Період публікації:

від

до

Категорія:

Всеукраїнський конкурс «Гринвіч» на базі Хоросницького ЗЗСО I-II ступенів

Опубліковано: Понеділок, 18 грудня 2017 

min
max

            На базі  Хоросницького ЗЗСО І-ІІ ступенів був проведений Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч». До участі у конкурсі були залучені учні 2-9 класів.

            Мета конкурсу – зацікавити школярів у вивченні англійської мови  сформувати в них позитивне ставлення до предмета; сприяти розширенню кругозору учнів; збагачувати їх знання; поглибити інтерес школярів до культури, традицій та звичаїв країни, мову якої вивчають.

            Учитель англійської мови Будзин Р. В., яка провела конкурс, ознайомила учнів з правилами виконання. Завдання конкурсу були складені згідно навчальної програми з англійської мови та стосувались вивченого матеріалу.

           Особливо великий інтерес в учнів викликали запитання, що вимагали знань країнознавчого матеріалу. Багато з них були спрямовані на перевірку засвоєння лексичного та граматичного матеріалів.

           «Гринвіч» - це той конкурс, де учні повинні працювати без сторонньої допомоги, спираючись лише на свої знання та вміння, отримані у процесі навчання. Школярі справились із запропонованими завданнями конкурсу.       Довелося самостійно приймати безліч рішень, щоб добре виконати свою роботу.

           Усі учасники конкурсу «Гринвіч» залишились задоволеними та з великим нетерпінням очікують результатів.

 

Немає коментарів

Схожі статті:

Учні Солонківської школи – серед переможців конкурс «Таланти твої, Україно» (фото) Учні Солонківської школи – серед переможців конкурс «Таланти твої, Україно» (фото) Опубліковано: П`ятниця, 16 березня 2018 Нещодавно в м. Пустомитах відбувся конкурс «Таланти твої, Україно» серед шкіл району. Серед учасників конкурсу були й учні 5-7 класів Солонківської ЗОШ I-III ст. імені Героя України Миколи Паньківа під керівництвом вчителя образотворчого мистецтва Ткачук Любові Володимирівни. Конкурс проводився в...

Переглядів: 12 Коментарів: 0

Відділи освіти

Обласний заочний конкурс «Космічні фантазії» (фото) Обласний заочний конкурс «Космічні фантазії» (фото) Опубліковано: П`ятниця, 16 березня 2018 Обласний заочний  гуманітарний конкурс “Космічні фантазії” проводиться з метою розвитку творчих здібностей у дітей і підлітків, зацікавленості у дослідженнях Землі і Космосу, популяризації знань у галузі природознавчих та гуманітарних наук. Проведення конкурсу сприяє вирішенню таких основних завдань: ...

Переглядів: 42 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook