Період публікації:

від

до

Категорія:

Університети Львівщини співпрацюватимуть з Університетом в Брно: підсумки зустрічі (фото)

Опубліковано: Четвер, 12 жовтня 2017 

min
max

У середу, 11 жовтня, делегація Львівської області на чолі із очільником Львівської ОДА Олегом Синюткою під час робочого візиту в місті Брно Південно-Моравського краю Чеської Республіки відвідали університет імені Масарика.

Вищий навчальний заклад співпрацює із львівськими університетами, а також, за словами проректора, має намір налагоджувати співпрацю із іншими навчальними закладами Львівщини.

В університеті Масарика студенти навчаються на українському відділенні, яке відкрито з 1993 року. На бакалавраті і магістратурі Університету вивчають українську мову. Загалом в інституті славіністики діють 17 спеціалізацій з вивчення мов.

Сторони наголосили, що в Університеті Масарика і надалі вивчатимуть українську на високому рівні, адже зв’язки між країнами розвиваються, а відтак розшириться і сфера застосування.

Під час візиту сторони підтримали пропозицію про налагодження співпраці між кафедрами Франкового університету у Львові та університету Масарика в Брно. Раніше уже відбувались програми обміну між цими навчальними закладами. Загалом університет у Брно має 4 угоди з університетами України.

Окрім того, голова Львівської ОДА Олег Синютка передав університету 70 україномовних книг.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Львівська політехніка та Львівський інститут менеджменту підписали договір про співробітництво (фото) Львівська політехніка та Львівський інститут менеджменту підписали договір про співробітництво (фото) Опубліковано: Четвер, 30 квітня 2015 Днями ректор Національного університету «Львівська політехніка», голова Ради ректорів Львівщини, професор Юрій Бобало та ректор Вищого навчального закладу «ПрАТ «Львівський інститут менеджменту», професор Мирон Янків підписали договір про співробітництво. Це, як вважають очільники обох ВНЗ, відкриває...

Переглядів: 653 Коментарів: 0

Вища освіта

Співпраця з філіями Співпраця з філіями Опубліковано: П`ятниця, 13 жовтня 2017        13 жовтня 2017 року опорний заклад «Рудківська СЗШ І-ІІІ ст. ім.Володимира Жеребного» Самбірського району Львівської області відвідали учні та вчителі школи-філії «Колбаєвицька СЗШ І ст.»        В актовій залі школи діти з Колбаєвич мали змогу познайомитися з однолітками та педагогами Рудківської...

Переглядів: 32 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

Другий Всеукраїнський молодіжний форум
20 жовтня 2017

Другий Всеукраїнський молодіжний форум

Опубліковано: Понеділок, 09 жовтня 2017


Дев’ята Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»
24 - 26 жовтня 2017

Дев’ята Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»

Опубліковано: Понеділок, 09 жовтня 2017


V національний форум «Бізнес-університети: хто навчає підприємництву»
26 - 27 жовтня 2017

V національний форум «Бізнес-університети: хто навчає підприємництву»

Опубліковано: Вівторок, 26 вересня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook