Період публікації:

від

до

Категорія:

Майже 900 заходів на 40-а локаціях: завтра на Львівщині стартує Форум видавців

Опубліковано: Вівторок, 12 вересня 2017 

min
max

З 13 до 17 вересня триватиме найбільша книжкова і літературна подія Центрально-Східної Європи – 24 Форум видавців. Участь у Форумі візьмуть 168 видавництв, які видали кілька тисяч нових книжок спеціально до цієї події.

Про це розповіли під час прес-конференції з нагоди старту Форуму видавців у Львові сьогодні, 12 вересня.

«Тема цьогорічного Форуму – «Точка творення». На Форумі видавців завжди така потужна концентрація інтелекту, творчого потенціалу, що він стає справжньою «точкою творення», дає імпульс новим книжкам, новим ідеям», - наголосила президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль.

У програмі Форуму – 890 літературних, мистецьких, освітніх та соціальних заходів, 14 тематичних кластерів та 10 спецпроектів. Події Форуму відбудуться на 39 локаціях.

«На Форумі можна буде зустрітись із понад 1 000 авторів, інтелектуалів, художніх та культурних діячів з усього світу, серед яких Філіп Сендс – автор із Великої Британії, Алісія Гарріс – поетеса із США, німець Ян Вагнет та низка інших авторів, а також найвідоміші українські письменники», - додала програмний директор Форуму видавців Софія Челяк.

У межах Форуму реалізовується також низка соціальних та благодійних заходів, зокрема благодійна акція для пенсіонерів «Третій вік: задоволення від читання» та збір книжок для потреб бібліотек Сходу України.

Як зазначила т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк, під час підготовки Форуму особливу увагу зосередили на питанні безпеки відвідувачів, зокрема, забезпечення громадського порядку та контролю, медичного супроводу, безпеки дорожнього руху біля місць проведення заходів.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Студенти Львівського кооперативного коледжу економіки і права побували на Форумі видавців (фото) Студенти Львівського кооперативного коледжу економіки і права побували на Форумі видавців (фото) Опубліковано: П`ятниця, 15 вересня 2017 Кожного року у Львові, який абсолютно справедливо вважається, духовною та культурною столицею Західної України, зосередився потужний центр інтелекту, творчого потенціалу, що став справжньою меккою, «точкою творення», який дає імпульс новим книжкам, новим ідеям, дає наснагу та поштовх для молодого покоління. Осіння...

Переглядів: 232 Коментарів: 0

Профтехосвіта

100 тонн книжок і майже тисяча культурних подій: на Львівщині стартував 24-й Форум видавців 100 тонн книжок і майже тисяча культурних подій: на Львівщині стартував 24-й Форум видавців Опубліковано: Середа, 13 вересня 2017 Стартувала довгоочікувана книжкова подія – 24-й Форум видавців, який триватиме упродовж 13-17 вересня. Фокусна тема цьогорічного Форуму – «Точка творення». У межах Форуму видавців на Львівщину привезуть понад 100 тонн книжок – цього року українські видавництва видали кілька тисяч назв нових книг спеціально...

Переглядів: 185 Коментарів: 0

Виховання
Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
15 - 17 березня 2018

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Вівторок, 26 грудня 2017


Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»
19 - 21 квітня 2018

Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»

Опубліковано: Четвер, 14 грудня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини


 

Ми у Facebook
Ми у Facebook