Період публікації:

від

до

Категорія:

Нехай тепло твоїх долонь відчує той, хто поруч

Опубліковано: Четвер, 12 жовтня 2017 

min
max

          За рішенням 50-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН з 1 жовтня 1991 року в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Україна як повноправний член ООН теж підтримала ініціативу міжнародного співтовариства.

      Відповідно до міжнародних стандартів, особою похилого віку вважають людину після 65 років. Нині їх у світі понад 629 мільйонів осіб, тобто майже кожен 10-й землянин.

    Мета цього Дня – привернути увагу суспільства до проблем громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян.

    Довкола нас старіють люди. Це наші близькі, рідні, знайомі й незнайомі. Старенькі практично є у кожній родині. Для когось це мама чи тато, для іншого це бабуся чи дідусь, а комусь це може бути чоловік або дружина. Люди старіють постійно, завжди й усюди. А ми є спостерігачами й учасниками цього безперервного процесу.

      До Міжнародного дня людей похилого віку у Мостиській ЗОШ №2 I-III ступенів підготовлено інформаційні стіннівки, у бібліотеці розгорнуто тематичні книжкові виставки «Бабусю, тобі низенько вклонюся».

Прилучилася до святкування Дня похилого віку й Мостиська ЗОШ №2 I-III ступенів. Учні 1 – А класу разом із класним керівником Федевич В.І. виготовили обереги на щастя дідусю та бабусі.

   Також з метою надання допомоги людям похилого віку у школі проводились благодійні акції «Ти можеш їм допомогти», «Турбота» із залученням волонтерських загонів.

  Організовано та проведено конкурс малюнків «Мої дідусь та бабуся», «Нехай тепло твоїх долонь відчує той, хто поруч».

 

Немає коментарів

Схожі статті:

Відкриття ілюстрованої тематичної виставки до  Дню української писемності та мови Відкриття ілюстрованої тематичної виставки до Дню української писемності та мови Опубліковано: Четвер, 09 листопада 2017 У Львівському обласному Будинку вчителя відкрито тематичну виставку, присвячену Дню української писемності та мови.  Виставку відкриває текст Указу Президента України на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахування важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства...

Переглядів: 42 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Міжнародний день людей похилого віку на базі Стрілецького НВК Міжнародний день людей похилого віку на базі Стрілецького НВК Опубліковано: Середа, 11 жовтня 2017           Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Мета цього Дня – привернути увагу суспільства до проблем громадян похилого віку, пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян, можливість нагадати всім...

Переглядів: 27 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»
19 - 21 квітня 2018

Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»

Опубліковано: Четвер, 14 грудня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook