Період публікації:

від

до

Категорія:

«А той третій празник…» (фото, відео)

Опубліковано: Середа, 24 січня 2018 

min
max

19 січня українці відзначали Богоявлення, або Хрещення Господнє, яке є завершальним святом Різдвяного циклу. Це одне з найбільших християнських свят, адже під час хрещення Сина Божого відбулося об’явлення також Бога Отця, що свідчив з небес, і Духа Святого у вигляді голуба.

Вихованці КЗ ЛОР «Лівчицька СЗШІ І-ІІ ступенів» разом із своїми педагогами відвідали Богослужіння у церкві Перенесення мощей святого Миколая Мирлікійського с. Лівчиці. Потім отець Василь освятив воду, читаючи над нею молитви, покропив усіх Йорданською цілющою водою, щоби «Ісус, що охрестився, завжди в потребі заступився за весь наш рід і за родину, за нашу неньку Україну». Священик закликав у день Хрещення Господнього очистити святою водою душу й тіло, побажав бути здоровими духом і сильними вірою. Учні разом із вчителями набрали водички, напилися, за традицією, натщесерце і, піднесені духом, повернулися до школи.

Радуймося всі нині і веселімся, бо з Йорданом наші свята закінчуються!

Христос Хрестився!!! В річці Йордан!

Немає коментарів

Схожі статті:

День соборності України (фото) День соборності України (фото) Опубліковано: Четвер, 23 січня 2020 22.01.2020 року у Лівчицькій спецшколі було проведено тематичну лінійку «День Соборності – славетний день в історії України». Мета виховання національної свідомості учнів і людської гідності, відродження паростків духовності, поглиблення знань про історичний факт злуки українського народу, його значення;...

Переглядів: 76 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Даруємо посмішку (фото) Даруємо посмішку (фото) Опубліковано: Четвер, 23 січня 2020 21.01.2020 р. в Лівчицькій спецшколі відзначали день обіймів. В міжнародний День обіймів Хочем Вам всім побажати Обійматися міцніше Ендрофіни заряджати. Навкруги стане тепліше, Бо всі радість подарують. Обіймайтесь веселіше На планеті всі святкують.

Переглядів: 76 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook