Період публікації:

від

до

Категорія:

Всеукраїнський конкурс «Гринвіч» на базі Хоросницького ЗЗСО I-II ступенів

Опубліковано: Понеділок, 18 грудня 2017 

min
max

            На базі  Хоросницького ЗЗСО І-ІІ ступенів був проведений Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч». До участі у конкурсі були залучені учні 2-9 класів.

            Мета конкурсу – зацікавити школярів у вивченні англійської мови  сформувати в них позитивне ставлення до предмета; сприяти розширенню кругозору учнів; збагачувати їх знання; поглибити інтерес школярів до культури, традицій та звичаїв країни, мову якої вивчають.

            Учитель англійської мови Будзин Р. В., яка провела конкурс, ознайомила учнів з правилами виконання. Завдання конкурсу були складені згідно навчальної програми з англійської мови та стосувались вивченого матеріалу.

           Особливо великий інтерес в учнів викликали запитання, що вимагали знань країнознавчого матеріалу. Багато з них були спрямовані на перевірку засвоєння лексичного та граматичного матеріалів.

           «Гринвіч» - це той конкурс, де учні повинні працювати без сторонньої допомоги, спираючись лише на свої знання та вміння, отримані у процесі навчання. Школярі справились із запропонованими завданнями конкурсу.       Довелося самостійно приймати безліч рішень, щоб добре виконати свою роботу.

           Усі учасники конкурсу «Гринвіч» залишились задоволеними та з великим нетерпінням очікують результатів.

 

Немає коментарів

Схожі статті:

НОВОРІЧНИЙ СНІГОВИК НОВОРІЧНИЙ СНІГОВИК Опубліковано: Вівторок, 11 грудня 2018 Зима – це особливий час. Здається, жодну пору року так не чекають і дорослі,  й діти,  як її. Адже саме вона веде за собою цілий хоровод свят, створює казку, дарує диво.Особливо очікуване для малят є, звичайно, свято Нового року. Його  не можна уявити без мерехтіння ліхтариків, блиску прикрас, солодких...

Переглядів: 53 Коментарів: 0

Відділи освіти

Золотківчани учасники конкурсу «Колосок» Золотківчани учасники конкурсу «Колосок» Опубліковано: Вівторок, 11 грудня 2018 Учні  Золотковицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Мостиського району  29 листопада  брали  участь у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «Колосок осінній – 2018». Координатор   конкурсу  вчитель географії Наталією Зубик, залучено до конкурсу 19 школярів.  Учні 1-9 класів працювали...

Переглядів: 42 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook