Період публікації:

від

до

Категорія:

Етапом Кубка світу у Лейк-Плесіді у санкарів завершився олімпійський відбір

Опубліковано: Середа, 20 грудня 2017 

min
max

У м.Лейк-Плесіді (США) 15-16 грудня 2017р. відбувся V етап Кубка світу з санного спорту.

Як звично, розпочалися змагання Кубком націй – кваліфікацією до основних стартів санкарської еліти.

Найкраще з українців у прелюдії до світового Кубка виступив екіпаж двомісних саней у складі кременчанина Олександра Оболончика та вихованця Львівського училища фізичної культури Романа Захарківа (вип. 2011р., на фото), які показали одинадцятий результат і вийшли до основної сітки змагань.

Пройшла сито відбору у з’їздах на одномісних санях з-поміж жінок і Олена Шхумова (вип. 2013р.), яка фінішувала дванадцятою. Олені Стецків (вип. 2011р.) забракло 0,142 сек (14 місце).

Серед чоловіків на одномісних санях Андрій Мандзій посів 15 місце і також відібрався на Кубок світу. У львів’янина Антона Дукача вісімнадцята позиція.

А от на основних стартах Мандзій посів 28 місце, а Шхумова, Оболончик і Захарків не фінішували.

Етапом Кубка світу у Лейк-Плесіді у санкарів завершився олімпійський відбір. Тепер функціонери за світовим рейтингом будуть рахувати ліцензії, а санкарі пішли на різдв’яну перерву. Відновиться Кубок світу 5-6 січня вже наступного року у м.Кенігзее, що у Німеччині.

За попередніми даними право на участь у зимовій олімпіаді у корейському Пхьончхані вибороли Олена Шхумова, Андрій Мандзій, Антон Дукач, Олександр Оболончик і Роман Захарків. Олена Стецків на листі очікування.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Санкарський Кубок пройшов під натиском молодих Санкарський Кубок пройшов під натиском молодих Опубліковано: П`ятниця, 16 березня 2018 У м.Кременці 26-27 лютого 2018р. стартами ІІ етапу національного Кубка завершився змагальний сезон у вітчизняних санкарів. В з’їздах на одномісних санях серед жінок змагання пройшли під натиском молодих. Перемогу отримала п’ятнадцятирічна кременчанка Юліана Туницька, яка на 0,431сек випередила учасницю...

Переглядів: 234 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

На чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці Опубліковано: П`ятниця, 09 березня 2018 Користуючись погодою, українські санкарі проводять свої національні змагання. 21-25 лютого 2018р. у Кременці відбувся чемпіонат України. Змагання пройшли за участі усіх учасників недавніх зимових Олімпійських ігор у Кореї. Між ними і розгорнулася боротьба за головні трофеї. Серед жінок на одномісних...

Переглядів: 207 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook