Період публікації:

від

до

Категорія:

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою святкує 25-річчя (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 22 грудня 2017 

min
max

21 грудня в актовій залі Національного університету «Львівська політехніка» відбулись урочистості з нагоди 25-річчя Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою.

Із вітальним словом до академічної спільноти звернувся голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Українська держава повинна допомагати усім представникам нашого етносу, які силою долі, обставин опинились поза межами рідної землі. Сьогодні ця інституція, яка працює у Львівській політехніці, стала не просто стержнем, вона титанічно влилася в загальнодержавну політику. Ми, українці, повинні допомогти усім тим людям, які опинилися поза межами землі, зберегти культуру, усвідомлення нашої ідентичності», - зазначив очільник області.

«Ми повинні показати cвіту, що наші українські інтереси поза межами країни є і будуть, і я переконаний, що така гармонія принесе те, що ми хочемо – сильну, багату українську державу, поважну націю, яку будуть цінувати у світі», - додав Олег Синютка.

За багаторічну плідну діяльність, вагомий внесок у розвиток освітньої галузі, підтримку зв’язків з українською діаспорою та з нагоди 25-річчя створення Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка» трудовий колектив закладу нагородили подякою облдержадміністрації.

Під час заходу отець Роман Кравчик, духівник інституту, поділився з усіма Вифлеємським вогнем як символом миру і Божої благодаті.

Також прозвучали слова вітання від ректора НУ Львівська політехніка Юрія Бобала, президента Світового конгресу українців та науковців.

Довідково:

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» (МІОК) заснований у 1992 році з ініціативи Ірини Калинець – народного депутата України першого скликання, відомої письменниці та громадського діяча.

Інститут має чотири пріоритетні напрями діяльності: освітній, міграційний, культурний та співпраця з діаспорою.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Державний прапор Державний прапор Опубліковано: П`ятниця, 04 травня 2018 На честь 103 – річниці перемоги Українських Січових Стрільців на Горі Маківці в КЗ ЛОР Верхньосиньовидненська спецшкола-інтернат було відреставровано щоглу та піднято державний прапор України.

Переглядів: 236 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності святкує 70-ту річницю (фото) Львівський державний університет безпеки життєдіяльності святкує 70-ту річницю (фото) Опубліковано: П`ятниця, 20 жовтня 2017 У четвер, 19 жовтня, у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулись урочистості з нагоди 70-ї річниці з дня заснування Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Викладачів, випускників та студентів вишу привітав й голова облдержадміністрації...

Переглядів: 354 Коментарів: 0

Вища освіта
Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
14 - 16 березня 2019

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Понеділок, 17 грудня 2018


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook