Період публікації:

від

до

Категорія:

Свято Знань у Містках

Опубліковано: Вівторок, 05 вересня 2017 

min
max

Першовересневого ранку на подвір’ї Містківської ЗОШ I-III ст. було дуже людно і гамірно. До школи простували діти разом зі своїми батьками, родичами. Школа розквітла від розмаїття вишиванок, у які були зодягнені і учні, їхні батьки та вчителі. До свята Першого дзвоника ретельно готувалися ще заздалегідь. Святково прибране подвір’я силами батьків-першокласників тішило око всіх присутніх.

Урочисту лінійку вели учні 9 класу – Шавель Марія та Мартиняк Віталій. На святі були присутні гості: парох місцевої громади о. Іван, сільський голова Андрій Володимирович Зелінський, депутат районної ради п. Петро Вовк.

Багато уваги було приділено учням 1 класу, які поповнили нашу шкільну родину. Першачки декламували вірші, співали пісеньку про школу. Це було дуже зворушливо і гарно.

До своїх учнів 1-класників звернулася їхня вчителька – Марія Володимирівна Коваліско.

Від імені батьків маленьких школяриків виступила зі словом вітання п. Галина Розум.

На свято завітали Королева Знань (Лучак Вікторія) зі своїми помічницями-Квітами (Пиль Дариною та Стріжик Діаною), які провели обряд «посвяти» малечі у школярі і вручили діткам посвідчення «Учня Містківської школи».

Учні старшокласники теж привітали юну зміну з початком навчання у школі і подарували сувеніри, які у подальшому знадобляться першачкам у навчанні.

Право подати перший дзвінок було надано Розум Лілії, якій допомагав 11-класник Коваль Андрій.

Разом зі старшокласниками «новоспечені» школярі під музичний супровід зробили на чолі зі своєю вчителькою коло пошани шкільним подвір’ям і увійшли до школи крізь рушникову арку, яку створили їхні матусі, на перший у своєму житті урок.

Хай щастить вам, дорогі першокласники, на вашому шкільному шляху!

Святкову лінійку підготували заступник директора з виховної роботи Газдун О. М. та учителька 1 класу Коваліско М. В. За озвучення свята відповідала учитель інформатики Куник І. І. Керував духовим оркестром школи учитель Пустомитівської школи мистецтв Леськів В. В.

Мета заходу: святкове відкриття нового 2017-2018 навчального року, зарахування учнів до 1 класу Містківської ЗОШ I-III ст.; виховання любові до Батьківщини, рідної школи; прищеплення інтересу до навчання.

ЗДВР Газдун О. М.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Відпочинок у мовному таборі Відпочинок у мовному таборі Опубліковано: Вівторок, 19 Червня 2018 На закінчення 2017-2018 навчального року учні Годовицької ЗОШ мали можливість відпочивати і оздоровлюватися у пришкільному мовному таборі «Smile». До проведення занять з учнями були залучені вчителі іноземної мови, білогії, інформатики, фізичної культури, початкових класів, педагог-організатор та практичний...

Переглядів: 20 Коментарів: 0

Відділи освіти

Останній день дитинства в школі Останній день дитинства в школі Опубліковано: Вівторок, 19 Червня 2018 Випускний – незвичайний день, день– святковий,радісний і сумний водночас. Це день розставання зі школою, однокласниками, вчителями, які стільки душі, серця ізнань вклали в кожного зі своїх випускників. 17 червня у Зимноводівській ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 відбулося свято присвячене врученню атестатів...

Переглядів: 25 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook