Період публікації:

від

до

Категорія:

Учні школи Марії Покрови відвідали Львівський апеляційний господарський суд (фото)

Опубліковано: Четвер, 23 листопада 2017 

min
max

Учні школи Марії Покрови відвідали Львівський апеляційний господарський суд, де були нагороджені учасники конкурсу " Правосуддя майбутнього-очима дітей". На початку зустрічі дітей привітали господарі суду- адміністрація та гості - організатори конкурсу. Учасники конкурсу з навчальних закладів Лопатина, Лівчиць, Винник та Львівської школи Марії Покрови мали можливість побувати у справжньому судовому залі засідань в ролі суддів та спостерігати за відеоконференцією, яка проводилась в  суді Волинської області. Учні також відвідали кабінет Голови апеляційного суду Плотніцького Б.Д.

Була показана вистава " По щучому велінню" Львівським академічним театром ляльок, по закінченню якої дітей нагородили подарунками за участь у конкурсі. В кінці зустрічі учнів запросили на фуршет, де вони частувалися смаколиками та спілкувались.

Немає коментарів

Схожі статті:

Учні школи Марії Покрови поїхали на відпочинок (фото) Учні школи Марії Покрови поїхали на відпочинок (фото) Опубліковано: Вівторок, 11 Червня 2019 10 червня група наших старшокласників поїхала на відпочинок до табору на Рівненщині. У всіх чудовий настрій, який не зіпсувало навіть повідомлення  про замінування залізничного вокзалу. Бажаємо гарного і незабутнього відпочинку!

Переглядів: 221 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Свято до Дня матері в школі Марії Покрови (фото) Свято до Дня матері в школі Марії Покрови (фото) Опубліковано: Понеділок, 27 травня 2019 Нещодавно в нашій школі відбулося свято до Дня матері.  Програма святкового заходу була цікавою, діти довідались про історію виникнення свята. Мета заходу - виховувати глибоку любов і повагу до матері – засновниці і продовжувачки роду людського, чуйність і доброту до найдорожчої у світі людини. Кожен...

Переглядів: 106 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook