Період публікації:

від

до

Категорія:

Організатори гри «Джура» створять Школу виховників

Опубліковано: П`ятниця, 13 жовтня 2017 

min
max

Організатори Всеукраїнської гри «Джура» створять Школу виховників змагань. Передбачається, що там навчатимуть правил гри, правильній організації етапі, підготовці вихованців до змагань тощо.

Крім цього, щоб покращити гурткову роботу, вже розроблені трирічні навчальні програми: для молодшої вікової групи «Котигорошко», для середньої – «Джура», для старшої – «Сокіл». А для стратегічної перспективи гри планують завершити розробку нового положення і впроваджувати його згідно затвердженої державної карти.

Варто зазначити, що Х Всеукраїнський етап гри відбудеться влітку 2018 року на Київщині. У 2018 році змагання «Джура» відзначатимуть 15-річний ювілей від дня створення.

Нагадаємо, що 24 серпня 2017 року завершився сезон «Джура – 2017». Цьогоріч фінал змагань пройшов у Харківській області і тривав упродовж 11 днів. Учасниками Всеукраїнського етапу гри стали 26 роїв з усіх областей України та міста Києва.

Довідково:

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, важливим засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи. Основою організації гри в навчальних закладах є учнівське самоврядування, засноване на традиціях козацького кола, вільного народного віче, добровільне об'єднання дітей та молоді для виконання завдань гри. Змагання проходять за активного сприяння Міністерства освіти і науки України.

Джерело: офіційний сайт МОН

Немає коментарів

Схожі статті:

Засідання штабу з проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (фото) Засідання штабу з проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (фото) Опубліковано: Середа, 11 травня 2016 В незалежній Україні довгий час на заміну радянській системі ідеологічного і військово-патріотичного виховання підростаючого покоління нічого не було запропоновано. Врешті, перемогла ідея виховання молоді в дусі козацтва часів Запорізької Січі. На сьогодні  Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична...

Переглядів: 946 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Рій «Козацька Січ» з Пустомитівського району – чемпіон області з дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (фото) Рій «Козацька Січ» з Пустомитівського району – чемпіон області з дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (фото) Опубліковано: П`ятниця, 26 Червня 2015 Нещодавно на базі туристичної бази «Карпати», що у селі Кам’янка Сколівського району, відбувся обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Організаторами заходу виступили департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації та Львівський...

Переглядів: 1041 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook