Період публікації:

від

до

Категорія:

Нагородження переможців обласного фестивалю-конкурсу «Від Маківки до Майдану» (фото)

Опубліковано: Четвер, 28 грудня 2017 

min
max

27 грудня 2017р. в Львівському обласному Будинку вчителя відбулося нагородження переможців обласного фестивалю-конкурсу читців патріотичної поезії «Від Маківки до Майдану».

Зі вступним словом та привітанням виступив директор Львівського обласного Будинку вчителя Володимир Парубій. У своєму виступі він зазначив, як важливо зберігати свою ідентичність як народу і нації, знати своїх поетів, письменників, великих діячів та співати рідні пісні.

Метою конкурсу є виявити і розвивати таланти обдарованих вчителів, працівників дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, сприяти подальшому творчому зростанню, духовному збагаченню, утвердженню національно-патріотичних засад у навчально-виховному процесі.

Зберігати та примножувати культурну спадщину українського народу, формувати національну самосвідомість, почуття патріотизму і любові до рідної країни. Відзначення та популяризація кращих освітянських художніх колективів та окремих виконавців.

Нагадаємо, що переможцями конкурсу стали:

 І-місце: Наталія Муха, Миколаївський районний Будинок дитячої та юнацької творчості;

Марія Камінська, Буський Будинок дитячої та юнацької творчості;

Юлія Роман-Ярошевська, Красненська ЗОШ І-ІІІст №1, Буський р/н;

ІІ-місце: Соломія Заваринська, Комарнівська ЗОШ І-ІІІст.,Городоцькийр/н;

 Марія Зінчин, Звенигородська ЗОШ І-ІІІст., Пустомитівського р/н;

Зоряна Нікішина, Семенівська ЗОШ І-ІІІст., Пустомитівський р/н;

Тетяна Іжицька, ПСЖ НВК «Живе слово» Франківський р/н, м.Львів;

 ІІІ-місце: Христина Сірак, НВК «Європейський», Галицький р/н, м.Львів;

 Наталія Цимбалюк, СЗШ №65, Залізничний р/н, м.Львів;

Сергій Марков, ЗСШ І-ІІІст. №5 ім.В.Стасюка, м.Стрий;

Оксана Вавжкевич, Лучківська ЗОШ І-ІІ ст., Бродівський р/н.

 Окремою премією за авторській вірші журі вирішило нагородити наступних учасників: Світлана Карпінець, Самбірська школа-ліцей ім.Андрія Струся; Оксана Газдун, Містківська ЗОШ І-ІІІст., Пустомитівський р/н; Василь Олійник, СЗШ №13, Сихівського р/н м.Львів; Віктор Боднарчук, НВК «Школа-ліцей «Оріяна», Сихівський р/н, м.Львів.

 На завершення нагородження переможці подякували керівництву Будинку вчителя та організаторам за проведення такого конкурсу і виявили бажання брати участь у ньому і наступними роками.

Немає коментарів

Схожі статті:

Обласний конкурс патріотичної поезії  «Від Маківки до Майдану» Обласний конкурс патріотичної поезії «Від Маківки до Майдану» Опубліковано: Понеділок, 22 жовтня 2018 18 жовтня 2018 року в приміщенні Львівського обласного Будинку вчителя відбувся щорічний обласний конкурс патріотичної поезії «Від Маківки до Майдану». Мета конкурсу: виявити і розвивати таланти обдарованих вчителів, працівників дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, сприяти...

Переглядів: 174 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Семінар-практикум на тему: «Інтелектуальний розвиток як ключова компетентність учнів у «Новій українській школі» Семінар-практикум на тему: «Інтелектуальний розвиток як ключова компетентність учнів у «Новій українській школі» Опубліковано: Понеділок, 22 жовтня 2018 Музейний відділ Львівського обласного Будинку вчителя провів семінар-практикум на тему: «Інтелектуальний         розвиток як ключова компетентність учнів у «Новій українській школі». На семінар запрошено провідних спеціалістів відділів освіти та територіальних громад; заступників директора з навчально-виховної...

Переглядів: 13 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook