Період публікації:

від

до

Категорія:

Тематична виставка, присвячена Дню Знань

Опубліковано: П`ятниця, 01 вересня 2017 

min
max

У Львівському обласному Будинку вчителя відкрито тематичну виставку «День знань», присвячену початку нового навчального року.

         Оскільки в Україні започаткована реформа середньої освіти, на виставці експонується «Новий державний стандарт початкової загальної освіти», представлений на Всеукраїнській державній конференції 2017 року міністром освіти  і науки Л.Гриневич, в якому визначені:

         -ключові принципи нового стандарту;

         -ключові компетентності для нової української школи;

         -освітні галузі, які визначає стандарт;

         -нові підходи стандарту – інтеграція;

         -оцінювання результатів навчання;

         -тренінги для вчителів та дистанційні курси;

         -допомога вчителям;

         -комунікаційні реформи.

         Наступний експонат – інформація про пілотне впровадження проекту нового державного стандарту загальної початкової освіти.

         На виставці вміщена інформація, що із 100 шкіл в Україні, які візьмуть участь в експерименті нового держстандарту початкової освіти, дев’ять шкіл – на Львівщині.

         У статті І.Беззуба, молодшого наукового співробітника Національної юридичної бібліотеки Національної бібліотеки ім. В.Вернадського «Реформа середньої освіти в Україні» автор  приводить характерні риси системи освіти в сусідній Польщі, яка адаптувавши свою освіту до Європейських стандартів, стала однією з найякісніших у Східній Європі, а тому триває спільна робота в проекті «Нова українська школа». Автор вважає, що саме польський досвід реформування шкільної освіти найближчим часом буде запозичений і в Україні.

         Виставка триватиме до 7 вересня.

Немає коментарів

Схожі статті:

Відкриття тематичної виставки, присвяченої Дню Конституції України Відкриття тематичної виставки, присвяченої Дню Конституції України Опубліковано: Середа, 27 Червня 2018 У Львівському обласному Будинку вчителя відкрито тематичну виставку, присвячену 20-ій річниці прийняття Конституції України. На виставці розміщено матеріал, який в стислій формі показує структуру Конституції України, що складається з Преамбули і 15-ти розділів, та охоплює всі сторони правового життя...

Переглядів: 405 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Тематична виставка до Дня Матері  «Жінки-педагоги в історії України» Тематична виставка до Дня Матері «Жінки-педагоги в історії України» Опубліковано: Вівторок, 22 травня 2018 У Львівському обласному Будинку вчителя відкрита тематична виставка, присвячена Дню Матері «Жінки-педагоги в історії України». На виставці експонуються матеріали, присвячені видатним українським жінкам-педагогам, які починаючи з другої половини 19-го століття проводили свою подвижницьку педагогічну...

Переглядів: 47 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook