Період публікації:

від

до

Категорія:

Учнів та студентів запрошують до участі у фестивалі-конкурсі «Змагаймось за нове життя!»

Опубліковано: Четвер, 04 січня 2018 

min
max

Цими днями розпочалася реєстрація учасників Всеукраїнського фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці.

До участі у фестивалі-конкурсі запрошуються учні 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів різних форм власності, спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів, учні та студенти навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації різних форм власності, діти з обмеженими можливостями, діти переселенців, діти-представники національних меншин та закордонних українців, які виявили особисте бажання взяти в ньому участь.

Конкурс проводиться в чотирьох вікових категоріях: серед учнів 1-4 класів, 5-7 класів, 8-9 класів, серед учнів 10-11 класів і студентської молоді.

Номінації фестивалю-конкурсу: «декламація», «інсценізація», «твір», «науково-пошукова робота», «малюнок», «аудіовізуальний твір», «вокал».

Конкурс проводиться у три етапи: 1-й етап – регіональний. 2-й етап – відбірковий. 3-й етап – фінальний. Заявки на участь приймаються до 10 лютого 2018 року.

Для участі у фестивалі-конкурсі потрібно на сайті www.konkurs-lesya.com.ua заповнити електронну заявку учасника згідно номінації та вікової категорії, або відправити заявку на e-mail: konkurs_lesya@ukr.net.

Детальніше про конкурс – у Положенні.

Немає коментарів

Схожі статті:

Ти себе Українкою звала… Ти себе Українкою звала… Опубліковано: П`ятниця, 09 березня 2018 Кожного року наприкінці лютого ми, українці, віддаємо шану мужній доньці Прометея - Лесі Українці. Саме вона має такі заслуги, щоб викликати і пошану, і визнання, і любов, щоб у повному розумінні слова бути нашою сучасницею. Світ не шукає зірок на чужому небі- кожна нація повинна дбати, щоб самій цікаво...

Переглядів: 190 Коментарів: 0

Відділи освіти

Поетичний віночок Лесі Українки (фото) Поетичний віночок Лесі Українки (фото) Опубліковано: Вівторок, 06 березня 2018 Напередодні іменин Лесі Українки учні 6-Б класі Сокальської санаторної школи–інтернату імені Т. Г. Шевченка змогли розширити свої знання про Лесю Українку. Під час виховного заняття: літературна світлиця «Стояла я і слухала весну» діти ознайомилися з цікавими фактами про дитинство поетеси, її ранню творчість....

Переглядів: 167 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook