Період публікації:

від

до

Категорія:

Юні художники Золочівського ЦДЮГ відпочивали в Угорщині (фото)

Опубліковано: Понеділок, 04 вересня 2017 

min
max

Надовго запам’ятається для вихованців Золочівського ЦДЮТ (арт-гурток «ПАЛІТРА») Ільчук Наталії та Винник Соломії (керівник – Галина Гевко) участь в літньому дитячому таборі відпочинку на березі озера Веленце, що в Угорщині.

Зазначимо, що юні золочівські художники – переможці Міжнародного соціального мегапроекту «Книга Добра». Також переможцями цього ж мегапроекту є Козич Юлія (арт-гурток «Палітра») та колишня його учениця Сукмановська Марія.

Позитивні емоції, нові знайомства, щирі посмішки, море енергії, доброти та драйву, розваги, ігри та веселощі, цікаві екскурсії, спортивні змагання, творчі заняття, веселі купання в озері, командні змагання на байдарках, екскурсії Будапештом, – все і не тільки це було у таборі. Дітвора просто круто провела час із своїми однолітками. Наталя та Соломія у захваті від відпочинку!!! А щоб час від часу спогади не зникали, юні художники Ільчук Наталя та Винник Соломія наробили безліч фото напам’ять.

Малюнки юних художників арт-гуртка «Палітри» увійдуть до «Книги Добра», яка створюватиметься у майстернях Центру української культури у м. Таллінні (Естонія): зшиватиметься із саморобного (черпаного) паперу, що буде виготовлений з привезених з України одягу осіб, які писатимуть історії про Добро, та одягу дітей, авторів малюнків до книги. У майбутній книзі буде розміщено 50 реальних історій про Добро у повсякденному житті і 50 малюнків.

За участю дітей-переможців з різних областей України, запланована презентація «Книги історій про «Добро» та її передача у майже 50 країн світу. Насамперед її передадуть в Національну бібліотеку Ватикану (Італія), бібліотеку Конгресу США, Королівську бібліотеку Великої Британії та Олександріївську бібліотеку (Єгипет).

Один із духовних наставників «Книги Добра» був Кардинал, Верховний архієпископ Львівський, Києво-Галицький Любомир Гузар. З його благословення реалізовується цей проект та за підтримки Міністра Закордонних Справ України Павла Клімкіна та Угорського Уряду.

Завданням Міжнародного соціального проекту «Книга Добра» є створення книги із цікавими історіями та ілюстраціями про Добро. «Книга Добра» покликана стати джерелом інформації про людяність, щирість та добро у повсякденному житті, вселяти віру у мирне майбутнє, надихати на перемоги у добрих починаннях та показати всьому світу Україну з її великим чистим серцем і добрими людьми.

Немає коментарів

Схожі статті:

Переможці учнівських олімпіад відпочили у математично-природничому таборі Переможці учнівських олімпіад відпочили у математично-природничому таборі Опубліковано: П`ятниця, 28 липня 2017 Літню профільну школу-табір для обдарованої учнівської молоді влаштували на базі Підкамінського навчально-реабілітаційного центру. В таборі взяли участь переможці ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів та слухачі Львівської обласної Малої академії наук. Програмою табору...

Переглядів: 510 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади

Надзвичайно крутий та цікавий відпочинок юних художників Золочівського ЦДЮТ (фото) Надзвичайно крутий та цікавий відпочинок юних художників Золочівського ЦДЮТ (фото) Опубліковано: Вівторок, 12 вересня 2017 НАДЗВИЧАЙНО КРУТИЙ ТА ЧУДОВИЙ ЛІТНІЙ ВІДПОЧИНОК (8 днів) нещодавно відбувся у таборі в УГОРЩИНІ на озері Веленце, юних художників Золочівського ЦДЮТ, арт-гуртка "ПАЛІТРА", Ільчук Наталії та Винник Соломії, керівником та наставником яких є Галина Гевко. Вони учасники та переможці МІЖНАРОДНОГО СОЦІАЛЬНОГО...

Переглядів: 54 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

Всеукраїнський фестиваль інновацій
27 - 29 вересня 2017

Всеукраїнський фестиваль інновацій

Опубліковано: Четвер, 20 квітня 2017


Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе»
05 жовтня 2017

Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе»

Опубліковано: Понеділок, 12 Червня 2017


Міжнародні виставки «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu»
24 - 26 жовтня 2017

Міжнародні виставки «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu»

Опубліковано: Понеділок, 29 травня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook