Період публікації:

від

до

Категорія:

Перегляд фільму «Нескорений»

Опубліковано: Четвер, 12 жовтня 2017 

min
max

12 жовтня у Завадівській ЗОШ І – ІІІ ступенів  Яворівського району до 75-річчя УПА та до Дня Захисника Вітчизни учням школи та усім охочим  було продемонстровано  фільм українського кінорежисера Олеся Янчука. «Нескорений»  про легендарного, талановитого генерал-хорунжого Романа Шухевича, знаного серед воїнів УПА як Тараса Чупринки, про нерівну боротьбу на два фронти, що велася на теренах Західної України під час та після Другої світової війни: проти німецьких військ та диверсійних загонів НКВС СРСР, про уміння відстоювати власні переконання і залишатися вірними навіть самотужки, невеликими загонами боротися із каральними силами.

Метою заходу було виховати патріотизм та  викликати гордість та повагу за тих, що загинули, віддаючи життя за незалежну Україну у ті часи, коли про це навіть говорити й думати не можна було; бажання захищати свою Батьківщину.

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook