Період публікації:

від

до

Категорія:

Твіржанський НВК учасник військово-патріотичної гри "Ігри Нескорених" (Мостиська ОТГ)

Опубліковано: Понеділок, 31 липня 2017 

min
max

На історичному місці, де 73 роки тому утворилася Українська Головна Визвольна Рада, 10-16 липня 2017 року відбулась четверта військово-патріотична гра "Ігри Нескорених».

«Ігри Нескорених» проводились у с.Сприня Самбірського району на базі СТОК «Прикарпаття імені К. Осьмака». У програмі такі види змагань як – впоряд, стрільба, повстанський біатлон, перетягування линви, розпалювання багаття, перегони, гирьовий спорт, армреслінг, відун й повстанська пісня.

Мостиську ОТГ представляли учні Твіржанського НВК під керівництвом педагога-організатора - Сергія Підбережника, які гідно представили себе. 

За словами учасників, гра була досить цікавою і незабутньою, адже учні спробували свої сили в різних конкурсах, завели нових друзів, тому й налаштовані їхати на наступний рік лише за I місцем.

Основна мета цієї гри – виховання у молоді мужності, любові до України. Адже юні хлопці і дівчата зібралися на шматочку землі, на якій творилася історія, наша історія... Такі почуття вкрай потрібні сьогодні, бо на Сході агресор зазіхнув на нашу територію.

Немає коментарів

Схожі статті:

Крапля любові (фото) Крапля любові (фото) Опубліковано: Неділя, 27 вересня 2015 Учора, 26 вересня 2015 року,  до Самбірської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату  І-ІІ ст. «Берегиня» завітали сестри – монахині Елькбета та Моніка, щоб подарувати  дітям радість та веселощі, поділитись своєю любов'ю. Сетри провели з вихованцями цікаві ігри, розваги, конкурси, співали веселі...

Переглядів: 1172 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Виховуємо допитливих та творчих школярів Виховуємо допитливих та творчих школярів Опубліковано: Вівторок, 16 січня 2018 Нещодавно на базі Волицького НВК відбувся І (районний) етап обласного конкурсу учнівських проектів з фізики в межах освітнього простору «Фізика навколо нас». Мета конкурсу –професійний розвиток педагогічних працівників, формування у школярів морально-естетичних цінностей, екологічної культури шляхом...

Переглядів: 23 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
15 - 17 березня 2018

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Вівторок, 26 грудня 2017


Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»
19 - 21 квітня 2018

Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»

Опубліковано: Четвер, 14 грудня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook