Період публікації:

від

до

Категорія:

День Знань у Сороки-Львівській ЗОШ І-ІІ ступенів

Опубліковано: Середа, 06 вересня 2017 

min
max

Дзвенить дзвінок веселий, запальний,

І в кожного душа із ним радіє,

І знову починаються для нас

Уроки віри, доброти й надії

Такими святковими рядками розпочалося свято День Знань у Сороки-Львівській ЗОШ І-ІІ ступенів Пустомитівського району. Окрасою свята були першокласники, які переступили поріг Країни Знань. Усі жителі якої носять почесне звання – школяр.

З цією подією привітала першокласників директор школи Леськів Єва Василівна, слова якої зворушили до глибини душі усіх учасників та гостів свята. Настанови та привітання лунали від серця – щиро та зворушливо.

На урочистій лінійці були присутні також гості: отець Іван, отець Богдан та сільський голова. Отці благословилидітей на добру науку та окропили свяченою водицею.

Напутнє слово сказав Зіновій Володимирович – сільський голова і побажав учням бути сумлінними, слухняними, розумними, добрими, ввічливими і вдячними за науку, поважати вчителів та батьків.

Привітала зі святом Першого Дзвоника і вчителька першого класу  Віхоть Оксана Романівна, яка зобов’язалася стати другом, наставником, вихователем і другою мамою своїх першокласників.

Вже минуло літо променисте,

І дзвоник знов до школи кличе нас.

Тут все святково, гарно і врочисто

В щасливу путь і добрий час!

 

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Відпочинок у мовному таборі Відпочинок у мовному таборі Опубліковано: Вівторок, 19 Червня 2018 На закінчення 2017-2018 навчального року учні Годовицької ЗОШ мали можливість відпочивати і оздоровлюватися у пришкільному мовному таборі «Smile». До проведення занять з учнями були залучені вчителі іноземної мови, білогії, інформатики, фізичної культури, початкових класів, педагог-організатор та практичний...

Переглядів: 20 Коментарів: 0

Відділи освіти

Останній день дитинства в школі Останній день дитинства в школі Опубліковано: Вівторок, 19 Червня 2018 Випускний – незвичайний день, день– святковий,радісний і сумний водночас. Це день розставання зі школою, однокласниками, вчителями, які стільки душі, серця ізнань вклали в кожного зі своїх випускників. 17 червня у Зимноводівській ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 відбулося свято присвячене врученню атестатів...

Переглядів: 25 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook