Період публікації:

від

до

Категорія:

Екологічне виховання в школі Марії Покрови (фото)

Опубліковано: Неділя, 08 жовтня 2017 

min
max

 В суботу, 7 жовтня, учні школи Марії Покрови збагачували свої знання про природу. Екологічне виховання - запорука збереження планети. Діти придивлялись до великого дерева і  побачилм, що все воно, від коренів до самої верхівки, заселене комахами. Одні з них вподобали коріння, інші орудують в деревині стовбура і гілок, прогризають ходи в деревині. Серед комах у людини чимало друзів і помічників. Діти  довго розглядали жука і   задавали багато питань.

Учні спостерігали за змінами в природі. Не вірилося, що незабаром прийде зима, адже у цю жовтневу суботу так тепло і сонячно! 

Закріпити цікавий матеріл  допомогло екологічне заняття в комп'ютерному класі.

 

Немає коментарів

Схожі статті:

Учні школи Марії Покрови відпочили у Затоці (фото) Учні школи Марії Покрови відпочили у Затоці (фото) Опубліковано: Четвер, 08 серпня 2019 Учні школи Марії Покрови відпочили в липні  в Затоці Одеської області  у оздоровчому центрі «Одісей». Нові друзі, конкурси, змагання, сонце, море…  Незабутні дні!

Переглядів: 441 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Учні школи Марії Покрови відвідали Білгород-Дністровську фортецю (фото) Учні школи Марії Покрови відвідали Білгород-Дністровську фортецю (фото) Опубліковано: П`ятниця, 12 липня 2019 Літній табір Українсько-Канадського Альянсу (база відпочинку УТОГ "Одіссей"). Екскурсія в Білгород-Дністровську фортецю  

Переглядів: 1350 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook