Період публікації:

від

до

Категорія:

Лицар боротьби і честі (фото)

Опубліковано: Вівторок, 26 грудня 2017 

min
max

«Лицар боротьби і честі» ‒ під такою назвою пройшов урочистий захід з нагоди відзначення 80-річчя від дня народження політика, публіциста, політв’язня В’ячеслава Чорновола у Вороняцькій ЗОШ I- III ступенів.

Завдяки класним керівникам 5-11 класів , бібліотекарю та вчителем  історії Коропецьким І. Є. було проведено ряд заходів, а саме:

- Виховні години « Хай пам'ять про Чорновола не згасає у наших серцях»
- Книжково – журнальна вистава « Той, хтго розбудив кам'яну державу»
- Радіолінійка « Його життя – постійна боротьба»
- Уроки історії « Відкриваю для себе Чорновола щодня»

Діти дізналися про складний життєвий шлях В’ячеслава Чорновола, історичні події, ініціатором яких він був, трагічну загибель. 

Немає коментарів

Схожі статті:

Олімпійський тиждень у Вороняцькій ЗОШ І-ІІІ ст. (фото) Олімпійський тиждень у Вороняцькій ЗОШ І-ІІІ ст. (фото) Опубліковано: Понеділок, 24 вересня 2018 Традиційно на початку нового навчального року у Вороняцькій ЗОШ I-III ступенів з 10.09. по 22.09.2018 року було проведено «Олімпійський тиждень», у рамках якого організовано чимало цікавих заходів: виховні години, бесіди, інформаційні хвилинки, олімпійські уроки, конкурс стінгазет, спортивні змагання...

Переглядів: 22 Коментарів: 0

Відділи освіти

Християнський табір у Вороняцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів Християнський табір у Вороняцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів Опубліковано: Вівторок, 05 Червня 2018 У Вороняцькій ЗОШ I-III ступенів розпочався «Християнський табір». Аніматори та вчителі підготували цікаву програму. Діти з захопленням грають ігри, танцюють, малюють. В таборі лунає дитячий сміх, радість , доброзичлива атмосфера.

Переглядів: 87 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook