Період публікації:

від

до

Категорія:

Учні школи Марії Покрови відвідали Львівський апеляційний господарський суд (фото)

Опубліковано: Четвер, 23 листопада 2017 

min
max

Учні школи Марії Покрови відвідали Львівський апеляційний господарський суд, де були нагороджені учасники конкурсу " Правосуддя майбутнього-очима дітей". На початку зустрічі дітей привітали господарі суду- адміністрація та гості - організатори конкурсу. Учасники конкурсу з навчальних закладів Лопатина, Лівчиць, Винник та Львівської школи Марії Покрови мали можливість побувати у справжньому судовому залі засідань в ролі суддів та спостерігати за відеоконференцією, яка проводилась в  суді Волинської області. Учні також відвідали кабінет Голови апеляційного суду Плотніцького Б.Д.

Була показана вистава " По щучому велінню" Львівським академічним театром ляльок, по закінченню якої дітей нагородили подарунками за участь у конкурсі. В кінці зустрічі учнів запросили на фуршет, де вони частувалися смаколиками та спілкувались.

Немає коментарів

Схожі статті:

Учні школи Марії Покрови відвідали виставку роботів і трансформерів (фото) Учні школи Марії Покрови відвідали виставку роботів і трансформерів (фото) Опубліковано: Вівторок, 19 березня 2019 16 березня учні школи Марії Покрови відвідали виставку роботів і трансформерів, яка проводиться в ТРЦ Victoria Gardens. Діти отримали велику кількість позитивних емоцій не тільки від виставкових експонатів, а й від фото - та розважальних зон у ТРЦ.

Переглядів: 162 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Шевченкове свято в школі Марії Покрови (фото) Шевченкове свято в школі Марії Покрови (фото) Опубліковано: П`ятниця, 15 березня 2019 В школі Марії Покрови відбулося Шевченкове свято з нагоди 205 річниці від дня народження Кобзаря. Тарас Шевченко - символ української нації, він боровся за власну свободу та свободу рідного українського народу. Людно було у шкільній залі. Усі присутні ще раз перегорнули сторінки книги життя Тараса,...

Переглядів: 63 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій

Виставка «Блокпост Пам’яті»
14 - 24 березня 2019

Виставка «Блокпост Пам’яті»

Опубліковано: Середа, 13 березня 2019


V Науково-методична конференція «Сучасні тенденції навчання хімії»
29 березня 2019

V Науково-методична конференція «Сучасні тенденції навчання хімії»

Опубліковано: Середа, 13 лютого 2019Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook