Період публікації:

від

до

Категорія:

Нехай тепло твоїх долонь відчує той, хто поруч

Опубліковано: Четвер, 12 жовтня 2017 

min
max

          За рішенням 50-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН з 1 жовтня 1991 року в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Україна як повноправний член ООН теж підтримала ініціативу міжнародного співтовариства.

      Відповідно до міжнародних стандартів, особою похилого віку вважають людину після 65 років. Нині їх у світі понад 629 мільйонів осіб, тобто майже кожен 10-й землянин.

    Мета цього Дня – привернути увагу суспільства до проблем громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян.

    Довкола нас старіють люди. Це наші близькі, рідні, знайомі й незнайомі. Старенькі практично є у кожній родині. Для когось це мама чи тато, для іншого це бабуся чи дідусь, а комусь це може бути чоловік або дружина. Люди старіють постійно, завжди й усюди. А ми є спостерігачами й учасниками цього безперервного процесу.

      До Міжнародного дня людей похилого віку у Мостиській ЗОШ №2 I-III ступенів підготовлено інформаційні стіннівки, у бібліотеці розгорнуто тематичні книжкові виставки «Бабусю, тобі низенько вклонюся».

Прилучилася до святкування Дня похилого віку й Мостиська ЗОШ №2 I-III ступенів. Учні 1 – А класу разом із класним керівником Федевич В.І. виготовили обереги на щастя дідусю та бабусі.

   Також з метою надання допомоги людям похилого віку у школі проводились благодійні акції «Ти можеш їм допомогти», «Турбота» із залученням волонтерських загонів.

  Організовано та проведено конкурс малюнків «Мої дідусь та бабуся», «Нехай тепло твоїх долонь відчує той, хто поруч».

 

Немає коментарів

Схожі статті:

Міжнародний день людей похилого віку на базі Стрілецького НВК Міжнародний день людей похилого віку на базі Стрілецького НВК Опубліковано: Середа, 11 жовтня 2017           Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Мета цього Дня – привернути увагу суспільства до проблем громадян похилого віку, пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян, можливість нагадати всім...

Переглядів: 14 Коментарів: 0

Відділи освіти

«Мої роки – моє багатство» «Мої роки – моє багатство» Опубліковано: Понеділок, 02 жовтня 2017   Мостиська ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів на підставі наказу відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області (Мостиська ОТГ) від 25 вересня 2017 року № 03- 08/3297 щодо відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку. Учні 10-Б класу виступили на лінійці...

Переглядів: 40 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

Другий Всеукраїнський молодіжний форум
20 жовтня 2017

Другий Всеукраїнський молодіжний форум

Опубліковано: Понеділок, 09 жовтня 2017


Дев’ята Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»
24 - 26 жовтня 2017

Дев’ята Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»

Опубліковано: Понеділок, 09 жовтня 2017


V національний форум «Бізнес-університети: хто навчає підприємництву»
26 - 27 жовтня 2017

V національний форум «Бізнес-університети: хто навчає підприємництву»

Опубліковано: Вівторок, 26 вересня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook