Період публікації:

від

до

Категорія:

Етапом Кубка світу у Лейк-Плесіді у санкарів завершився олімпійський відбір

Опубліковано: Середа, 20 грудня 2017 

min
max

У м.Лейк-Плесіді (США) 15-16 грудня 2017р. відбувся V етап Кубка світу з санного спорту.

Як звично, розпочалися змагання Кубком націй – кваліфікацією до основних стартів санкарської еліти.

Найкраще з українців у прелюдії до світового Кубка виступив екіпаж двомісних саней у складі кременчанина Олександра Оболончика та вихованця Львівського училища фізичної культури Романа Захарківа (вип. 2011р., на фото), які показали одинадцятий результат і вийшли до основної сітки змагань.

Пройшла сито відбору у з’їздах на одномісних санях з-поміж жінок і Олена Шхумова (вип. 2013р.), яка фінішувала дванадцятою. Олені Стецків (вип. 2011р.) забракло 0,142 сек (14 місце).

Серед чоловіків на одномісних санях Андрій Мандзій посів 15 місце і також відібрався на Кубок світу. У львів’янина Антона Дукача вісімнадцята позиція.

А от на основних стартах Мандзій посів 28 місце, а Шхумова, Оболончик і Захарків не фінішували.

Етапом Кубка світу у Лейк-Плесіді у санкарів завершився олімпійський відбір. Тепер функціонери за світовим рейтингом будуть рахувати ліцензії, а санкарі пішли на різдв’яну перерву. Відновиться Кубок світу 5-6 січня вже наступного року у м.Кенігзее, що у Німеччині.

За попередніми даними право на участь у зимовій олімпіаді у корейському Пхьончхані вибороли Олена Шхумова, Андрій Мандзій, Антон Дукач, Олександр Оболончик і Роман Захарків. Олена Стецків на листі очікування.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Олена Стецків набирає форму Олена Стецків набирає форму Опубліковано: Четвер, 13 грудня 2018 Столиця XV зимової олімпіади 1988р. м.Калгарі (Канада) 7-8 грудня 2018р. приймала ІІІ етап Кубка світу з санного спорту. Вперше з початку сезону всі українські санкарі вдало пройшли кваліфікацію під час Кубку націй і відібрались до основної сітки світового Кубка. У з’їздах жінок на одномісних санях...

Переглядів: 39 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

На етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильніших На етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильніших Опубліковано: Вівторок, 11 грудня 2018 7-8 грудня 2018р. у Олімпійському парку штату Юта (США), що у містечку Парк-Сіті, відбувся ІІ етап молодіжного Кубка світу з санного спорту. Як відомо, змагання Кубка світу серед молоді проходять у двох вікових категоріях: юніори віком до 20 років і юнаки до 18 років. У з’їздах на одномісних санях...

Переглядів: 302 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook