Період публікації:

від

до

Категорія:

1 вересня запрацював інноваційній освітній простір для дітей – ліцей «Еколенд» (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 01 вересня 2017 

min
max

Сьогодні, у День знань, свої двері перед школярами відчинив новий освітній навчально-виховний заклад – ліцей «Еколенд». Заклад нового формату складається із садка, початкової та основної шкіл. Розрахований комплекс на навчання 500 школярів.

Особливістю закладу є відокремлені зони активного дозвілля, сучасний спортивний майданчик, кабінети для творчого розвитку, IT-лабораторія.

Для наочного засвоєння почутої інформації учнями на території комплексу діє сад плодово-ягідних та декоративних рослин, овочеві грядки та метеоділянка.

Привітав із початком нового навчального року та відкриттям освітнього простору усіх присутніх голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

«Дорогі діти, для того щоб стати сильними та відважними, вам потрібно добре вчитися і слухати та шанувати своїх батьків, людей, які готові для вас прихилити небо і зробити все можливе для вашого благополуччя. Сьогодні на святі присутні і ті люди, які забезпечують спокій і мир на нашій землі, військові, які ціною власного здоров'я дозволяють нам бути тут і мати можливість навчатись та зростати. Любі діти, ви – майбутнє Львівщини, майбутнє України і саме ви буде стояти на сторожі незалежності і розквіту нашої держави в майбутньому», - зазначив Олег Синютка.

Також в межах урочистостей Олег Синютка подарував учням Кобзар та побажав словами великого письменника «і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь».

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

На Львівщині відкрили ще один загальноосвітній навчальний заклад На Львівщині відкрили ще один загальноосвітній навчальний заклад Опубліковано: Вівторок, 19 грудня 2017 Сьогодні, 19 грудня, у селі Пристань Сокальського району відкрили новий навчально-виховний комплекс. «Пам’ятайте, що це зроблено руками багатьох людей для вас, а вам залишається любити землю, на якій ми живемо, шанувати батьків і обов’язково добре вчитися, бо якщо здобудете добру освіту, буде відкритий...

Переглядів: 277 Коментарів: 0

Середня, дошкільна та позашкільна освіта

На Львівщині з'явиться ще один загальноосвітній шкільний заклад На Львівщині з'явиться ще один загальноосвітній шкільний заклад Опубліковано: П`ятниця, 15 грудня 2017 У понеділок, 19 грудня, о 10:00 годині відбудеться відкриття середньої загальноосвітньої школи у с. Пристань Сокальського району Львівської області. Освітній заклад розрахований на 150 учнів з двома дошкільними групами по 15 дітей. Окрім того, у школі також передбачили облаштування фельдшерського...

Переглядів: 236 Коментарів: 0

Середня, дошкільна та позашкільна освіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook