відкриття Центру надання адміністративних послуг. Перед початком відкриття ЦНАПУ була проведена кампанія з підвищення обізнаності, яка допоможе місцевим жителям краще зрозуміти операції та переваги ЦНАПУ, а також права та обов'язки співробітників...

Переглядів: 130 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
15 - 17 березня 2018

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Вівторок, 26 грудня 2017


Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»
19 - 21 квітня 2018

Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»

Опубліковано: Четвер, 14 грудня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини


 

Ми у Facebook
Ми у Facebook