Період публікації:

від

до

Категорія:

З ювілеєм, рідна школо! (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 29 грудня 2017 

min
max

27 грудня виповнилося п'ять років Вороняцькій ЗОШ I-III ступенів. З нагоди ювілею відбувся святковий концерт. В цей день була повна зала гостей, зокрема прийшли вчителі, які працювали в нашій школі, а зараз знаходяться на заслуженому відпочинку, а також вчителі, які змінили місце роботи та працюють у інших школах району.

Розпочався захід із благословення отця Михайла, який як і 5 років тому, і сьогодні звернувся до всіх присутніх з  подячною молитвою за дітей, батьків, гостей та вчителів школи і закликав усіх до міцної віри в те, що спільно можна подолати  усі життєві труднощі.

З вступним словом до всіх присутніх звернулася директор школи  Коротошин Р.П., яка подякувала спонсорам, батькам, вчителям та працівникам школи, які відданою працею та  доброчинністю допомогли зробити приміщення закладу затишним, привітним та гостинним. У своїй промові Романа Петрівна  згадала слова відомого педагога Сухомлинського В.О. « Праця не тільки там, де людина сіє хліб або садить дерево. Найбільш тонка, найбільш складна праця коли  людина приходить до людини, бачить у її очах, читає « поміж рядків її поклик про допомогу. Ця праця є вищою мірою людського духу».

Також виступили з вітальним словом гості школи: депутат Верховної Ради Батенко Т.І., депутат Львівської обласної ради Шептицький З.Є. і колишній голова Золочівської РДА Окрепкий Я.Р..

Після завершення заходу відбулася тепла зустріч декількох поколінь вчителів нашої школи. На цій зустрічі були приємні спогади, звучало багато побажань з нагоди ювілею школи і прийдешнього Нового року та Різдва Христового.

Немає коментарів

Схожі статті:

Новорічний ранок у Вороняцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів (фото) Новорічний ранок у Вороняцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів (фото) Опубліковано: Четвер, 28 грудня 2017 28 грудня в Вороняцькій ЗОШ I-III ступенів відбувся новорічний ранок для учнів 5-7 класів. У святково прибраній залі, біля новорічної ялинки зібралися учні, вчителі, батьки. Господарями свята були самі діти, які разом з педагогом – організатором Вельган М.І. та музичним керівником Огоновський В.В. підготували...

Переглядів: 12 Коментарів: 0

Відділи освіти

Лицар боротьби і честі (фото) Лицар боротьби і честі (фото) Опубліковано: Вівторок, 26 грудня 2017 «Лицар боротьби і честі» ‒ під такою назвою пройшов урочистий захід з нагоди відзначення 80-річчя від дня народження політика, публіциста, політв’язня В’ячеслава Чорновола у Вороняцькій ЗОШ I- III ступенів. Завдяки класним керівникам 5-11 класів , бібліотекарю та вчителем  історії Коропецьким І. Є....

Переглядів: 10 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
15 - 17 березня 2018

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Вівторок, 26 грудня 2017


Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»
19 - 21 квітня 2018

Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»

Опубліковано: Четвер, 14 грудня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook