Період публікації:

від

до

Категорія:

Тематична виставка, присвячена Дню Знань

Опубліковано: П`ятниця, 01 вересня 2017 

min
max

У Львівському обласному Будинку вчителя відкрито тематичну виставку «День знань», присвячену початку нового навчального року.

         Оскільки в Україні започаткована реформа середньої освіти, на виставці експонується «Новий державний стандарт початкової загальної освіти», представлений на Всеукраїнській державній конференції 2017 року міністром освіти  і науки Л.Гриневич, в якому визначені:

         -ключові принципи нового стандарту;

         -ключові компетентності для нової української школи;

         -освітні галузі, які визначає стандарт;

         -нові підходи стандарту – інтеграція;

         -оцінювання результатів навчання;

         -тренінги для вчителів та дистанційні курси;

         -допомога вчителям;

         -комунікаційні реформи.

         Наступний експонат – інформація про пілотне впровадження проекту нового державного стандарту загальної початкової освіти.

         На виставці вміщена інформація, що із 100 шкіл в Україні, які візьмуть участь в експерименті нового держстандарту початкової освіти, дев’ять шкіл – на Львівщині.

         У статті І.Беззуба, молодшого наукового співробітника Національної юридичної бібліотеки Національної бібліотеки ім. В.Вернадського «Реформа середньої освіти в Україні» автор  приводить характерні риси системи освіти в сусідній Польщі, яка адаптувавши свою освіту до Європейських стандартів, стала однією з найякісніших у Східній Європі, а тому триває спільна робота в проекті «Нова українська школа». Автор вважає, що саме польський досвід реформування шкільної освіти найближчим часом буде запозичений і в Україні.

         Виставка триватиме до 7 вересня.

Немає коментарів

Схожі статті:

Відкриття тематичної виставки до Шевченківських днів Відкриття тематичної виставки до Шевченківських днів Опубліковано: Середа, 07 березня 2018 У Львівському обласному Будинку вчителя відкрита тематична виставка, присвячена Шевченківським дням. Експонати виставки – твори Тараса Шевченка, зокрема в 5-ти томах, видавництва «Дніпро». 1-2-ий том у цьому виданні – поетичні твори, 3-ій том драматичні твори і повісті, 4-ий том – повісті, 5-ий том...

Переглядів: 63 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Відкриття тематичної виставки, присвяченої виданню першої друкованої книжки на українських землях Відкриття тематичної виставки, присвяченої виданню першої друкованої книжки на українських землях Опубліковано: Понеділок, 26 лютого 2018 У Львівському обласному Будинку вчителя відкрита тематична виставка, присвячена заснуванню першої друкарні Іваном Федоровичем (Федоровим) у Львові, у 1573 році.  Експозиція виставки розпочинається з біографічної довідки про І.Федоровича, видатного діяча східнослов’янської, зокрема української культури,...

Переглядів: 42 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook