Період публікації:

від

до

Категорія:

Методичні наради та тренінги з питань дозвіллєвої діяльності дітей дошкільного та молодшого шкільного віку в НРЦ «Левеня»

Опубліковано: П`ятниця, 12 січня 2018 

min
max

10-11 січня 2018  року в Комунальному закладі Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня»  відбулися методичні наради та тренінги з   питань   дозвіллєвої  діяльності дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Педагоги закладу підвищували фахову майстерність, вчилися правильно організовувати та проводити перегляд мультфільмів та фільмів , інсценізувати казки, ставити вистави  для дітей різних вікових категорій, акцентуючи увагу на методиках роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

Вчителі та вихователі підготували театральні постановки казок «Колобок», «Івасик-Телесик»,  «Ріпка», «Рукавичка», «Червона Шапочка»  та «Попелюшка». Надзвичайно захопливою була гра педагогів, які перевтілились у казкових героїв. Вони уміло передавали найхарактерніші риси персонажів, мали змогу виявити свої акторські здібності.

Такі тренінги є надзвичайно потрібними та корисними, оскільки вчать передавати  міміку, жести, емоції персонажів та допомагають  цікаво і грамотно організувати дозвілля  в дитячому колективі.

Цікавим був тренінг з лексикології, на якому вчителі та вихователі мали можливість повправлятися  та збагатити активний та пасивний словники, а також відчути красу та милозвучність рідної мови.

Немає коментарів

Схожі статті:

Медико-педагогічна рада на тему: «Інтегрований підхід до формування вмінь і навичок дітей з розділу «Технології» в НРЦ  «Левеня» Медико-педагогічна рада на тему: «Інтегрований підхід до формування вмінь і навичок дітей з розділу «Технології» в НРЦ «Левеня» Опубліковано: П`ятниця, 12 січня 2018 3 січня 2018 року в Комунальному закладі Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня»  відбулась медико-педагогічна рада на тему: «Інтегрований підхід до формування вмінь і навичок дітей з розділу «Технології». Медико-педагогічна рада розпочалася з обговорення теоретичних засад...

Переглядів: 83 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Новорічне свято «Казковий бал» в НРЦ  «Левеня» Новорічне свято «Казковий бал» в НРЦ «Левеня» Опубліковано: Субота, 30 грудня 2017 В Новому році всі чекають дива. А де живуть дива? Звичайно ж в казці. 28 грудня 2017 року в Комунальному закладі Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня» відбулось Новорічне свято «Казковий бал» у підготовчому-В та 1-Г класах. Метою даного заходу було розкриття творчого потенціалу...

Переглядів: 48 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
15 - 17 березня 2018

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Вівторок, 26 грудня 2017


Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»
19 - 21 квітня 2018

Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»

Опубліковано: Четвер, 14 грудня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook