Період публікації:

від

до

Категорія:

Всеукраїнський конкурс «Гринвіч» на базі Хоросницького ЗЗСО I-II ступенів

Опубліковано: Понеділок, 18 грудня 2017 

min
max

            На базі  Хоросницького ЗЗСО І-ІІ ступенів був проведений Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч». До участі у конкурсі були залучені учні 2-9 класів.

            Мета конкурсу – зацікавити школярів у вивченні англійської мови  сформувати в них позитивне ставлення до предмета; сприяти розширенню кругозору учнів; збагачувати їх знання; поглибити інтерес школярів до культури, традицій та звичаїв країни, мову якої вивчають.

            Учитель англійської мови Будзин Р. В., яка провела конкурс, ознайомила учнів з правилами виконання. Завдання конкурсу були складені згідно навчальної програми з англійської мови та стосувались вивченого матеріалу.

           Особливо великий інтерес в учнів викликали запитання, що вимагали знань країнознавчого матеріалу. Багато з них були спрямовані на перевірку засвоєння лексичного та граматичного матеріалів.

           «Гринвіч» - це той конкурс, де учні повинні працювати без сторонньої допомоги, спираючись лише на свої знання та вміння, отримані у процесі навчання. Школярі справились із запропонованими завданнями конкурсу.       Довелося самостійно приймати безліч рішень, щоб добре виконати свою роботу.

           Усі учасники конкурсу «Гринвіч» залишились задоволеними та з великим нетерпінням очікують результатів.

 

Немає коментарів

Схожі статті:

Підсумки конкурсів «Пазл» та «Гринвіч» у Золотковицькій ЗОШ І-ІІ ст. Підсумки конкурсів «Пазл» та «Гринвіч» у Золотковицькій ЗОШ І-ІІ ст. Опубліковано: Вівторок, 19 Червня 2018 Нещодавно у Золотковицькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів Мостиського району нагороджували учасників конкурсів з англійської мови «Пазл» та «Гринвіч». Інтелектуальні конкурси для дітей та юнацтва - це не просто розвага  чи товариське змагання. Це розкриття потенціалу, ерудиції, кмітливості і, найголовніше,...

Переглядів: 23 Коментарів: 0

Відділи освіти

Підсумки конкурсу «Колосок» Підсумки конкурсу «Колосок» Опубліковано: Вівторок, 19 Червня 2018 Нещодавно у Золотковицькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів Мостиського району відбулося урочисте нагородження  учасників конкурсу  «Колосок». «КОЛОСОК» — Міжнародний інтерактивний учнівський природничий конкурс, який проводиться з метою наукової популяризації та пропедевтики природничих наук серед...

Переглядів: 21 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook