Період публікації:

від

до

Категорія:

«Українська книжка року»: триває прийом заявок

Опубліковано: Вівторок, 15 серпня 2017 

min
max

Держкомтелерадіо проводить прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська книжка року».

Відповідно до Указу Президента України від 16 грудня 2009 року № 1058 премія присуджується щороку з метою відзначення авторів, видавництв та видавничих організацій, які зробили значний внесок у популяризацію української книги та розвиток вітчизняної видавничої справи.

Організаційне забезпечення роботи Комітету зі щорічної премії Президента України «Українська книжка року» здійснює Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

Премія присуджується у трьох номінаціях: за видатні досягнення у галузі художньої літератури – книжковому виданню творів класичної або сучасної української прози, поезії, українських перекладів художньої літератури; за вагомий внесок у розвиток українознавства – книжковому виданню творів, які формують знання про Україну, її народ, історію, культуру, науку, довідковому, енциклопедичному, краєзнавчому або картографічному виданню, виданню іншого твору україністики; за сприяння у вихованні підростаючого покоління – книжковому виданню творів дитячої літератури, посібнику або підручнику для дошкільників, учнів чи студентів.

Лауреатам премії виплачується грошова частина премії, розмір якої становить 100 тисяч гривень. При цьому 50 відсотків грошової частини премії виплачується авторові твору (співавторам у рівних частках, якщо інше не передбачено в угоді між ними), 50 відсотків – видавництву або видавничій організації.

На здобуття премії висуваються книжкові видання українською мовою, видані в Україні протягом останніх трьох років, але не пізніш як за півроку до їх висунення на здобуття премії. Видання, висунуті на здобуття премії, повинні бути довершеними за змістом та мати високий естетичний, художній, поліграфічний рівень.

Заявка на участь у конкурсі подається Держкомтелерадіо до 15 листопада 2017 року разом із виданням і повинна містити інформацію про видання, що висувається на здобуття премії, автора (співавторів) виданого твору, видавництво або видавничу організацію, рік видання, тираж, обґрунтування висунення видання на здобуття премії, анотацію на видання.

Висунення видань на здобуття премії здійснюється з дотриманням законодавства про інтелектуальну власність.

Заявку та два примірники видання з приміткою «Щорічна премія Президента України «Українська книжка року» слід надсилати до Держкомтелерадіо за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2.

Контактний телефон: (044) 278-87-56.

Більш докладно дізнатися про премію можна за посиланням.

Немає коментарів

Схожі статті:

Конкурс знавців української мови  у Боляновицькій ЗОШ І- ІІ ст. Конкурс знавців української мови у Боляновицькій ЗОШ І- ІІ ст. Опубліковано: Понеділок, 20 листопада 2017 У Боляновицькій ЗОШ І- ІІ ст. Мостиського району  стартував І етап XVIII Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика,який підготувала та провела вчитель української мови та літератури Іванчук Л.А. На урочистому відкритті конкурсу учні школи ознайомили присутніх із постаттю відомого...

Переглядів: 15 Коментарів: 0

Відділи освіти

Конкурс ім. П. Яцика у Підгатській ЗОШ І ступеня Конкурс ім. П. Яцика у Підгатській ЗОШ І ступеня Опубліковано: Понеділок, 20 листопада 2017 У Підгатській ЗОШ І ступеня Мостиського району проводився І етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика під керівництвом класоводів 3 класу Сотнікової Тетяни Олександрівни і 4 класу Місик Марії Іванівни. У конкурсі взяли участь учні 3 і 4 класів. Конкурс розпочали з невеличкого...

Переглядів: 11 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook