Період публікації:

від

до

Категорія:

Посольство Ізраїлю приймає документи на навчальний курс з інклюзивної освіти

Опубліковано: Четвер, 14 вересня 2017 

min
max

Посольство Ізраїлю продовжує прийом документів на навчальний курс в Ізраїлі «Інтеграція дітей з особливими потребами до нормативного освітнього середовища».

Курс проходитиме упродовж 5-29 грудня 2017 року у центрі міжнародного співробітництва та розвитку ССА у кібуці Рамат Рахель, що розташований у Єрусалимі.

Зокрема, на заняттях розглянуть:

  • методи діагностики і терапії дітей з особливими потребами з метою інтегрування їх до нормативного середовища;
  • робочі програми супроводу і підтримки дітей з особливими потребами в процесі їх інтеграції;
  • методи комунікації з дітьми з особливими потребами;
  • комплексна професійна допомога і підтримка інтеграції дітей з особливими потребами в суспільстві, в системі освіти, в громаді і в родині.

Базовими вимогами до аплікантів є:

  • від 3-х років досвіду роботи з дітьми з особливими потребами;
  • вільне володіння російською мовою.

Окрім цього, вітається подання документів від представників профільних державних установ (шкіл, дитячих садочків) та недержавних організацій (приватні інклюзивні навчальні заклади), які володіють відповідним досвідом у галузі інклюзивної освіти.

Навчання є безкоштовним*. Витрати на навчання, харчування та проживання повністю покриваються стипендією МАШАВ – агентства з розвитку міжнародного співробітництва при МЗС Держави Ізраїль. Стипендія надається на конкурсній основі.

Пакет супроводжуючих документів та аплікаційну форму необхідно відправити у вигляді сканкопії на адресу: mashav@kiev.mfa.gov.il до 25 жовтня 2017 року.

Ознайомитися з правилами участі та переліком необхідних документів можна на сайті Посольства Ізраїлю: http://bit.ly/2syY05b.

Детальний опис навчання: http://bit.ly/2vpgPMO.

Відповіді на поширені запитання про МАШАВ: http://bit.ly/2ePjb0u.

 

* - квитки на літак в обидві сторони стипендією не покриваються

Немає коментарів

Схожі статті:

Освітян запрошують на навчальний курс «Спеціальна та інклюзивна освіта» Освітян запрошують на навчальний курс «Спеціальна та інклюзивна освіта» Опубліковано: Вівторок, 13 лютого 2018 Міжнародна агенція MASHAV розпочала прийом заявок на навчальний курс «Спеціальна та інклюзивна освіта». Курс проходитиме в Ізраїлі з 6 до 25 травня. Мова курсу – англійська. Термін подачі документів – до 5 березня. Програма покриває усі витрати (навчання, проживання, харчування), окрім квитків...

Переглядів: 237 Коментарів: 0

Соціальний захист дітей

МОН пропонує для громадського обговорення проект наказу «Про затвердження типового переліку корекційних засобів навчання для дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних класах закладів загальної середньої освіти» МОН пропонує для громадського обговорення проект наказу «Про затвердження типового переліку корекційних засобів навчання для дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних класах закладів загальної середньої освіти» Опубліковано: Понеділок, 22 січня 2018 Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект наказу МОН України «Про затвердження Типового переліку корекційних засобів навчання для дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних класах закладів загальної середньої освіти». Проект...

Переглядів: 587 Коментарів: 0

Соціальний захист дітей
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook