Період публікації:

від

до

Категорія:

Екскурсія учнів ДНЗ «Львівське ВПХУ» до Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького

Опубліковано: Вівторок, 23 січня 2018 

min
max

Як і кожен освітній заклад ДНЗ «Львівське ВПХУ» має свою програму позанавчальної діяльності, спрямованої на створення умов для самореалізації, саморозвитку особистості та піднесення її загальнокультурного та творчого рівня. Цьому сприяє екскурсія до Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького.    

Мета екскурсії:  разом з учнями провести екскурсію в минулі роки і століття, щоб ознайомити молодь з роботами відомих європейських та українських художників; виховувати гордість і повагу до своїх предків, вміння і навички самостійного аналізу творів європейських та українських художників.

Екскурсію та позаурочний захід провели класний керівник групи №202 Вовк Х.І. та класний керівник групи №204 Сокіл Л.С., учні груп №202 та №204.

Оформила приміщення, в якому проходив захід, а саме: святково прикрасила залу та оформила стенди з інформаційними матеріалами – майстер виробничого навчання групи №202 Семанів Христина Ігорівна.

За два тижні до проведення заходу Сокіл Л.С. та Вовк Х.І. ознайомили учнів з його метою.  Проведено вступну бесіду з учнями щодо виховного заходу. Учні та викладачі підбирали необхідну літературу, ілюстрації творів європейських та українських художників, інформаційні матеріали та записали на електронних носіях. Проведено екскурсію до Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького.  У залі портрет Бориса Возницького на вишитому рушнику, квіти, китяги калини. На екрані портрет Бориса Возницького та назва заходу.

У вступному слові класний керівник групи №204 Сокіл Л.С. наголосила на значенні найбільшого художнього музею України Львівської національної галереї мистецтв.  Історію її створення  презентувала класний керівник групи №202 Вовк Х.І. Про академіка Б. Возницького, «ангела-охоронця» українських музеїв та замків продовжили розповідь  учні групи №202.

Культпохід до Львівської національної галереї мистецтв – це незабутня екскурсія. Про відвідини найбільшого музею європейського мистецтва в Україні та його шедеври розповідали учні групи №204. Впродовж заходу на екрані демонстувалися фото ілюстрацій європейських митців.

Презентуючи мистецтво Польщі кінця ХVІІІ ст., учень кількома словами змалював історичну ситуацію, а саме: Польща втратила державність, її роздерли на шматки та включили силоміць до сусідніх імперій (Росія, Прусія, Австро-Угорщина), що відобразилося у мистецтві Польщі рисами трагізму, туги за загиблими...

Учні пригадали відвідини у Палаці Потоцьких фотовиставки «Портрет солдата» Вікторії Ясінської з Маріуполя (на виставці були представлені сорок світлин, портретів українських військових) та виставку живопису та графіки «Портрети добровольців на війні» Сергія Пущенка. Сокіл Л.С. ознайомила присутніх із філіями Львівської національної галереї мистецтв та усі разом склали перелік екскурсій на другий семестр 2017-2018 навчального року.

Підсумовуючи захід класний керівник групи №202 Вовк Христина Ігорівна акцентувала увагу на неоціненному значенні Львівської національної галереї мистецтв для нас, львів’ян та гостей нашого міста. А далі була проведена вікторина. Учні поділені на дві команди. Запитання демонструвались на екрані. Перемагає та команда, яка правильно відповість на більшу кількість запитань щодо галереї мистецтв та її створення.

Надіємось, що екскурсія залами Львівської галереї мистецтв допомагає краще зрозуміти життя видатних митців, спонукає ще й ще звенутися до їх творчості та переосмислити все це крізь призму свого часу та почерпнути в цьому щось суттєве для саморозвитку, виробленення суспільних орієнтирів.  Учні та працівники ДНЗ «Львівське ВПХУ» щиро вдячні екскурсоводам та всім працівникам музею, які кожного дня докладають зусиль для того, аби зберегти європейську культурну спадщину. Вихованіці ДНЗ «Львівське ВПХУ» сподіваються ще не раз відвідати даний музей та побувати на його виставках.   

Віримо, що ніколи не згасне свічка і не зів’януть квіти на могилі Бориса Возницького.

Підготувала викладач ДНЗ «Львівське ВПХУ» Сокіл Л.С.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Опубліковано: Четвер, 18 жовтня 2018 17 жовтня 2018 року ГС Асоціація будівельників «Будіндустрія» разом із німецькою компанією «Вольфсхойер» організували семінар із складання пічок від Олени Бистрової, за участі німецького спеціаліста Даніела Райцінгера на тему: «Технологія складання хлібопічок з шамотних плит». У семінарі взяли участь...

Переглядів: 176 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Святкування міжнародного дня кухаря у МЦ ПТО ХМД м. Львова Святкування міжнародного дня кухаря у МЦ ПТО ХМД м. Львова Опубліковано: Середа, 17 жовтня 2018 Сьогодні, 17.10.2018 року в рамках святкування міжнародного дня кухаря та з метою піднесення  престижу професії «кухар»  в школі №60, наш заклад – МЦ ПТО ХМД м. Львова проводив профорієнтаційні заходи з напрямку підготовки кваліфікованих робітників. Майстри в/н Івасенко Р.І. Гурман С.Я., Трач Н.С.,...

Переглядів: 122 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook