Період публікації:

від

до

Категорія:

Навчально-практичний семінар будівельників у Золочівському професійному ліцеї

Опубліковано: П`ятниця, 15 грудня 2017 

min
max

14 грудня 2017 року на базі Золочівського професійного ліцею відбувася навчально-практичний семінар на тему: «Стимулювання пізнавальних інтересів і мотивів навчальної діяльності на уроках теоретичного і виробничого навчання».

У роботі семінару взяли участь майстри виробничого навчання та викладачі професійно-технічних закладів будівельного профілю області.

Відкрили семінар методист НМЦ ПТО у Львівській області Гузюк В.Б. та директор Золочівського професійного ліцею Смолин І.З.

У рамках семінару майстер виробничого навчання Золочівського професійного ліцею Пастернак Р.І. провів відкритий урок виробничого навчання у групі з професії: «Муляр; штукатур; пічник» на тему: «Мурування паливника каміну».

У читальній залі бібліотеки викладач ліцею Ружило Р.І., провела учнівську конференцію на тему: «Історія винаходу та розвитку опалення», цікавими та змістовними були доповіді викладача та учнів, котрі супроводжувалися показом слайд-шоу. Окрім того учасники семінару переглянули фільм про культуру української хати «Український феншуй української хати».

А викладач Олеського професійного ліцею Василів В.І. виступила з доповіддю про історичні аспекти професії муляр.

Методист НМЦ ПТО у Львівській області Гузюк В.Б. ознайомила присутніх з інформацією щодо особливостей викладання спецдисциплін у 2017 – 2018 н.р.

Загалом слухачі семінару мали можливість обмінятися цікавою професійною інформацією зі своїми колегами, ознайомитися з навчально-технічною та матеріальною базою  Золочівського професійного ліцею.

Закінчився  семінар екскурсією у  Золочівський замок.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Опубліковано: Четвер, 18 жовтня 2018 17 жовтня 2018 року ГС Асоціація будівельників «Будіндустрія» разом із німецькою компанією «Вольфсхойер» організували семінар із складання пічок від Олени Бистрової, за участі німецького спеціаліста Даніела Райцінгера на тему: «Технологія складання хлібопічок з шамотних плит». У семінарі взяли участь...

Переглядів: 17 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Святкування міжнародного дня кухаря у МЦ ПТО ХМД м. Львова Святкування міжнародного дня кухаря у МЦ ПТО ХМД м. Львова Опубліковано: Середа, 17 жовтня 2018 Сьогодні, 17.10.2018 року в рамках святкування міжнародного дня кухаря та з метою піднесення  престижу професії «кухар»  в школі №60, наш заклад – МЦ ПТО ХМД м. Львова проводив профорієнтаційні заходи з напрямку підготовки кваліфікованих робітників. Майстри в/н Івасенко Р.І. Гурман С.Я., Трач Н.С.,...

Переглядів: 17 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook