Період публікації:

від

до

Категорія:

Майже 900 заходів на 40-а локаціях: завтра на Львівщині стартує Форум видавців

Опубліковано: Вівторок, 12 вересня 2017 

min
max

З 13 до 17 вересня триватиме найбільша книжкова і літературна подія Центрально-Східної Європи – 24 Форум видавців. Участь у Форумі візьмуть 168 видавництв, які видали кілька тисяч нових книжок спеціально до цієї події.

Про це розповіли під час прес-конференції з нагоди старту Форуму видавців у Львові сьогодні, 12 вересня.

«Тема цьогорічного Форуму – «Точка творення». На Форумі видавців завжди така потужна концентрація інтелекту, творчого потенціалу, що він стає справжньою «точкою творення», дає імпульс новим книжкам, новим ідеям», - наголосила президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль.

У програмі Форуму – 890 літературних, мистецьких, освітніх та соціальних заходів, 14 тематичних кластерів та 10 спецпроектів. Події Форуму відбудуться на 39 локаціях.

«На Форумі можна буде зустрітись із понад 1 000 авторів, інтелектуалів, художніх та культурних діячів з усього світу, серед яких Філіп Сендс – автор із Великої Британії, Алісія Гарріс – поетеса із США, німець Ян Вагнет та низка інших авторів, а також найвідоміші українські письменники», - додала програмний директор Форуму видавців Софія Челяк.

У межах Форуму реалізовується також низка соціальних та благодійних заходів, зокрема благодійна акція для пенсіонерів «Третій вік: задоволення від читання» та збір книжок для потреб бібліотек Сходу України.

Як зазначила т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк, під час підготовки Форуму особливу увагу зосередили на питанні безпеки відвідувачів, зокрема, забезпечення громадського порядку та контролю, медичного супроводу, безпеки дорожнього руху біля місць проведення заходів.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

«Літати» з книжками: Форум видавців змінив візуалізацію «Літати» з книжками: Форум видавців змінив візуалізацію Опубліковано: Середа, 13 Червня 2018 Відтепер Форум видавців перетворюється на BookForumLviv. Оновлену візуалізацію презентували 12 червня під час прес-конференції з нагоди офіційного відліку 100 днів до початку Форуму. Як розповіли організатори, новий логотип символізує відкриту книгу, яка концептуально поєднує у собі чотири стихії:...

Переглядів: 27 Коментарів: 0

Проекти, програми, акції

Тисяча культурних та освітніх заходів на 50 локаціях: на Львівщині відбудеться ювілейний 25 Форум видавців Тисяча культурних та освітніх заходів на 50 локаціях: на Львівщині відбудеться ювілейний 25 Форум видавців Опубліковано: Вівторок, 12 Червня 2018   19-23 вересня відбудеться ювілейний 25 Форум видавців у Львові – найбільший книжковий, літературний, культурний захід України і Центрально-Східної Європи. Упродовж 5-ти днів гості форуму зможуть відвідати 1 000 культурних та освітніх заходів, поспілкуватися з авторами та придбати книги. Події...

Переглядів: 65 Коментарів: 0

Проекти, програми, акції
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook