Період публікації:

від

до

Категорія:

Перший дзвоник у Золочівському економічному ліцеї (фото)

Опубліковано: Середа, 13 вересня 2017 

min
max

Щедре та золоте осіннє сонце зігрівало усміхнені обличчя учнів Золочівського економічного ліцею , їх батьків, учителів та гостей, які завітали на Свято першого дзвоника.

Радісними оплесками зустрічали  новоприйнятих учнів, що вперше ступили на ліцейний поріг.

Урочистість розпочалася виконанням  Державного Гімну під мирним українським небом, а хвилина мовчання була присвячена тим, хто подарував нам можливість жити і працювати у вільній країні.

У привітальному слові директор Золочівського економічного ліцею Заброцький А.В. звернувся насамперед до ліцеїстів, побажав їм натхнення, творчого неспокою, здобутків у новому навчальному році, подякував усім, хто взяв участь в акції «Допоможи бійцям АТО». Ліцеїсти передали волонтерам ліки та державну символіку.

Привітали ліцеїстів, учителів та батьків керівник апарату Золочівської РДА Галина Семчишин, секретар Золочівської міської ради Олег Сидорович та представник Навчального центру Національної гвардії України капітан Андрій Пиріжок.

Найбільше хвилювалися наймолодші ліцеїсти, для яких усе довкола було незнайомим та незвичним. Зі словами підтримки до них та привітаннями до всіх ліцеїстів звернулася куратор групи ПЛГ Ірина Бірулін.

Усім дітям та їх батькам побажала мудрості, терпіння, підтримки та розуміння мама дев’ятикласниці Галина Борняк.

Аби навчальний рік був вдалим і пройшов під опікою вищих сил, отець Тарас із Храму Блаженного Миколая Чарнецького провів спільну молитву та поблагословив ліцеїстів, педагогів та їх батьків.

Перший дзвоник, який подали одинадцятикласник Кулішко Юрій та восьмикласниця Колодка Катерина, сповістив про початок нового навчального року та запросив на перший урок «Нам є що захищати».

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Ми мусимо навчитися чути себе українцями — не галицькими, не буковинськими українцями, а українцями без офіціальних кордонів (фото) Ми мусимо навчитися чути себе українцями — не галицькими, не буковинськими українцями, а українцями без офіціальних кордонів (фото) Опубліковано: Понеділок, 22 січня 2018 Цього року, 22 січня, ми в дев’ятнадцяте відзначаємо День соборності України. 99 років тому уряди УНР і ЗУНР,  втілюючи прагнення українців жити в соборній державі, ухвалили «Акт злуки УНР і ЗУНР» об‘єднавши дві українські держави в одну  – Українську Народну Республіку. Що ж нас поєднало? Напевно,...

Переглядів: 74 Коментарів: 0

Відділи освіти

Тиждень правових знань у Золочівському економічному ліцеї (фото) Тиждень правових знань у Золочівському економічному ліцеї (фото) Опубліковано: Вівторок, 19 грудня 2017 Упродовж 11-18 грудня в ліцеї проходив тиждень правознавства. В понеділок ліцеїсти ознайомились з основними статтями міжнародних договорів, що стосуються прав людини та мали змогу пригадати права які мають неповнолітні. У вівторок у групі Е-2 було проведено відкрите заняття на тему «Юридична відповідальність»....

Переглядів: 56 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook