Період публікації:

від

до

Категорія:

Казковий калейдоскоп

Опубліковано: Четвер, 12 жовтня 2017 

min
max

 

            Мостиська ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів на виконання наказу відділу освіти, культури і туризму,молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області № 223/1 від 11.09.2017 року «Про організацію та  проведення  Всеукраїнського Дня бібліотек»   провела захід  « Казковий калейдоскоп»  під керівництвом заступника директора з виховної роботи Фаріон Л.І. та бібліотекарів  Шот Галини Степанівни , Рожак Марії Михайлівни.

         Гостями свята були бібліотекарі об’єднаної  територіальної громади, керівники гуртків з БДЮТ зі своїми вихованцями, заступник начальника відділу ОКТМС Богуцький З.Г.

         Класний керівник  2 – Б класу  Шабат Галина Миколаївна разом зі своїми учнями  запросили присутніх у дивовижний світ казки, у якому герої відомих казок пропонували різні цікаві конкурси,  чарівниця Фея і пані Казка  допомагали долати імпровізовані перешкоди, а забавний Карлсон і Баба Яга веселили  гостей своїми дотепними жартами. Виступи юних акторів постійно супроводжувалися гучними аплодисментами бібліотекарів, які наче повернулися у власне дитинство.

          Ми пишаємося тим, що проведене  свято як вияв глибокої поваги до нашої праці, як визнання державою суспільної значимості бібліотек, що стали однією з найважливіших складових частин інформаційної структури суспільства.

          Сучасна бібліотека – це не просто книгозбірня, а й відкритий кожному безмежний інформаційний світ; це храм духовності, до якого завжди можна прийти не тільки в пошуках істини, а й за розрадою, прагненням досягти душевної рівноваги. Для більшості людей бібліотеки – це частина їхнього життя. Тому 30 вересня – це свято всіх причетних до закладів культури і освіти, для всіх, хто любить книгу і хто присвятив своє життя подвижницькій праці на ниві просвіти.

    

                                                                     

 

 

 

                                                 

Немає коментарів

Схожі статті:

Місячник шкільних бібліотек. Місячник шкільних бібліотек. Опубліковано: Понеділок, 06 листопада 2017 Урок -екскурсія у бібліотеку для 1 класу "Мандрівка книжковим містом" Книжка У шафі в мене - скарби всіх століть. І кожен том - неначе дім стоїть. Обкладинки, мов двері, відчиняй - І ти вже гість: господаря вітай! Як вулиця - книжок тих рівний ряд, А шафа вся - чарівний Книгоград. Коли його...

Переглядів: 118 Коментарів: 0

Відділи освіти

“У світ дитинства – через книгу” “У світ дитинства – через книгу” Опубліковано: Понеділок, 20 квітня 2015          “У світ дитинства – через книгу” під таким гаслом пройшов цьогоріч  в Червоноградській школі-інтернат тиждень дитячої книги, який підготувала бібліотекар Чуба Леся Михайлівна.          Учні 5 класу відвідали літературні посиденьки “На гостину до Лесі Ворониної”, де познайомились з відомою...

Переглядів: 1456 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook