Період публікації:

від

до

Категорія:

Навчально-практичний семінар будівельників у Золочівському професійному ліцеї

Опубліковано: П`ятниця, 15 грудня 2017 

min
max

14 грудня 2017 року на базі Золочівського професійного ліцею відбувася навчально-практичний семінар на тему: «Стимулювання пізнавальних інтересів і мотивів навчальної діяльності на уроках теоретичного і виробничого навчання».

У роботі семінару взяли участь майстри виробничого навчання та викладачі професійно-технічних закладів будівельного профілю області.

Відкрили семінар методист НМЦ ПТО у Львівській області Гузюк В.Б. та директор Золочівського професійного ліцею Смолин І.З.

У рамках семінару майстер виробничого навчання Золочівського професійного ліцею Пастернак Р.І. провів відкритий урок виробничого навчання у групі з професії: «Муляр; штукатур; пічник» на тему: «Мурування паливника каміну».

У читальній залі бібліотеки викладач ліцею Ружило Р.І., провела учнівську конференцію на тему: «Історія винаходу та розвитку опалення», цікавими та змістовними були доповіді викладача та учнів, котрі супроводжувалися показом слайд-шоу. Окрім того учасники семінару переглянули фільм про культуру української хати «Український феншуй української хати».

А викладач Олеського професійного ліцею Василів В.І. виступила з доповіддю про історичні аспекти професії муляр.

Методист НМЦ ПТО у Львівській області Гузюк В.Б. ознайомила присутніх з інформацією щодо особливостей викладання спецдисциплін у 2017 – 2018 н.р.

Загалом слухачі семінару мали можливість обмінятися цікавою професійною інформацією зі своїми колегами, ознайомитися з навчально-технічною та матеріальною базою  Золочівського професійного ліцею.

Закінчився  семінар екскурсією у  Золочівський замок.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Відбувся вебінар  з закладами. що здійснюють підготовку кваліфікованих робітників для сільського господарства Відбувся вебінар з закладами. що здійснюють підготовку кваліфікованих робітників для сільського господарства Опубліковано: Середа, 13 Червня 2018 13 червня 2018 р. НМЦ ПТО у Львівській області проведено вебінар  з закладами. що здійснюють підготовку кваліфікованих робітників для сільського господарства на тему: «Впровадження стандартів на основі компетентнісного підходу в освітній процес закладів П (ПТ) О сільськогосподарського  профілю Львівщини...

Переглядів: 94 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Краєзнавча поїздка учнів ДНЗ «ЛВПХУ» до Старого Села Пустомитівського району Львівської області Краєзнавча поїздка учнів ДНЗ «ЛВПХУ» до Старого Села Пустомитівського району Львівської області Опубліковано: Понеділок, 11 Червня 2018 Село! І серце одпочине: Село на нашій Україні - Неначе писанка, село. Зеленим гаєм поросло. (Т.Г.Шевченко «Село») Нещодавно учні групи №303 за професією «Флорист, МЕХОР» (кл. керівник Нестерук Л.І.), група №204 за професією «Реставратор виробів з дерева, столяр» (кл. керівник Сокіл Л.С.),...

Переглядів: 198 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook