Період публікації:

від

до

Категорія:

Уряд спільно з місцевими органами розробить програму з ліквідації черги у дитсадках

Опубліковано: Середа, 16 серпня 2017 

min
max

Черга у дошкільні навчальні заклади скоротилася на 13 тис. місць – очікують місця у ДНЗ 65 тис. 206 дітей. Про це йшлося під час селекторної наради щодо підготовки навчальних закладів до 2017-2018 навчального року.

«Маленькі українці не мають стояти в черзі. Ми маємо розуміти, що створення нового місця у дитсадку – це майбутнє дитини. Переконаний, що створення 26 тис. місць у ДНЗ на рік не має бути проблемою», - зазначив Прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Загалом протягом 2017 року створено 9 тис. 943 місця у ДНЗ. Отже, на сьогодні в Україні на 100 місць у ДНЗ претендує 113 дітей.

Найбільше місць створено у Львівській області – 2 тис. 122. Найбільша черга в Одеській та Київській областях – 9,2 тис. та 8,6 тис. відповідно.

«Думаю, ми маємо йти шляхом того, щоб місцеві органи отримали доручення до 2020 року подолати чергу до дошкільних закладів. Лише якщо ми системно підійдемо до вирішення цього питання, нам вдасться вирішити проблему з чергами», - наголосила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Прем'єр-міністр наприкінці селекторної наради зазначив, що «Уряд спільно з місцевими органами розробить програму з ліквідації черги у дитсадках».

Нагадуємо, що у 2016 році було створено 26,5 тис. місць у дошкільних навчальних закладах.

Джерело: офіційний сайт МОН

Немає коментарів

Схожі статті:

На Львівщині створюють нові місця у дитячих дошкільних закладах (фото) На Львівщині створюють нові місця у дитячих дошкільних закладах (фото) Опубліковано: Вівторок, 15 серпня 2017 На території області працюють 840 дошкільних навчальних закладів, у яких навчаються 76 тисяч дітей. Про це розповів голова Львівської ОДА Олег Синютка під час спеціальної селекторної наради з питань підготовки до нового навчального року під головуванням прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. «З...

Переглядів: 778 Коментарів: 0

Департамент освіти і науки

МОН вивело з-під удару Єдину державну базу з питань освіти, - Володимир Гройсман МОН вивело з-під удару Єдину державну базу з питань освіти, - Володимир Гройсман Опубліковано: Середа, 16 серпня 2017 За результатами вступної кампанії буде проведено ретельний аналіз роботи та аудит програмного забезпечення. Про це зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. «Раніше ця система з дуже важливою інформацією належала приватній особі. Наразі це державна власність. Попри реальні проблеми,...

Переглядів: 717 Коментарів: 0

Вища освіта
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook