Період публікації:

від

до

Категорія:

Свято Знань у Містках

Опубліковано: Вівторок, 05 вересня 2017 

min
max

Першовересневого ранку на подвір’ї Містківської ЗОШ I-III ст. було дуже людно і гамірно. До школи простували діти разом зі своїми батьками, родичами. Школа розквітла від розмаїття вишиванок, у які були зодягнені і учні, їхні батьки та вчителі. До свята Першого дзвоника ретельно готувалися ще заздалегідь. Святково прибране подвір’я силами батьків-першокласників тішило око всіх присутніх.

Урочисту лінійку вели учні 9 класу – Шавель Марія та Мартиняк Віталій. На святі були присутні гості: парох місцевої громади о. Іван, сільський голова Андрій Володимирович Зелінський, депутат районної ради п. Петро Вовк.

Багато уваги було приділено учням 1 класу, які поповнили нашу шкільну родину. Першачки декламували вірші, співали пісеньку про школу. Це було дуже зворушливо і гарно.

До своїх учнів 1-класників звернулася їхня вчителька – Марія Володимирівна Коваліско.

Від імені батьків маленьких школяриків виступила зі словом вітання п. Галина Розум.

На свято завітали Королева Знань (Лучак Вікторія) зі своїми помічницями-Квітами (Пиль Дариною та Стріжик Діаною), які провели обряд «посвяти» малечі у школярі і вручили діткам посвідчення «Учня Містківської школи».

Учні старшокласники теж привітали юну зміну з початком навчання у школі і подарували сувеніри, які у подальшому знадобляться першачкам у навчанні.

Право подати перший дзвінок було надано Розум Лілії, якій допомагав 11-класник Коваль Андрій.

Разом зі старшокласниками «новоспечені» школярі під музичний супровід зробили на чолі зі своєю вчителькою коло пошани шкільним подвір’ям і увійшли до школи крізь рушникову арку, яку створили їхні матусі, на перший у своєму житті урок.

Хай щастить вам, дорогі першокласники, на вашому шкільному шляху!

Святкову лінійку підготували заступник директора з виховної роботи Газдун О. М. та учителька 1 класу Коваліско М. В. За озвучення свята відповідала учитель інформатики Куник І. І. Керував духовим оркестром школи учитель Пустомитівської школи мистецтв Леськів В. В.

Мета заходу: святкове відкриття нового 2017-2018 навчального року, зарахування учнів до 1 класу Містківської ЗОШ I-III ст.; виховання любові до Батьківщини, рідної школи; прищеплення інтересу до навчання.

ЗДВР Газдун О. М.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Живе спілкування з їжачком Живе спілкування з їжачком Опубліковано: Середа, 22 листопада 2017 В ДНЗ №1 м. Пустомити  гуртом громадили листя на  території садочка. Колективна праця це -  весело! Згортали його і зносили до великої купи. Аж раптом вершечок купини ожив,- додолу покотився клубочок. Ми розгорнули той клубок, а там – Їжачок! Назвали його Уфиком. Він не боявся дорослих, з цікавістю розглядав...

Переглядів: 14 Коментарів: 0

Відділи освіти

День Гідності та Свободи День Гідності та Свободи Опубліковано: Середа, 22 листопада 2017 21 листопада 2017 року до Дня Гідності та Свободи у Горбачівському НВК І- ІІ ступенів проведено учнями 6 класу виховний захід «Україна – країна гідності і свободи». Мета заходу: вшанувати патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 та у листопаді 2013- лютому 2014 постали на захист демократичних...

Переглядів: 9 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook