Період публікації:

від

до

Категорія:

Лісотехнічний університет поповнився ще одним складом першокурсників (фото)

Опубліковано: Понеділок, 04 вересня 2017 

min
max

Сьогодні у Національному лісотехнічному університеті відбулася урочиста посвята в студенти, на якій зібрались першокурсники, батьки, професори, духівництво, колишні випускники та представники влади.

Долучився до урочистості і голова Львівської ОДА Олег Синютка, який у своєму привітанні студентам закликав їх бути не лише сумлінними та наполегливими у навчанні, а й пам`ятати про свій патріотичний обов`язок.

«Суспільство чекає на ваші наукові розробки, що мають з`явитись в результаті наполегливого навчання. Україні потрібні фахівці, що можуть запропонувати нові методики. В цьому питанні усі будуть сподіватися саме на вас», - наголосив Олег Синютка.

Хвилиною мовчання вшанували пам`ять Небесної Сотні та воїнів АТО, які свого часу навчались у стінах Університету, після чого першокурсники під урочисті звуки студентського гімну склали присягу.

Свої настанови на плідну науку дав ректор вишу Юрій Туниця, а священик поблагословив студентів та викладачів на новий навчальний рік.

Завершились урочистості символічним врученням ключа від знань і студентського квитка представникам першокурсників та висадженням нового деревця в саду біля університету.

Немає коментарів

Схожі статті:

Понад 1 000 першокурсників стали студентами Львівського національного університету ветеринарії та біотехнологій (фото) Понад 1 000 першокурсників стали студентами Львівського національного університету ветеринарії та біотехнологій (фото) Опубліковано: Понеділок, 04 вересня 2017 У неділю, 3 вересня, першокурсники Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького склали урочисту присягу у студенти. Привітали студентів-першокурсників голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, директор департаменту освіти...

Переглядів: 205 Коментарів: 0

Вища освіта

Спортивний старт – спудеї університету фізичної культури урочисто розпочали навчальний рік (фото) Спортивний старт – спудеї університету фізичної культури урочисто розпочали навчальний рік (фото) Опубліковано: П`ятниця, 01 вересня 2017 1 вересня, з нагоди Дня знань, у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського відбулась урочиста посвята у студенти майбутніх працівників сфери спорту. Привітали із початком навчального року спудеїв голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка та державний...

Переглядів: 652 Коментарів: 0

Фізичне та патріотичне виховання
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook