Період публікації:

від

до

Категорія:

Учителів запрошують до участі у Міжнародному конкурсі «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу»

Опубліковано: Середа, 01 листопада 2017 

min
max

Учителів українознавства, гуманітарних та природничих дисциплін, початкових класів навчальних закладів різних типів і форм власності запрошують до участі у Міжнародному конкурсі «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу».

Конкурс спрямований на використання потенціалу українознавства як засобу формування свідомого і мотивованого патріотизму, вироблення соціальних та культурних компетентностей, що передбачають вміння зберігати та захищати національну ідентичність через визначення ціннісних пріоритетів, повагу до своєї історії, традицій, мовні та культурні практики.

Конкурс проводиться в заочній формі. Для участі необхідно надіслати заявку-анкету, конспект уроку з українознавства або одного з предметів навчального плану українознавчого спрямування (в електронному вигляді), додатки тощо. Заявки та конкурсні роботи приймаються до 15 січня 2018 року на електронну пошту: ukrainian.studies@ukr.net.

Визначення переможців відбуватиметься у номінаціях:

  • Авторський навчальний урок з курсу за вибором «Українознавство» для вчителів початкової школи.
  • Авторський навчальний урок з курсу за вибором «Українознавство» для вчителів базової загальної середньої школи (5-9 класи).
  • Авторський навчальний урок з курсу за вибором «Українознавство» для вчителів повної загальної середньої освіти (10-11 класи).
  • Авторський розвивальний навчальний урок з предметів гуманітарного циклу на українознавчій основі.
  • Авторський розвивальний навчальний урок з предметів природничого циклу на українознавчій основі.
  • Авторський розвивальний навчальний урок з предметів фізико-математичного циклу на українознавчій основі.
  • Авторський розвивальний навчальний урок з предметів естетичного циклу на українознавчій основі.

З Положенням про проведення конкурсу «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу» можна ознайомитися тут

Зазначимо, що засновником конкурсу є Науково-дослідний інститут українознавства МОН України.

Немає коментарів

Схожі статті:

Учителів англійської мови запрошують до участі в конкурсі TEACHERtalks Учителів англійської мови запрошують до участі в конкурсі TEACHERtalks Опубліковано: Середа, 10 січня 2018 Триває конкурс для вчителів англійської мови TEACHERtalks – його призери зможуть виступити на конференції National Geographic Learning, безкоштовно скласти один із модулів Teacher Knowledge Test (TKT), а головний переможець також отримає можливість приєднатися до Всеукраїнської конференції EdCamp. Для...

Переглядів: 471 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади

Оголошено конкурс на кращий урок з використанням інтерактивної дошки Оголошено конкурс на кращий урок з використанням інтерактивної дошки Опубліковано: Понеділок, 18 грудня 2017 З метою впровадження інтерактивної подачі інформації та задля підтримки педагогів, що використовують інноваційну методику, Академія інноваційного розвитку освіти спільно з компанією INTBOARD та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» оголошує конкурс на кращий урок з використанням інтерактивної дошки...

Переглядів: 283 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook