Період публікації:

від

до

Категорія:

Всеукраїнський конкурс «Гринвіч» на базі Хоросницького ЗЗСО I-II ступенів

Опубліковано: Понеділок, 18 грудня 2017 

min
max

            На базі  Хоросницького ЗЗСО І-ІІ ступенів був проведений Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч». До участі у конкурсі були залучені учні 2-9 класів.

            Мета конкурсу – зацікавити школярів у вивченні англійської мови  сформувати в них позитивне ставлення до предмета; сприяти розширенню кругозору учнів; збагачувати їх знання; поглибити інтерес школярів до культури, традицій та звичаїв країни, мову якої вивчають.

            Учитель англійської мови Будзин Р. В., яка провела конкурс, ознайомила учнів з правилами виконання. Завдання конкурсу були складені згідно навчальної програми з англійської мови та стосувались вивченого матеріалу.

           Особливо великий інтерес в учнів викликали запитання, що вимагали знань країнознавчого матеріалу. Багато з них були спрямовані на перевірку засвоєння лексичного та граматичного матеріалів.

           «Гринвіч» - це той конкурс, де учні повинні працювати без сторонньої допомоги, спираючись лише на свої знання та вміння, отримані у процесі навчання. Школярі справились із запропонованими завданнями конкурсу.       Довелося самостійно приймати безліч рішень, щоб добре виконати свою роботу.

           Усі учасники конкурсу «Гринвіч» залишились задоволеними та з великим нетерпінням очікують результатів.

 

Немає коментарів

Схожі статті:

Виховуємо допитливих та творчих школярів Виховуємо допитливих та творчих школярів Опубліковано: Вівторок, 16 січня 2018 Нещодавно на базі Волицького НВК відбувся І (районний) етап обласного конкурсу учнівських проектів з фізики в межах освітнього простору «Фізика навколо нас». Мета конкурсу –професійний розвиток педагогічних працівників, формування у школярів морально-естетичних цінностей, екологічної культури шляхом...

Переглядів: 17 Коментарів: 0

Відділи освіти

Золотківчанка – призер обласної акції «Птах року – 2017» Золотківчанка – призер обласної акції «Птах року – 2017» Опубліковано: Вівторок, 16 січня 2018 Нещодавно, на урочистій шкільній лінійці відзначено Ірину Семен, ученицю 9 класу Золотковицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Мостиського району, призера обласного етапу Всеукраїнської акції «Птах року – 2017».Відповідно до наказу про підсумки акції, учениця посіла третє місце у номінації «Канюк...

Переглядів: 17 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
15 - 17 березня 2018

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Вівторок, 26 грудня 2017


Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»
19 - 21 квітня 2018

Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»

Опубліковано: Четвер, 14 грудня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook