Період публікації:

від

до

Категорія:

Методичні наради та тренінги з питань дозвіллєвої діяльності дітей дошкільного та молодшого шкільного віку в НРЦ «Левеня»

Опубліковано: П`ятниця, 12 січня 2018 

min
max

10-11 січня 2018  року в Комунальному закладі Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня»  відбулися методичні наради та тренінги з   питань   дозвіллєвої  діяльності дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Педагоги закладу підвищували фахову майстерність, вчилися правильно організовувати та проводити перегляд мультфільмів та фільмів , інсценізувати казки, ставити вистави  для дітей різних вікових категорій, акцентуючи увагу на методиках роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

Вчителі та вихователі підготували театральні постановки казок «Колобок», «Івасик-Телесик»,  «Ріпка», «Рукавичка», «Червона Шапочка»  та «Попелюшка». Надзвичайно захопливою була гра педагогів, які перевтілились у казкових героїв. Вони уміло передавали найхарактерніші риси персонажів, мали змогу виявити свої акторські здібності.

Такі тренінги є надзвичайно потрібними та корисними, оскільки вчать передавати  міміку, жести, емоції персонажів та допомагають  цікаво і грамотно організувати дозвілля  в дитячому колективі.

Цікавим був тренінг з лексикології, на якому вчителі та вихователі мали можливість повправлятися  та збагатити активний та пасивний словники, а також відчути красу та милозвучність рідної мови.

Немає коментарів

Схожі статті:

Інтелектуальна гра «Найрозумніший» в НРЦ  «Левеня» Інтелектуальна гра «Найрозумніший» в НРЦ «Левеня» Опубліковано: П`ятниця, 16 березня 2018 15 березня 2018 року у Комунальному закладі Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня» відбулась інтелектуальна гра «Найрозумніший» за участю учнів 2-4 класів. Школярі активно змагалися за звання кращого знавця природознавства. Метою проведення конкурсу було сприяти формуванню...

Переглядів: 17 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Вікторина «Природа навколо нас» в рамках Тижня природознавства у НРЦ  «Левеня» Вікторина «Природа навколо нас» в рамках Тижня природознавства у НРЦ «Левеня» Опубліковано: П`ятниця, 16 березня 2018 14 березня 2018 року в рамках Тижня природознавства учні 3-Б класу Комунального закладу Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня» взяли участь у вікторині «Природа навколо нас». Захід мав за мету поглибити знання дітей про тварин, рослини, явища неживої природи; виховувати...

Переглядів: 15 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook