Період публікації:

від

до

Категорія:

На Львівщині відкрили Навчально-практичний центр інноваційного кравецтва (фото, відео)

Опубліковано: Четвер, 14 грудня 2017 

min
max

Сьогодні, 14 грудня, на базі ДНЗ «Львівське вище професійне училище побутового обслуговування» урочисто відкрили Навчально-практичний центр інноваційного кравецтва.

Участь у відкритті закладу взяли директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій, керівники виробничих підприємств та організацій, учні.

Директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій привітала присутніх і зазначила, що це другий центр такого напряму в області.

«Нам важливо не просто продукувати кваліфікованих виробників, але й щоб ті діти, які здобувають професійну освіту, мали гарантоване місце роботи, заробітну плату і були впевнені у своєму майбутньому. Я переконана, що цей заклад має свою перспективу, створення цього центру точно відповідає вимогам і викликам часу», - зазначила Любомира Мандзій.

Навчально-практичний центр інноваційного кравецтва оснащений майстернями із сучасним обладнанням, новими матеріалами, комп’ютерними технологіями і спрямований на професійно-практичну та професійно-теоретичної підготовку учнів, слухачів професійно-технічних навчальних закладів, а також підвищення кваліфікації фахівців швейних підприємств.

«Минулого року ми отримали дозвіл на відкриття нового центру інноваційного кравецтва. За цей рік ми обладнали 5 кравецьких майстерень, також кабінети спецдисциплін цього напряму і створили новий розкрійний цех, це кошти, які учні отримали від виробничої діяльності та практики», - розповіла директор ДНЗ «Львівське вище професійне училище побутового обслуговування» Олександра Максимів.

Під час відкриття центру присутні ознайомились із роботою майстерень та побачили колекції ексклюзивного одягу, створеного учнями закладу. Зазначимо, для функціонування Навчально-практичного центру інноваційного кравецтва витратили 1 млн 200 тис. грн – це доходи, отримані від виробничої практики та діяльності навчального закладу.

Немає коментарів

Схожі статті:

На Львівщині відкрили Навчально-практичний центр ІТ-технологій (фото) На Львівщині відкрили Навчально-практичний центр ІТ-технологій (фото) Опубліковано: П`ятниця, 02 лютого 2018 Сьогодні, 2 лютого, на базі ДНЗ «Львівське вище професійне училище інформаційно-комп’ютерних технологій» урочисто відкрили Навчально-практичний центр ІТ-технологій. Участь у відкритті взяли: представники органів місцевої влади, керівники навчальних установ, виробничих підприємств та організацій. Директор...

Переглядів: 8425 Коментарів: 1

Профтехосвіта

На Львівщині відкрили новий Навчально-практичний центр (фото) На Львівщині відкрили новий Навчально-практичний центр (фото) Опубліковано: П`ятниця, 01 грудня 2017 У п'ятницю, 1 грудня, на базі Державного навчального закладу «Вище професійне училище № 34» м. Стрия відкрили новий Навчально-практичний центр з підготовки робітників за професією «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування». Участь у відкритті взяли: заступник директора - начальник управління...

Переглядів: 392 Коментарів: 0

Департамент освіти і науки
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook