Період публікації:

від

до

Категорія:

З ювілеєм, рідна школо! (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 29 грудня 2017 

min
max

27 грудня виповнилося п'ять років Вороняцькій ЗОШ I-III ступенів. З нагоди ювілею відбувся святковий концерт. В цей день була повна зала гостей, зокрема прийшли вчителі, які працювали в нашій школі, а зараз знаходяться на заслуженому відпочинку, а також вчителі, які змінили місце роботи та працюють у інших школах району.

Розпочався захід із благословення отця Михайла, який як і 5 років тому, і сьогодні звернувся до всіх присутніх з  подячною молитвою за дітей, батьків, гостей та вчителів школи і закликав усіх до міцної віри в те, що спільно можна подолати  усі життєві труднощі.

З вступним словом до всіх присутніх звернулася директор школи  Коротошин Р.П., яка подякувала спонсорам, батькам, вчителям та працівникам школи, які відданою працею та  доброчинністю допомогли зробити приміщення закладу затишним, привітним та гостинним. У своїй промові Романа Петрівна  згадала слова відомого педагога Сухомлинського В.О. « Праця не тільки там, де людина сіє хліб або садить дерево. Найбільш тонка, найбільш складна праця коли  людина приходить до людини, бачить у її очах, читає « поміж рядків її поклик про допомогу. Ця праця є вищою мірою людського духу».

Також виступили з вітальним словом гості школи: депутат Верховної Ради Батенко Т.І., депутат Львівської обласної ради Шептицький З.Є. і колишній голова Золочівської РДА Окрепкий Я.Р..

Після завершення заходу відбулася тепла зустріч декількох поколінь вчителів нашої школи. На цій зустрічі були приємні спогади, звучало багато побажань з нагоди ювілею школи і прийдешнього Нового року та Різдва Христового.

Немає коментарів

Схожі статті:

Допомога лелекам! Допомога лелекам! Опубліковано: Субота, 24 березня 2018 Педагогічний і учнівський колективи  Вороняцької ЗОШ I-III  ступенів допомогли лелекам вижити у засніженому Шевченківському озері, на яке вони приземлилися, повернувшись із вирію. Приїхавши до місця, діти  довго  шукали, а коли знайшли і побачили їх понад сотню від знемоги з опущеними крилами, то...

Переглядів: 6 Коментарів: 0

Відділи освіти

Свіча, запалена від серця... (фото) Свіча, запалена від серця... (фото) Опубліковано: Неділя, 18 березня 2018 З нагоди 204 річниці від дня народження Великого Кобзаря у Вороняцькій ЗОШ I-III cтупенів були проведені Шевченківські дні. Учні школи взяли активну участь у конкурсі читців « Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів», проведений бібліотекарем Маланчук Н.Я. та у конкурсі на кращий малюнок до творів Тараса...

Переглядів: 8 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook