Період публікації:

від

до

Категорія:

Від зірниці до зірниці хай лунають вечорниці (фото)

Опубліковано: Понеділок, 25 грудня 2017 

min
max

Нещодавно в Сокальській санаторній школі-інтернаті імені Тараса Шевченка учні 8 класу підготували та провели літературно-музичну композицію «Андріївські вечорниці».

Саме 13 грудня, коли відзначаємо свято Андрія Первозванного, усі присутні завітали до одної з українських хат на Андріївські вечорниці.

Разом із класним керівником Хриплюк Н.А. восьмикласники, як справжні театрали підготували інсценізації з художніх творів, організували ігри та забави «Кусання калити» для учнів школи.

Співали українські народні пісні у супроводі музичного керівника Михальчук С.К. Танцювали «Польку» та «Кучерики» під керівництвом хореографа Маковської М.С.

Долучилися до святкового дійства і батьки. Принесли багато українських страв: пампушок, пирогів, пухких та біленьких вареничків та за народним рецептом випекли і саму Калиту. За це їм велике спасибі!!!

Дівчата розповідали і показували стародавні ворожіння на Андрія, які підготували з вихователями: Пащук Л.А і Назар О.М.

Метою виховного заходу було: відродити невичерпну скарбницю народних звичаїв та обрядів; донести гумор та кмітливість наших предків, щоб діти не забували про традиції минулого і завжди живим вогником світилися обереги народної пам’яті!

Веселих Різдвяних свят!

Хриплюк Н.А., вчитель української мови та літератури

Немає коментарів

Схожі статті:

Ой, Андрію, я про долю мрію (фото) Ой, Андрію, я про долю мрію (фото) Опубліковано: Середа, 28 грудня 2016 У ніч на св. Андрія Первозванного в Сокальській санаторній школі-інтернаті відбулися Андріївські вечорниці. Свято підготували восьмикласники. Шкільну сцену перетворили на сільську хату. На столі, застеленому вишиваною скатертиною, хліб; по боках лави, ткацькі знаряддя, глиняний посуд, ліжники. Дівчата...

Переглядів: 281 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Вогник любові і шани Вогник любові і шани Опубліковано: Понеділок, 21 грудня 2015 У час важких випробувань, які переживає Україна, ми не забуваємо звичаїв і традицій нашого народу. Так, учні 6(10) класу НВК «Буська ЗОШ І ст.–гімназія ім.Є.Петрушевича при ЛНУ ім.І.Франка» та їх класний керівник Ніна Георгіївна Санжара підготували та провели 16 грудня 2015 року чудове дійство – українські...

Переглядів: 1225 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook