Період публікації:

від

до

Категорія:

Тематичний кластер «Освіта» на Форумі видавців у Львові

Опубліковано: Понеділок, 11 вересня 2017 

min
max

На Форуму видавців у Львові 14-16 вересня відбудеться тематичний кластер «Освіта».

Його організовує аналітичний центр Український інститут майбутнього (UIF) в партнерстві з ГО «Смарт освіта», «Батьківський контроль», «Детектор медіа», ГС «Освіторія», EdCamp Україна, EdEra, Міжнародним центром інтегрального розвитку, видавництвами «Літопис» і «Ранок».

Впродовж 14-16 вересня учасники події осмислюватимуть такі аспекти як педагогіка партнерства, підготовка педагогів до Нової української школи, майбутнє університету, індивідуальні освітні траєкторії і навчання впродовж життя.

А також – їх взаємозв’язок, який утворює складний і самоорганізований освітній ландшафт.

16 вересня відбудеться підсумкова дискусія «Освіта майбутнього – стратегічна рамка» за участю Міністра освіти і науки Лілії Гриневич, Івана Примаченка, Лілії Боровець, Вікторії Бриндзи, Руслана Савчинського, Анастасії Леухіної, Михайла Комарницького, Віктора Круглова, Юрія Василика та інших.

Робота тематичного кластеру «Освіта» включатиме використання інструментів візуальної фасилітації, що дозволить наглядно представити проблеми, що виносяться на обговорення, та зафіксувати результати спільної роботи.

Ідея полягає в тому, щоби на цей «екран» можна було спроектувати історії, сенси, меседжі гіпотези, які будуть згенеровані або привнесені впродовж трьох днів, і кожен із учасників мав змогу долучитися до осмислення цього ландшафту, міг ясно побачити в ньому своє місце розуміти основні дилеми та отримати інструмент роботи з ними й обґрунтованого вибору.

Усі події тематичного кластеру «Освіта» відбудуться у приміщенні Центру Митрополита Андрея Шептицького Українського католицького університету за адресою: м. Львів, вул. Козельницька, 2а.

Координатор заходу: експерт з питань освіти Українського інституту майбутнього Микола Скиба (e-mail: myskyba@gmail.com; тел.: 066-05-96-335.

Вхід для відвідувачів вільний, за попередньою реєстрацією: https://goo.gl/forms/yJT3VcMb8WlYGu0u1.

Немає коментарів

Схожі статті:

Утверджуємо демократичні цінності в освітньому середовищі – основний меседж курсів підвищення кваліфікації для вчителів християнської етики Утверджуємо демократичні цінності в освітньому середовищі – основний меседж курсів підвищення кваліфікації для вчителів християнської етики Опубліковано: Четвер, 21 Червня 2018 Яким чином формувати в школі демократичне середовище? Що означає бути демократичним вчителем? Якою є педагогіка партнерства в дії? Ці та інші запитання  обговорювали вчителі християнської етики, які навчалися на курсах підвищення кваліфікації протягом 4-8 червня 2018 року.  Ця чудова команда педагогів,...

Переглядів: 25 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Відпочинок у мовному таборі Відпочинок у мовному таборі Опубліковано: Вівторок, 19 Червня 2018 На закінчення 2017-2018 навчального року учні Годовицької ЗОШ мали можливість відпочивати і оздоровлюватися у пришкільному мовному таборі «Smile». До проведення занять з учнями були залучені вчителі іноземної мови, білогії, інформатики, фізичної культури, початкових класів, педагог-організатор та практичний...

Переглядів: 20 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook