Період публікації:

від

до

Категорія:

Тематична виставка, присвячена Дню Знань

Опубліковано: П`ятниця, 01 вересня 2017 

min
max

У Львівському обласному Будинку вчителя відкрито тематичну виставку «День знань», присвячену початку нового навчального року.

         Оскільки в Україні започаткована реформа середньої освіти, на виставці експонується «Новий державний стандарт початкової загальної освіти», представлений на Всеукраїнській державній конференції 2017 року міністром освіти  і науки Л.Гриневич, в якому визначені:

         -ключові принципи нового стандарту;

         -ключові компетентності для нової української школи;

         -освітні галузі, які визначає стандарт;

         -нові підходи стандарту – інтеграція;

         -оцінювання результатів навчання;

         -тренінги для вчителів та дистанційні курси;

         -допомога вчителям;

         -комунікаційні реформи.

         Наступний експонат – інформація про пілотне впровадження проекту нового державного стандарту загальної початкової освіти.

         На виставці вміщена інформація, що із 100 шкіл в Україні, які візьмуть участь в експерименті нового держстандарту початкової освіти, дев’ять шкіл – на Львівщині.

         У статті І.Беззуба, молодшого наукового співробітника Національної юридичної бібліотеки Національної бібліотеки ім. В.Вернадського «Реформа середньої освіти в Україні» автор  приводить характерні риси системи освіти в сусідній Польщі, яка адаптувавши свою освіту до Європейських стандартів, стала однією з найякісніших у Східній Європі, а тому триває спільна робота в проекті «Нова українська школа». Автор вважає, що саме польський досвід реформування шкільної освіти найближчим часом буде запозичений і в Україні.

         Виставка триватиме до 7 вересня.

Немає коментарів

Схожі статті:

З Днем Незалежності, Україно! З Днем Незалежності, Україно! Опубліковано: Середа, 23 серпня 2017 У Львівському обласному Будинку вчителя відкрито тематичну виставку, присвячену 26-ій річниці Незалежності України.          На стенді виставки – портрети, біографії і короткі характеристики політичної діяльності голови Центральної ради УНР Михайла Грушевського, першого Президента Незалежної України...

Переглядів: 184 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Тематична виставка, присвячена 170-річчю дня народження Олександра Барвінського Тематична виставка, присвячена 170-річчю дня народження Олександра Барвінського Опубліковано: Середа, 14 Червня 2017 У Львівському обласному Будинку вчителя відкрита тематична виставка, присвячена 170-ій річниці дня народження Олександра Барвінського педагога, історика, літератора, громадсько-політичного діяча (6.06.1847 – 25.12.1926).          Виставку розпочинає короткий життєвий опис О.Барвінського:         ...

Переглядів: 65 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій

Всеукраїнський фестиваль інновацій
27 - 29 вересня 2017

Всеукраїнський фестиваль інновацій

Опубліковано: Четвер, 20 квітня 2017


Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе»
05 жовтня 2017

Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе»

Опубліковано: Понеділок, 12 Червня 2017


Міжнародні виставки «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu»
24 - 26 жовтня 2017

Міжнародні виставки «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu»

Опубліковано: Понеділок, 29 травня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook