Період публікації:

від

до

Категорія:

Медико-педагогічна рада на тему: «Інтегрований підхід до формування вмінь і навичок дітей з розділу «Технології» в НРЦ «Левеня»

Опубліковано: П`ятниця, 12 січня 2018 

min
max

3 січня 2018 року в Комунальному закладі Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня»  відбулась медико-педагогічна рада на тему: «Інтегрований підхід до формування вмінь і навичок дітей з розділу «Технології».

Медико-педагогічна рада розпочалася з обговорення теоретичних засад інтегрованого навчання з урахуванням вікових особливостей дітей дошкільного та молодшого шкільного віку з врахуванням змін до освітнього процесу в початковій школі.

На наступному етапі роботи педагоги продемонстрували інтегровані уроки і заняття для  різних вікових категорій дітей. Вчителі, вихователі та спеціалісти ґрунтовно підготувались,  використали різноманітні форми та сучасні методи навчання. 

Надзвичайно плідною виявилась робота в групах медиків та педагогів. Вони мали змогу отримати фахові відомості про фізіологічні особливості дітей різних вікових категорій.

На завершення відбулось обговорення та аналіз проведених уроків та занять, що дало змогу детальніше ознайомитись з особливостями  інтегрованого навчання та  поділитись досвідом  з колегами.

Немає коментарів

Схожі статті:

Медико-педагогічна рада на тему: «Екологічне виховання як невід’ємна складова особистості дитини дошкільного та молодшого шкільного віку» в НРЦ  «Левеня» Медико-педагогічна рада на тему: «Екологічне виховання як невід’ємна складова особистості дитини дошкільного та молодшого шкільного віку» в НРЦ «Левеня» Опубліковано: Середа, 28 лютого 2018 В умовах сьогодення особливо актуальною є проблема екологічної освіти та виховання молодого покоління, адже сучасні масштаби екологічних змін створюють реальну загрозу не лише для природи, а й для життя та здоров’я  людей. 23 лютого 2018 року  у Комунальному закладі Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний...

Переглядів: 72 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Учні НРЦ  «Левеня» на майстер-класі з ліплення з глини Учні НРЦ «Левеня» на майстер-класі з ліплення з глини Опубліковано: П`ятниця, 08 Червня 2018 Всі діти обожнюють створювати свій світ маленькими ручками. 8 червня 2018 року учні Комунального закладу Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня» взяли участь у майстер-класі з ліплення з глини. Захід відбувся у рамках Всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна. Авторами проекту...

Переглядів: 232 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook