Період публікації:

від

до

Категорія:

Учнів львівської TECH STARTUP SCHOOL тренуватимуть найвідоміші світові ментори та тренери

Опубліковано: Вівторок, 05 вересня 2017 

min
max

Уже напередодні відкриття нової та сучасної Tech StartUp School у Львові, яку на початку жовтня 2017 року презентують за адресою: вул. Колесси, 2, організатори оголосили про тих, хто тренуватиме та навчатиме учнів цього унікального для нашої країни освітнього закладу. Серед заявлених менторів – керівники успішних підприємств, які зможуть розповісти про власний досвід, помилки та успіхи. Окрім того, для проведення зустрічей та консультування до стартап-школи запрошуватимуть фахівців зі всього світу.

Зараз Tech StartUp School налагоджує співпрацю з українськими та закордонними компаніями. У планах школи – спільні проекти з польською страховою компанією Aviva у галузі фінансових технологій, а також розробка єдиного студентського квитка та клієнтських карток для стартап-школи спільно з ПриватБанком.

Навчатимуть і наставлятимуть учнів відомі в Україні та далеко за її межами експерти у різних сферах сучасного життя. Зокрема, уже дали згоду співпрацювати у проекті Андрій Лазорко (Голова львівського офісу компанії FreshPR), Андрій Черевко (Account-Based Marketing Director компанії SoftServe), Юрій Корнага (голова львівського офісу Axon Partners), Володимир Поліщук (директор з маркетингу мережі магазинів «ЖЖУК», співзасновник та головний виконавчий директор студії маркетингу і дизайну «MUST»), Наталка Шпот (директор та тренер Львівської школи проектного менеджменту, сертифікований коуч та гештальт-консультант), Віталій Соболевський (власник Vitamin branding agency, власник та виконавчий продюсер Vitamin Film Studio, співвласник Bravo Models), Алан Флауер (віце-президент і головний виконавчий директор EMEA в HCL Technologies), Райнер Шенк (власник компанії з оподаткування KANZLEI DR. SCHENK, експерт у Hofmann & Partner, консультант з управління у BRIDGEon Markets), Назар Білоус (керівник проекту LaMetric), Роман Зорій (співвласник Heyday), Анна Зайцева (керівник HR кав’ярні), Михайло Сокіл (керівник департаменту роздрібного бізнесу Західного регіонального відділення банку «Восток»), В’ячеслав Кокошко (начальник Управління роздрібного бізнесу банку «Львів») та інші досвідчені й успішні управлінці.

Відтак, завдяки ефективному поєднанню такого наставництва з ідеями молодих українських бізнес-геніїв, навчання у стартап-школі обіцяє бути насиченим, а студенти отримуватимуть не лише теоретичні знання, необхідні для реалізації власних ідей, а й практичні рекомендації та підказки від досвідчених менторів.

«Приємно бачити відкриття Lviv Tech StartUp School. Впевнений, що він стане осередком молодих талантів з інноваційними ідеями, які у майбутньому переростуть в успішні бізнеси», - зазначив Назар Білоус.

Нагадаємо, Tech StartUp School – це унікальний майданчик реалізації власних ідей та отримання необхідних знань для створення й розвитку власної справи. Ініціатором створення виступає Національний університет «Львівська політехніка».

Немає коментарів

Схожі статті:

У Львові готуються до відкриття TECH STARTUP SCHOOL У Львові готуються до відкриття TECH STARTUP SCHOOL Опубліковано: Вівторок, 29 серпня 2017 Уже на початку жовтня у Львові за ініціативи Національного університету «Львівська політехніка» відкриють новітню платформу для співпраці бізнес-структур та талановитої молоді – Tech StartUp School. Інноваційна екосистема розміститься на вулиці Колесси, 2. Саме тут, в окремій будівлі у центрі міста...

Переглядів: 287 Коментарів: 0

Вища освіта

На Львівщині стартував конкурс молодіжних інновацій U-Inn (фото) На Львівщині стартував конкурс молодіжних інновацій U-Inn (фото) Опубліковано: Вівторок, 19 вересня 2017 У понеділок, 18 вересня, презентували конкурс молодіжних інновацій U-Inn для активної та ініціативної молоді. Захід відбувається за ініціативи громадської організації «Жіночі перспективи» та сприяння департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА. Присутнім розповіли про умови участі...

Переглядів: 442 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook