Період публікації:

від

до

Категорія:

Cемінар «Співпраця дошкільного освітнього закладу з початковим закладом загальної середньої освіти в реалізації наступності дошкільної та початкової освіти" (Мостиська ОТГ)

Опубліковано: Понеділок, 20 листопада 2017 

min
max

Відповідно до плану роботи відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області ( начальник освіти Чернега Валентина Григорівна)17.11.2017 р. проведено семінар на базі Твіржанського НВК  для вихователів закладів дошкільної освіти «Співпраця дошкільного освітнього закладу з початковим закладом загальної середньої освіти в реалізації наступності дошкільної та початкової освіти».

   З вітальним словом виступила директор твіржанського НВК   Книшик С.І. та методист з питань роботи з кадрами відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області  Мартин М.І.

 Під керівництвом вихователя Підбережник Г.І. та музичного керівника Козак І.В. з вихованцями середньої групи  проведено свято «Осінь-казкарка».    Під час дійства діти розповідали віршики про осінь, що вона добра, щедра, мила. Також були проведені ігри «Збери кленовий листочок» та «Збери картоплю ложкою».

На святі співали пісні «Осінь, ти ласкава казка», «У діброві листопад» і «Наша осінь щедра». Головними героями казки були Фея-осінь і Дюймовочка. Осінь-казкарку проводжали такі герої: жабки, мишка, жук, журавлики, колосочки своїми танцями.

Методист відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області Бішко М.А. виступила з презентацією «Співпраця дошкільного освітнього закладу з початковим закладом загальної середньої освіти в реалізації наступності дошкільної та початкової освіти». Методист зазначила, що «справді, кожний учасник освітнього процесу має свої завдання. Однак ці завдання мають бути узгодженими між собою, послідовними. Прикро, але батьки іноді забувають про те, що вони також є учасниками освітнього процесу, а не пасивними спостерігачами. Доволі часто виникають ситуації, коли батьки завищують вимоги до педагогів, забуваючи, що саме вони (батьки) є найпершими вчителями і вихователями дитини».

       З питання «Теорія і практика в реалізації наступності дошкільної та початкової освіти» виступила вчитель початкових класів Кавій С.Б., яка поділилася своїм досвідом роботи з даної проблеми. Висвітлила етапи роботи з батьками та дітьми для розвитку та адаптації молодших школярів.

Зупинилася на головних акцентах переходу дошкільнят у початкову школу. Наголосила на тому, що це є важливий етап переходу дитини з дитячого садка у початкову ланку. Світлана Борисівна дала детальну характеристику учням 2 класу. Порадила батькам як підготувати майбутнього першокласника до школи. Проаналізувала співпрацю вчителів початкових класів та вихователів ДНЗ.

Вихователь Гожа Л.Я. підготувала презентацію про розвиток та діяльність дошкільного освітнього закладу, про співпрацю ДОЗ і початкової школи.

Семінар із вищезазначеного питання проведено на високому рівні.                 

  Схвальний відгук від вихователя-початківця Лисик Христини Володимирівни Пнікутського НВК.

Отже, починати виховання дітей зі школи – означає зводити будівлю на піску і без фундаменту.

Немає коментарів

Схожі статті:

Ярмарок "Миколай про Тебе не забуде" на базі Мостиського ЗЗСО №2 I-III ступенів (Мостиська ОТГ) Ярмарок "Миколай про Тебе не забуде" на базі Мостиського ЗЗСО №2 I-III ступенів (Мостиська ОТГ) Опубліковано: Понеділок, 18 грудня 2017 18 грудня 2017 року на базі Мостиського закладу загальної середньої освіти №2 I-III ступенів ( керівник: Пшоняк Петро Петрович) проведено ярмарок "Миколай про Тебе не забуде". Благочинний захід організовано школярами та батьками. Яких тільки ласощів на прилавках не було-це і пампушки, тістечка, солодощі,...

Переглядів: 648 Коментарів: 0

Відділи освіти

Львівщина бере участь у напрацюванні нацстратегії реформування інституційного догляду дітей Львівщина бере участь у напрацюванні нацстратегії реформування інституційного догляду дітей Опубліковано: Понеділок, 27 березня 2017 Днями у Києві завершився дводенний Всеукраїнський семінар «Забезпечення найкращих інтересів дитини в умовах реформи системи інституційного догляду та виховання дітей», організований Уповноваженим Президента України з прав дитини та «Lumos Foundation» за підтримки Кабінету Міністрів України. У заході...

Переглядів: 528 Коментарів: 0

Соціальний захист дітей
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook