Період публікації:

від

до

Категорія:

Відбувся семінар методистів рай(міськ) методкабінетів та ОТГ, які відповідають за навчально-методичний супровід викладання інформатики

Опубліковано: Середа, 13 вересня 2017 

min
max

Учасниками семінару під модераторством Парій Н.З., методиста  кабінету інформаційних технологій навчання, були обговорені найважливіші рекомендації щодо викладання інформатики у 2-11 класах.

Методист кабінету Парій Н.З. ознайомила учасників про Всеукраїнський Інтернет-марафон «Досвід успішних реформ естонської й фінської освіти для України. Європейський контекст» за участю міжнародних спікерів, який проходив  20-21 червня 2017 року і організований ВГ «Основа». Ознайомила з прикладами навчальних Smart пристроїв (Bee-bot, Makey Makey, Ozobot і інші), запропонувала учасникам шкільних спільнот реєструватись і брати участь в eTwinning спільноті шкіл Європи.  eTwinning сприяє шкільній співпраці в Європі через використання інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) шляхом надання підтримки, інструментів та послуг, щоб школи могли легко формувати короткострокові та довгострокові партнерські відносини у будь-якій тематичній сфері.

Палюшок Л.В., завідувач кабінету інформаційних технологій навчання, наголосила на основні елементи оновленої програми з інформатики для учнів 5-9 класів, які розпочали вивчення предмету у 2-4 класі (затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 07 червня 2017 року № 804).  Акцентувала увагу на формування практичних навичок для подальшого їх застосування у реальному житті замість опрацювання великого об’єму теоретичного матеріалу без можливості його застосування на практиці. Розповіла про відображення в предметі наскрізних змістових лінії, через які розкривається соціальна та практична значущість курсу інформатики (екологічна безпека та сталий розвиток; громадянська відповідальність; здоров'я і безпека; підприємливість та фінансова грамотність).

Методист кабінету Прончак С.І. наголосив про зміни в основних нормативно-правових документах про організацію навчання в кабінеті інформатики, які відбулися у зв’язку з наказом МОЗ України №709 від 26.06.2017.

Про особливості проведення Міжнародного конкурсу «Бобер» у 2017-2018 році  розповів координатор проекту Шпакович Р.С., вчитель інформатики ЛФМЛ-інтернату при ЛНУ ім.І.Франка.

Палюшок Л.В. обговорила з учасниками проблеми організації тематичних курсів «Застосування інтерактивного програмно-технологічного навчального комплексу SMART Board у навчальному процесі» для педагогічних працівників об’єднаних територіальних громад у вересні-грудні 2017 року.

Немає коментарів

Схожі статті:

Відбувся семінар методистів, які відповідають за бібліотечні фонди Відбувся семінар методистів, які відповідають за бібліотечні фонди Опубліковано: Вівторок, 19 вересня 2017 13 вересня 2017 року відбувся семінар методистів, які відповідають за бібліотечні фонди та голів методоб’єднань шкільних бібліотекарів «Упровадження Універсальної десяткової класифікації». На ньому розглядалась постанова Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 р. № 177  "Про припинення використання...

Переглядів: 28 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Семінар - практикум «Створення та оформлення власного блогу» (фото) Семінар - практикум «Створення та оформлення власного блогу» (фото) Опубліковано: Середа, 11 листопада 2015 5 листопада 2015 року в Червоноградській школі-інтернат пройшов педагогічний семінар - практикум по темі «Створення та оформлення власного блогу», який провела вчитель інформатики Іванів Наталя Петрівна. Завдяки інтернет - технологіям перед вчителем відкриваються безмежні можливості, адже педагогічна...

Переглядів: 255 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій

Всеукраїнський фестиваль інновацій
27 - 29 вересня 2017

Всеукраїнський фестиваль інновацій

Опубліковано: Четвер, 20 квітня 2017


Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе»
05 жовтня 2017

Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе»

Опубліковано: Понеділок, 12 Червня 2017


Міжнародні виставки «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu»
24 - 26 жовтня 2017

Міжнародні виставки «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu»

Опубліковано: Понеділок, 29 травня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook