Період публікації:

від

до

Категорія:

Навчально-практичний семінар будівельників у Золочівському професійному ліцеї

Опубліковано: П`ятниця, 15 грудня 2017 

min
max

14 грудня 2017 року на базі Золочівського професійного ліцею відбувася навчально-практичний семінар на тему: «Стимулювання пізнавальних інтересів і мотивів навчальної діяльності на уроках теоретичного і виробничого навчання».

У роботі семінару взяли участь майстри виробничого навчання та викладачі професійно-технічних закладів будівельного профілю області.

Відкрили семінар методист НМЦ ПТО у Львівській області Гузюк В.Б. та директор Золочівського професійного ліцею Смолин І.З.

У рамках семінару майстер виробничого навчання Золочівського професійного ліцею Пастернак Р.І. провів відкритий урок виробничого навчання у групі з професії: «Муляр; штукатур; пічник» на тему: «Мурування паливника каміну».

У читальній залі бібліотеки викладач ліцею Ружило Р.І., провела учнівську конференцію на тему: «Історія винаходу та розвитку опалення», цікавими та змістовними були доповіді викладача та учнів, котрі супроводжувалися показом слайд-шоу. Окрім того учасники семінару переглянули фільм про культуру української хати «Український феншуй української хати».

А викладач Олеського професійного ліцею Василів В.І. виступила з доповіддю про історичні аспекти професії муляр.

Методист НМЦ ПТО у Львівській області Гузюк В.Б. ознайомила присутніх з інформацією щодо особливостей викладання спецдисциплін у 2017 – 2018 н.р.

Загалом слухачі семінару мали можливість обмінятися цікавою професійною інформацією зі своїми колегами, ознайомитися з навчально-технічною та матеріальною базою  Золочівського професійного ліцею.

Закінчився  семінар екскурсією у  Золочівський замок.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Педагогічні читання у Міжрегіональному центрі ПТО художнього моделювання і дизайну м. Львова Педагогічні читання у Міжрегіональному центрі ПТО художнього моделювання і дизайну м. Львова Опубліковано: Вівторок, 16 січня 2018 9 -12 січня 2018 у МЦ ПТО ХМД м. Львова відбулися педагогічні читання на тему: «Сучасна система виховання учнівської молоді в ПТНЗ». З вітальним словом звернувся в.о. директора Кочірка Б.І, розпочала пед. читання заступник директора з НВР Шийка К.Я. з обговорення закону «Про освіту» та наголосила про...

Переглядів: 38 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Педагогічні читання у ДНЗ «Львівське ВПУ торгівлі та сфери послуг» Педагогічні читання у ДНЗ «Львівське ВПУ торгівлі та сфери послуг» Опубліковано: Четвер, 11 січня 2018 Продовжуючи себе у своїх вихованцях, ми творимо не тільки людину. Ми творимо сам час. Дух часу, взаємини між людьми – все це залежить від того, які ми з вами, від того, який навчальний заклад, що йому народ довірив своє майбутнє. Педагогічні читання - одна із традицій та невід'ємна...

Переглядів: 99 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
15 - 17 березня 2018

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Вівторок, 26 грудня 2017


Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»
19 - 21 квітня 2018

Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»

Опубліковано: Четвер, 14 грудня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook