Період публікації:

від

до

Категорія:

Методичні наради та тренінги з питань дозвіллєвої діяльності дітей дошкільного та молодшого шкільного віку в НРЦ «Левеня»

Опубліковано: П`ятниця, 12 січня 2018 

min
max

10-11 січня 2018  року в Комунальному закладі Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня»  відбулися методичні наради та тренінги з   питань   дозвіллєвої  діяльності дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Педагоги закладу підвищували фахову майстерність, вчилися правильно організовувати та проводити перегляд мультфільмів та фільмів , інсценізувати казки, ставити вистави  для дітей різних вікових категорій, акцентуючи увагу на методиках роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

Вчителі та вихователі підготували театральні постановки казок «Колобок», «Івасик-Телесик»,  «Ріпка», «Рукавичка», «Червона Шапочка»  та «Попелюшка». Надзвичайно захопливою була гра педагогів, які перевтілились у казкових героїв. Вони уміло передавали найхарактерніші риси персонажів, мали змогу виявити свої акторські здібності.

Такі тренінги є надзвичайно потрібними та корисними, оскільки вчать передавати  міміку, жести, емоції персонажів та допомагають  цікаво і грамотно організувати дозвілля  в дитячому колективі.

Цікавим був тренінг з лексикології, на якому вчителі та вихователі мали можливість повправлятися  та збагатити активний та пасивний словники, а також відчути красу та милозвучність рідної мови.

Немає коментарів

Схожі статті:

Спортивне свято “Козацькі забави” в НРЦ  «Левеня» Спортивне свято “Козацькі забави” в НРЦ «Левеня» Опубліковано: П`ятниця, 19 жовтня 2018 Сяяли на сонці шаблі запорожців, Як вони на конях гнали ворогів. Козацькому роду нема переводу! Лине його слава з далеких віків! Сьогодні, 19 жовтня, до Дня українського козацтва в I відділенні НРЦ “Левеня” відбулось спортивне свято “Козацькі забави”. На початку свята для дітей було проведено...

Переглядів: 21 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Учні НРЦ «Левеня» відвідали медіатеку «Мультиплекс» Учні НРЦ «Левеня» відвідали медіатеку «Мультиплекс» Опубліковано: П`ятниця, 19 жовтня 2018 Безмежна сила книги. З дитячих літ вона допомагає зрозуміти світ, що нас оточує, розповідає про історію рідного краю, звичаї, традиції та веселі пригоди казкових героїв. Саме про важливість книги йшла мова під час екскурсії. 18 жовтня 2018р. учні 1–А  та 3 – А  класів НРЦ «Левеня» відвідали медіатеку...

Переглядів: 12 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook