Період публікації:

від

до

Категорія:

Методоб’єднання вчителів та вихователів в НРЦ «Левеня»

Опубліковано: П`ятниця, 13 жовтня 2017 

min
max

          11 жовтня 2017 року в І відділенні НРЦ «Левеня» відбулося засідання методоб’єднання вчителів та вихователів. Педагоги розглянули питання, пов’язані із змістом і завданнями екологічного виховання, обговорили форми і методи проведення виховних заходів на дану тематику.

         В освітньому процесі все більше уваги приділяється інтегрованому навчанню. Присутні вчилися готувати матеріали до інтегрованого уроку з математики та природознавства. На основі даних про вік та розміри найстаріших дерев України вони складали задачі, які можна використати на уроці.

         Захопливою була практична частина – майстер-клас «Особливості створення виробів з природних матеріалів». Педагоги виготовили справжні шедеври з різноманітних круп, гарбузового та соняшникового насіння, квасолі, зерен кукурудзи. Співпраця вчителів і вихователів є корисною у набутті досвіду з інтегрованого навчання.

Немає коментарів

Схожі статті:

Логопедичне заняття в НРЦ  «Левеня» Логопедичне заняття в НРЦ «Левеня» Опубліковано: Неділя, 08 грудня 2019 Нас оточує безліч звуків. Які з них голосні, а які приголосні?  З цим розбиралися на логопедичному занятті левенята. Де заховався у слові звук, скласти слово з початкових літер, придумати речення і ще багато інших цікавих завдань. Зліпити сніговика на фізкультхвилинці.

Переглядів: 170 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Зустріч з військовослужбовцями в НРЦ  «Левеня» Зустріч з військовослужбовцями в НРЦ «Левеня» Опубліковано: Неділя, 08 грудня 2019 Чи вміють наші дошкільнята зустрічати гостей? Так, і зустріч з військовослужбовцями це підтвердила. 6 грудня 2019 року до Дня Збройних Сил України найменші ,"левенята" підготували малюнки, аплікації,  листівки і навіть сконструювали 3-х поверхову казарму. Зустріч з військовими у ІІ відділенні проходила...

Переглядів: 165 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook