Період публікації:

від

до

Категорія:

Свято Знань у Містках

Опубліковано: Вівторок, 05 вересня 2017 

min
max

Першовересневого ранку на подвір’ї Містківської ЗОШ I-III ст. було дуже людно і гамірно. До школи простували діти разом зі своїми батьками, родичами. Школа розквітла від розмаїття вишиванок, у які були зодягнені і учні, їхні батьки та вчителі. До свята Першого дзвоника ретельно готувалися ще заздалегідь. Святково прибране подвір’я силами батьків-першокласників тішило око всіх присутніх.

Урочисту лінійку вели учні 9 класу – Шавель Марія та Мартиняк Віталій. На святі були присутні гості: парох місцевої громади о. Іван, сільський голова Андрій Володимирович Зелінський, депутат районної ради п. Петро Вовк.

Багато уваги було приділено учням 1 класу, які поповнили нашу шкільну родину. Першачки декламували вірші, співали пісеньку про школу. Це було дуже зворушливо і гарно.

До своїх учнів 1-класників звернулася їхня вчителька – Марія Володимирівна Коваліско.

Від імені батьків маленьких школяриків виступила зі словом вітання п. Галина Розум.

На свято завітали Королева Знань (Лучак Вікторія) зі своїми помічницями-Квітами (Пиль Дариною та Стріжик Діаною), які провели обряд «посвяти» малечі у школярі і вручили діткам посвідчення «Учня Містківської школи».

Учні старшокласники теж привітали юну зміну з початком навчання у школі і подарували сувеніри, які у подальшому знадобляться першачкам у навчанні.

Право подати перший дзвінок було надано Розум Лілії, якій допомагав 11-класник Коваль Андрій.

Разом зі старшокласниками «новоспечені» школярі під музичний супровід зробили на чолі зі своєю вчителькою коло пошани шкільним подвір’ям і увійшли до школи крізь рушникову арку, яку створили їхні матусі, на перший у своєму житті урок.

Хай щастить вам, дорогі першокласники, на вашому шкільному шляху!

Святкову лінійку підготували заступник директора з виховної роботи Газдун О. М. та учителька 1 класу Коваліско М. В. За озвучення свята відповідала учитель інформатики Куник І. І. Керував духовим оркестром школи учитель Пустомитівської школи мистецтв Леськів В. В.

Мета заходу: святкове відкриття нового 2017-2018 навчального року, зарахування учнів до 1 класу Містківської ЗОШ I-III ст.; виховання любові до Батьківщини, рідної школи; прищеплення інтересу до навчання.

ЗДВР Газдун О. М.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Квітковий вернісаж Квітковий вернісаж Опубліковано: Неділя, 24 вересня 2017 21 вересня в Оброшинській ЗОШ ім.Л.Шанковського І-ІІІ ступенів традиційно проводиться виставка квітів до Різдва Пресвятої Богородиці "Яка ж ти гарна, Квітко Чистоти".  Кожен клас готував композицію або ікебану з осінніх квітів. До оформлення долучилися і батьки учнів. Багато фантазії, уміння та цікавих...

Переглядів: 14 Коментарів: 0

Відділи освіти

Олімпійський тиждень в Підбірцівській ЗОШ І-ІІІ ст. Олімпійський тиждень в Підбірцівській ЗОШ І-ІІІ ст. Опубліковано: П`ятниця, 22 вересня 2017 В рамках Всеукраїнського Олімпійського тижня 19 вересня 2017 року в Підбірцівській ЗОШ I-III ступенів відбувся Олімпійський урок. Метою даного заходу є поширення ідей олімпізму, пропаганди здорового способу життя, розвитоку Олімпійського руху в Україні шляхом залучення учнів до занять фізичною культурою...

Переглядів: 14 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

Всеукраїнський фестиваль інновацій
27 - 29 вересня 2017

Всеукраїнський фестиваль інновацій

Опубліковано: Четвер, 20 квітня 2017


Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе»
05 жовтня 2017

Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе»

Опубліковано: Понеділок, 12 Червня 2017


Міжнародні виставки «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu»
24 - 26 жовтня 2017

Міжнародні виставки «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu»

Опубліковано: Понеділок, 29 травня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook