Період публікації:

від

до

Категорія:

Львівщина активізує культурну та освітню співпрацю із Аргентиною

Опубліковано: Понеділок, 14 серпня 2017 

min
max

У п’ятницю, 11 серпня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із представниками Українського культурного товариства «Просвіта», що у Аргентині.

Під час зустрічі сторони наголосили на необхідності пошуку нових шляхів співробітництва між Україною, зокрема Львівщиною, та Аргентиною. Відтак, очікується посилення співпраці у галузі освіти та культури.

«Українська діаспора відіграє величезну роль у міжнародній спільноті, бо є важливим демографічним, соціально-культурним та інформаційним ресурсом України у світі. Українці, де б вони не проживали, вболівають за розвиток демократичної України і своїми досягненнями поліпшують міжнародний імідж нашої держави, - наголосив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. - Саме тому важливою є співпраця з діаспорою та налагодження контактів українців, які проживають за межами держави, з етнічною Батьківщиною».

Сторони домовились про реалізацію спільних гуманітарних та культурно-освітніх проектів. Так, у Аргентину передаватимуть книги українською мовою, проводитимуть популяризацію української мови та культури, налагоджуватимуть партнерські зв'язки між навчальними закладам, зокрема організовуватимуть обмін та стажування для студентів.

«Ми прагнемо підтримувати різні аспекти української культури, адже вона є важливою частиною життя мільйонної діаспори людей, які живуть за межами України, - наголосив голова  Українського культурного товариства «Просвіта» Петро Маслюк.

Окрім того, обговорили можливість участі творчих колективів з Аргентини у фестивалях Львівщини, а також проведення мистецьких виставок та презентації музичного мистецтва регіону.

Немає коментарів

Схожі статті:

Презентація реформування освіти Естонії на офіційній зустрічі у ЛОДА (фото) Презентація реформування освіти Естонії на офіційній зустрічі у ЛОДА (фото) Опубліковано: Четвер, 16 березня 2017 Сьогодні, 16 березня, у заступника голови облдержадміністраціі Оксани Стоколос-Ворончук за участю керівника департаменту освіти і науки Любомири Мандзій та освітян Львівщини відбулась робоча зустріч з представниками освіти Естонії. Під час зустрічі Сірія і Георг Ахери - керівники проекту «Сталий розвиток...

Переглядів: 820 Коментарів: 0

Середня, дошкільна та позашкільна освіта

На Львівщині відбудеться міжнародна науково-практична конференція з питань підготовки якісних фахівців та засобів обміну освітнім досвідом На Львівщині відбудеться міжнародна науково-практична конференція з питань підготовки якісних фахівців та засобів обміну освітнім досвідом Опубліковано: П`ятниця, 18 березня 2016 Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації інформує, що у рамках співпраці Львівщини та Республіки Азербайджан з 23 до 25 березня 2016 року у м. Львові відбудеться науково-практична конференція «Обмін міжнародного досвіду, як засіб підвищення якості освіти» за Програмою . Участь...

Переглядів: 870 Коментарів: 0

Департамент освіти і науки
Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
14 - 16 березня 2019

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Понеділок, 17 грудня 2018


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook