Період публікації:

від

до

Категорія:

День Знань у Сороки-Львівській ЗОШ І-ІІ ступенів

Опубліковано: Середа, 06 вересня 2017 

min
max

Дзвенить дзвінок веселий, запальний,

І в кожного душа із ним радіє,

І знову починаються для нас

Уроки віри, доброти й надії

Такими святковими рядками розпочалося свято День Знань у Сороки-Львівській ЗОШ І-ІІ ступенів Пустомитівського району. Окрасою свята були першокласники, які переступили поріг Країни Знань. Усі жителі якої носять почесне звання – школяр.

З цією подією привітала першокласників директор школи Леськів Єва Василівна, слова якої зворушили до глибини душі усіх учасників та гостів свята. Настанови та привітання лунали від серця – щиро та зворушливо.

На урочистій лінійці були присутні також гості: отець Іван, отець Богдан та сільський голова. Отці благословилидітей на добру науку та окропили свяченою водицею.

Напутнє слово сказав Зіновій Володимирович – сільський голова і побажав учням бути сумлінними, слухняними, розумними, добрими, ввічливими і вдячними за науку, поважати вчителів та батьків.

Привітала зі святом Першого Дзвоника і вчителька першого класу  Віхоть Оксана Романівна, яка зобов’язалася стати другом, наставником, вихователем і другою мамою своїх першокласників.

Вже минуло літо променисте,

І дзвоник знов до школи кличе нас.

Тут все святково, гарно і врочисто

В щасливу путь і добрий час!

 

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Квітковий вернісаж Квітковий вернісаж Опубліковано: Неділя, 24 вересня 2017 21 вересня в Оброшинській ЗОШ ім.Л.Шанковського І-ІІІ ступенів традиційно проводиться виставка квітів до Різдва Пресвятої Богородиці "Яка ж ти гарна, Квітко Чистоти".  Кожен клас готував композицію або ікебану з осінніх квітів. До оформлення долучилися і батьки учнів. Багато фантазії, уміння та цікавих...

Переглядів: 14 Коментарів: 0

Відділи освіти

Олімпійський тиждень в Підбірцівській ЗОШ І-ІІІ ст. Олімпійський тиждень в Підбірцівській ЗОШ І-ІІІ ст. Опубліковано: П`ятниця, 22 вересня 2017 В рамках Всеукраїнського Олімпійського тижня 19 вересня 2017 року в Підбірцівській ЗОШ I-III ступенів відбувся Олімпійський урок. Метою даного заходу є поширення ідей олімпізму, пропаганди здорового способу життя, розвитоку Олімпійського руху в Україні шляхом залучення учнів до занять фізичною культурою...

Переглядів: 14 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

Всеукраїнський фестиваль інновацій
27 - 29 вересня 2017

Всеукраїнський фестиваль інновацій

Опубліковано: Четвер, 20 квітня 2017


Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе»
05 жовтня 2017

Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе»

Опубліковано: Понеділок, 12 Червня 2017


Міжнародні виставки «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu»
24 - 26 жовтня 2017

Міжнародні виставки «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu»

Опубліковано: Понеділок, 29 травня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook