Період публікації:

від

до

Категорія:

30 дітей української діаспори зі Сербії відпочиватимуть на Львівщині (фото)

Опубліковано: Четвер, 17 серпня 2017 

min
max

На запрошення обласної державної адміністрації відпочивати на Львівщині прибули 30 дітей української діаспори зі Сербії. Вони відпочиватимуть в оздоровчо-лікувальному комплексі «Ровесник» ДП «Львіввугілля», що в с. Комарів Сокальського району, в період з 16 по 26 серпня.

Як розповів голова Національної ради української національної меншини Сербії Міхал Криржачек, українська громада у Сербії становить понад 5 тисяч осіб. До складу делегації, що прибула в Україну, увійшли найактивніші діти з суботніх українських шкіл міст Кула, Вербас, Інджія, Сремська Митровиця тощо.

Вітаючи гостей, начальник управління департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Світлана Книшик висловила вдячність за візит делегації та передала вітання від голови облдержадміністрації Олега Синютки та директора департаменту Любомири Мандзій.

«Тут діти матимуть змогу ознайомитися з кращими українськими традиціями, продемонструвавши їх одне одному. Сподіваємося, що за час перебування на Львівщині ви побачите дивовижної краси краєвиди рідної країни та архітектурні пам’ятки, а свіже повітря додасть вам міцного здоров’я», - зазначила Світлана Іванівна.

З метою глибшого пізнання та удосконалення мови, звичаїв і традицій предків програма перебування дітей складена з щоденним двогодинним вивченням української мови, історично-пізнавальних майстер-класів, квестів, розважально-екскурсійною та спортивно-оздоровчою програмами. Також діти візьмуть участь в урочистостях, приурочених до Дня прапора та Дня незалежності України.

Зазначимо, що в оздоровчо-лікувальному комплексі «Ровесник» відпочивають не лише діти з області, а й з різних куточків України, зокрема із населених пунктів Луганської області, розташованих на лінії розмежування. Загалом у таборі налічується понад 430 дітей.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Ярмарок "Миколай про Тебе не забуде" на базі Мостиського ЗЗСО №2 I-III ступенів (Мостиська ОТГ) Ярмарок "Миколай про Тебе не забуде" на базі Мостиського ЗЗСО №2 I-III ступенів (Мостиська ОТГ) Опубліковано: Понеділок, 18 грудня 2017 18 грудня 2017 року на базі Мостиського закладу загальної середньої освіти №2 I-III ступенів ( керівник: Пшоняк Петро Петрович) проведено ярмарок "Миколай про Тебе не забуде". Благочинний захід організовано школярами та батьками. Яких тільки ласощів на прилавках не було-це і пампушки, тістечка, солодощі,...

Переглядів: 109 Коментарів: 0

Відділи освіти

Ранок до Святого Миколая Ранок до Святого Миколая Опубліковано: Вівторок, 23 січня 2018 22.12.17р. у КЗ ЛОР Верхньосиньовидненська спецшкола-інтернат  усіма вихователями дошкільної групи компенсуючого типу було проведено  з дошкільниками  ранок до Святого Миколая. Що нині за днина, Що нині за свято, Що сюди зібралось Так гостей багато? Знаю, що за днина, Знаю, що за свято. То...

Переглядів: 51 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
15 - 17 березня 2018

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Вівторок, 26 грудня 2017


Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»
19 - 21 квітня 2018

Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»

Опубліковано: Четвер, 14 грудня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини


 

Ми у Facebook
Ми у Facebook