Період публікації:

від

до

Категорія:

Перший дзвоник у Золочівському економічному ліцеї (фото)

Опубліковано: Середа, 13 вересня 2017 

min
max

Щедре та золоте осіннє сонце зігрівало усміхнені обличчя учнів Золочівського економічного ліцею , їх батьків, учителів та гостей, які завітали на Свято першого дзвоника.

Радісними оплесками зустрічали  новоприйнятих учнів, що вперше ступили на ліцейний поріг.

Урочистість розпочалася виконанням  Державного Гімну під мирним українським небом, а хвилина мовчання була присвячена тим, хто подарував нам можливість жити і працювати у вільній країні.

У привітальному слові директор Золочівського економічного ліцею Заброцький А.В. звернувся насамперед до ліцеїстів, побажав їм натхнення, творчого неспокою, здобутків у новому навчальному році, подякував усім, хто взяв участь в акції «Допоможи бійцям АТО». Ліцеїсти передали волонтерам ліки та державну символіку.

Привітали ліцеїстів, учителів та батьків керівник апарату Золочівської РДА Галина Семчишин, секретар Золочівської міської ради Олег Сидорович та представник Навчального центру Національної гвардії України капітан Андрій Пиріжок.

Найбільше хвилювалися наймолодші ліцеїсти, для яких усе довкола було незнайомим та незвичним. Зі словами підтримки до них та привітаннями до всіх ліцеїстів звернулася куратор групи ПЛГ Ірина Бірулін.

Усім дітям та їх батькам побажала мудрості, терпіння, підтримки та розуміння мама дев’ятикласниці Галина Борняк.

Аби навчальний рік був вдалим і пройшов під опікою вищих сил, отець Тарас із Храму Блаженного Миколая Чарнецького провів спільну молитву та поблагословив ліцеїстів, педагогів та їх батьків.

Перший дзвоник, який подали одинадцятикласник Кулішко Юрій та восьмикласниця Колодка Катерина, сповістив про початок нового навчального року та запросив на перший урок «Нам є що захищати».

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Традиції залишаються незмінними у Золочівському економічному ліцеї (фото) Традиції залишаються незмінними у Золочівському економічному ліцеї (фото) Опубліковано: Субота, 30 вересня 2017 І знову вересень покликав дітей за парти. У Золочівському економічному ліцеї, як завжди, гамірно. Ліцейну родину поповнили новоприйняті дітлахи. Щоб новачки легше адаптувалися в новому колективі, ліцей організував  традиційний День знайомств у таборі «Сокіл». Навіть погода сприяла гарному настроєві....

Переглядів: 9 Коментарів: 0

Відділи освіти

Підсумки здобутків Золочівського економічного ліцею (фото) Підсумки здобутків Золочівського економічного ліцею (фото) Опубліковано: П`ятниця, 30 Червня 2017 Відділ освіти Золочівської районної державної адміністрації  уже багато років поспіль нагороджує учнів району, які займають призові місця на олімпіадах та конкурсах. Поцінування обдарованої молоді уже стало доброю традицією. Цьогоріч звання «Талант – 2017» було присвоєно 27 школярам Золочівщини, зокрема...

Переглядів: 76 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

Другий Всеукраїнський молодіжний форум
20 жовтня 2017

Другий Всеукраїнський молодіжний форум

Опубліковано: Понеділок, 09 жовтня 2017


Дев’ята Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»
24 - 26 жовтня 2017

Дев’ята Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»

Опубліковано: Понеділок, 09 жовтня 2017


V національний форум «Бізнес-університети: хто навчає підприємництву»
26 - 27 жовтня 2017

V національний форум «Бізнес-університети: хто навчає підприємництву»

Опубліковано: Вівторок, 26 вересня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook