Період публікації:

від

до

Категорія:

Медико-педагогічна рада на тему: «Інтегрований підхід до формування вмінь і навичок дітей з розділу «Технології» в НРЦ «Левеня»

Опубліковано: П`ятниця, 12 січня 2018 

min
max

3 січня 2018 року в Комунальному закладі Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня»  відбулась медико-педагогічна рада на тему: «Інтегрований підхід до формування вмінь і навичок дітей з розділу «Технології».

Медико-педагогічна рада розпочалася з обговорення теоретичних засад інтегрованого навчання з урахуванням вікових особливостей дітей дошкільного та молодшого шкільного віку з врахуванням змін до освітнього процесу в початковій школі.

На наступному етапі роботи педагоги продемонстрували інтегровані уроки і заняття для  різних вікових категорій дітей. Вчителі, вихователі та спеціалісти ґрунтовно підготувались,  використали різноманітні форми та сучасні методи навчання. 

Надзвичайно плідною виявилась робота в групах медиків та педагогів. Вони мали змогу отримати фахові відомості про фізіологічні особливості дітей різних вікових категорій.

На завершення відбулось обговорення та аналіз проведених уроків та занять, що дало змогу детальніше ознайомитись з особливостями  інтегрованого навчання та  поділитись досвідом  з колегами.

Немає коментарів

Схожі статті:

Методичні наради та тренінги з   питань   дозвіллєвої  діяльності дітей дошкільного та молодшого шкільного віку в НРЦ  «Левеня» Методичні наради та тренінги з питань дозвіллєвої діяльності дітей дошкільного та молодшого шкільного віку в НРЦ «Левеня» Опубліковано: П`ятниця, 12 січня 2018 10-11 січня 2018  року в Комунальному закладі Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня»  відбулися методичні наради та тренінги з   питань   дозвіллєвої  діяльності дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Педагоги закладу підвищували фахову майстерність, вчилися правильно...

Переглядів: 95 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Новорічне свято «Казковий бал» в НРЦ  «Левеня» Новорічне свято «Казковий бал» в НРЦ «Левеня» Опубліковано: Субота, 30 грудня 2017 В Новому році всі чекають дива. А де живуть дива? Звичайно ж в казці. 28 грудня 2017 року в Комунальному закладі Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня» відбулось Новорічне свято «Казковий бал» у підготовчому-В та 1-Г класах. Метою даного заходу було розкриття творчого потенціалу...

Переглядів: 48 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
15 - 17 березня 2018

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Вівторок, 26 грудня 2017


Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»
19 - 21 квітня 2018

Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»

Опубліковано: Четвер, 14 грудня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook