Період публікації:

від

до

Категорія:

На Львівщині відкрили Навчально-практичний центр інноваційного кравецтва (фото, відео)

Опубліковано: Четвер, 14 грудня 2017 

min
max

Сьогодні, 14 грудня, на базі ДНЗ «Львівське вище професійне училище побутового обслуговування» урочисто відкрили Навчально-практичний центр інноваційного кравецтва.

Участь у відкритті закладу взяли директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій, керівники виробничих підприємств та організацій, учні.

Директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій привітала присутніх і зазначила, що це другий центр такого напряму в області.

«Нам важливо не просто продукувати кваліфікованих виробників, але й щоб ті діти, які здобувають професійну освіту, мали гарантоване місце роботи, заробітну плату і були впевнені у своєму майбутньому. Я переконана, що цей заклад має свою перспективу, створення цього центру точно відповідає вимогам і викликам часу», - зазначила Любомира Мандзій.

Навчально-практичний центр інноваційного кравецтва оснащений майстернями із сучасним обладнанням, новими матеріалами, комп’ютерними технологіями і спрямований на професійно-практичну та професійно-теоретичної підготовку учнів, слухачів професійно-технічних навчальних закладів, а також підвищення кваліфікації фахівців швейних підприємств.

«Минулого року ми отримали дозвіл на відкриття нового центру інноваційного кравецтва. За цей рік ми обладнали 5 кравецьких майстерень, також кабінети спецдисциплін цього напряму і створили новий розкрійний цех, це кошти, які учні отримали від виробничої діяльності та практики», - розповіла директор ДНЗ «Львівське вище професійне училище побутового обслуговування» Олександра Максимів.

Під час відкриття центру присутні ознайомились із роботою майстерень та побачили колекції ексклюзивного одягу, створеного учнями закладу. Зазначимо, для функціонування Навчально-практичного центру інноваційного кравецтва витратили 1 млн 200 тис. грн – це доходи, отримані від виробничої практики та діяльності навчального закладу.

Немає коментарів

Схожі статті:

У Червонограді відкрили навчально-практичний центр будівельної галузі У Червонограді відкрили навчально-практичний центр будівельної галузі Опубліковано: Вівторок, 11 грудня 2018 Сьогодні, 11 грудня, на базі Червоноградського професійного гірничо-будівельного ліцею за кошти обласного бюджету відкрили навчально-практичний центр будівельної галузі. Центр створили з метою впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій, удосконалення навичок майстрів виробничого...

Переглядів: 39 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Дуальна форма навчання: у Новояворівську запустили навчально-практичний центр токарної справи Дуальна форма навчання: у Новояворівську запустили навчально-практичний центр токарної справи Опубліковано: П`ятниця, 16 листопада 2018 Сьогодні, 16 листопада, на базі державного навчального закладу «Новояворівське вище професійне училище» запрацював оновлений навчально-практичний центр. Центр створили для професійного навчання учнів, перепідготовки та підвищення кваліфікації на сучасному обладнанні за державними стандартами з професії...

Переглядів: 158 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook