Період публікації:

від

до

Категорія:

Учасники АТО проводять патріотичні уроки у школах Львівщини (фото)

Опубліковано: Четвер, 04 січня 2018 

min
max

У школах області учасники АТО проводять для учнів патріотичні заходи. Це розповіді про бойові дії на сході України, виховні години на патріотичну тематику, презентації фільмів тощо.

Зокрема, під час урочистих свят учасники антитерористичної операції виступають з привітальним словом у закладах освіти області. У своїх виступах вони наголошують учням про важливість збереження територіальної цілісності України, виховують патріотичний дух у дітей та молоді.

З метою вшанування героїв УПА та героїв АТО у Львівському обласному Будинку учителя організували освітянські діалоги на тему: «Постаті героїв УПА в контексті АТО».

Львівський обласний учнівський парламент підготував відеоролик про історію українського війська та презентував його українським воїнам у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону, а також школярі вручили книги, які зібрали лідери учнівського самоврядування.

Зазначимо, що станом на 1 грудня 2017 року на 139 закладах освіти встановили меморіальні дошки з інформацією про загиблих учасників АТО, 17 закладам освіти присвоїли імена загиблих Героїв АТО.

Немає коментарів

Схожі статті:

Різдвяна зірка в НРЦ "Мрія" Різдвяна зірка в НРЦ "Мрія" Опубліковано: П`ятниця, 21 грудня 2018 Різдвяна зірка в НРЦ "Мрія" об'єднала всіх. Таке душевне, родинне свято об'єднало дітей, педагогів і батьків великою колядою.

Переглядів: 26 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Свято Миколая в НРЦ "Мрія" Свято Миколая в НРЦ "Мрія" Опубліковано: Середа, 19 грудня 2018 Свято Миколая - це одне з найочікуваніших свят для дітей і дорослих. Всі діти писали листи до Святого Миколая і намагалися бути чемними і слухняними. І ось 19 грудня він завітав до нас. Окрім Святого Миколая до дітей завітали казкові персонажі: Марічка, Михайло Потапович, Лінь, Двійка, Ябіда, Ангели,...

Переглядів: 12 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
14 - 16 березня 2019

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Понеділок, 17 грудня 2018


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook