Період публікації:

від

до

Категорія:

Навчально-практичний семінар будівельників у Золочівському професійному ліцеї

Опубліковано: П`ятниця, 15 грудня 2017 

min
max

14 грудня 2017 року на базі Золочівського професійного ліцею відбувася навчально-практичний семінар на тему: «Стимулювання пізнавальних інтересів і мотивів навчальної діяльності на уроках теоретичного і виробничого навчання».

У роботі семінару взяли участь майстри виробничого навчання та викладачі професійно-технічних закладів будівельного профілю області.

Відкрили семінар методист НМЦ ПТО у Львівській області Гузюк В.Б. та директор Золочівського професійного ліцею Смолин І.З.

У рамках семінару майстер виробничого навчання Золочівського професійного ліцею Пастернак Р.І. провів відкритий урок виробничого навчання у групі з професії: «Муляр; штукатур; пічник» на тему: «Мурування паливника каміну».

У читальній залі бібліотеки викладач ліцею Ружило Р.І., провела учнівську конференцію на тему: «Історія винаходу та розвитку опалення», цікавими та змістовними були доповіді викладача та учнів, котрі супроводжувалися показом слайд-шоу. Окрім того учасники семінару переглянули фільм про культуру української хати «Український феншуй української хати».

А викладач Олеського професійного ліцею Василів В.І. виступила з доповіддю про історичні аспекти професії муляр.

Методист НМЦ ПТО у Львівській області Гузюк В.Б. ознайомила присутніх з інформацією щодо особливостей викладання спецдисциплін у 2017 – 2018 н.р.

Загалом слухачі семінару мали можливість обмінятися цікавою професійною інформацією зі своїми колегами, ознайомитися з навчально-технічною та матеріальною базою  Золочівського професійного ліцею.

Закінчився  семінар екскурсією у  Золочівський замок.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Участь ДНЗ "Львівське ВПУ побутового обслуговування" у  Міжнародному конкурсі та виставці-ярмарку індустрії краси Royal Beauty  "Кубок Карпат-2018" Участь ДНЗ "Львівське ВПУ побутового обслуговування" у Міжнародному конкурсі та виставці-ярмарку індустрії краси Royal Beauty "Кубок Карпат-2018" Опубліковано: Понеділок, 23 квітня 2018 14 квітня 2018 року майстри та учні Державного навчального закладу "Львівське вище професійне училище побутового обслуговування" брали участь у  Міжнародному конкурсі та виставці-ярмарку індустрії краси Royal Beauty  "Кубок Карпат-2018". Команда училища продемонструвала високий рівень підготовки та професійної...

Переглядів: 15 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Всеукраїнський науково-практичний семінар у ДНЗ «Львівське вище професійне училище інформаційно-комп’ютерних технологій» Всеукраїнський науково-практичний семінар у ДНЗ «Львівське вище професійне училище інформаційно-комп’ютерних технологій» Опубліковано: П`ятниця, 20 квітня 2018 20 квітня 2018 року в державному навчальному закладі «Львівське вище професійне училище інформаційно-комп’ютерних технологій» проведено Всеукраїнський науково-практичний семінар на тему: «Використання мультимедійного контенту в освітньому процесі закладів професійної (професійно-технічної) освіти. На...

Переглядів: 53 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook