Період публікації:

від

до

Категорія:

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму

Опубліковано: Понеділок, 09 жовтня 2017 

min
max

В рамках низки науково-освітніх проектів Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького пропонує відвідати наступні заходи:

 • 19 серпня – 18 жовтня – у рамках Днів української діаспори у Львові, приурочених до 50-річчя Світового Конгресу Українців – виставка «Українські художники діаспори у збірках Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького».
 • 29 серпня – 18 жовтня – виставка у рамках Днів української діаспори у Львові, приурочених до 50-річчя Світового Конгресу Українців «Українські художники діаспори у збірках Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького».
 • 6 жовтня – 5 листопада – виставка живопису Володимира Лободи «За зорею йдучи…».

В рамках науково-освітніх програм «Національний музей і молодь», «Школа і музей – працюємо разом» та проекту «Церковно-календарний рік в українському мистецтві (на прикладі пам’яток із фондів НМЛ)» (пр. Свободи, 20):

 • 11 жовтня о 15:00 год. – тематична екскурсія «Що таке ікона?» для людей з обмеженими фізичними можливостями (спільнота Лярш-Ковчег).
 • 14 жовтня о 13:00 год. – тематична екскурсія «Покров Пресвятої Богородиці» для дітей Національної скаутської організації України «Пласт».
 • 14 жовтня о 15:00 год. – тематична екскурсія для дорослих на тему: «Покров Пресвятої Богородиці».

В історичному музейному комплексі Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького по вул. Драгоманова, 42:

 • 12 жовтня – 30 жовтня – виставка творів Мирослава Балки «Kein Name».

В межах проекту «Музейна педагогіка»:

 • 12 жовтня – музейний урок з геометрії «Мистецька математика» (на прикладі абстрактно-геометричних композицій в експозиції «Українське мистецтво ХХ ст.»).
 • 13 жовтня – музейний урок з зоології «Анімалістичний жанр в живописі та графіці ХХ ст.».
 • 12 жовтня – «Вечірній рисунок в музеї» – малювання актів оголеної жіночої натури.

на базі Художньо-меморіального музею О. Кульчицької:

 • 12 вересня – 26 листопада – виставка «Олена Кульчицька. Народний одяг західних областей України. Акварелі (із фондової збірки НМЛ)».

на базі Художньо-меморіального музею І. Труша:

 • 15 жовтня о 11:00 год. – інтерактивний проект «Казки в музеї» на казку І. Франка «Як синиця хотіла море спалити» та майстер-клас «Морські глибини» в техніці орігамі та аплікація.

на базі Художньо-меморіального музею Л. Левицького:

 • 9 жовтня – тематичне заняття «Лінорит у творчості Л. Левицького» та майстер-клас із друку листівок.

Немає коментарів

Схожі статті:

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму Опубліковано: П`ятниця, 16 лютого 2018 В рамках низки науково-освітніх проектів Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького пропонує відвідати наступні заходи: 15 грудня – 25 лютого – «Портрет міста. Львів кін. XVIII – І пол. XIX ст.». В рамках науково-освітніх програм «Національний музей і молодь», «Школа і музей – працюємо...

Переглядів: 4710 Коментарів: 0

Виховання

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму Опубліковано: Вівторок, 13 лютого 2018 В рамках низки науково-освітніх проектів Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького пропонує відвідати наступні заходи: 15 грудня – 25 лютого – «Портрет міста. Львів кін. XVIII - І пол. XIX ст.». В рамках науково-освітніх програм «Національний музей і молодь», «Школа і музей – працюємо...

Переглядів: 1244 Коментарів: 0

Виховання
Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
15 - 17 березня 2018

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Вівторок, 26 грудня 2017


Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»
19 - 21 квітня 2018

Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»

Опубліковано: Четвер, 14 грудня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини


 

Ми у Facebook
Ми у Facebook