Період публікації:

від

до

Категорія:

На конференції в Ірпені розказали, як краще проводити батьківські збори

Опубліковано: П`ятниця, 28 липня 2017 

min
max

Упродовж трьох днів педагоги з різних куточків України ділились досвідом комунікації з батьками. Так, у Ірпені пройшла підсумкова конференція «Через школу до громади: навчання культурі миру і толерантності для раннього попередження конфліктів», що пройшла в Ірпені.

Зокрема, присутні ознайомились з новими підходами проведення батьківських зборів, що були розроблені педагогами-учасниками тренінгів. Приміром, тренери заходу розказали, наскільки важливо використовувати інноваційні методи, медіа-засоби у роботі з батьками. Також повідомили і про права людини у освіті – вони не тільки розширили теорію з цієї теми, але й порадили, як поширювати ці  знання у навчальних закладах.

«Реформування освіти передбачає модернізацію змісту загальної середньої освіти, що має ґрунтуватися на компетентнісних підходах до навчання, необхідних сучасному учню для успішної самореалізації в суспільстві», - наголосила радник Міністра освіти і науки України Оксана Макаренко.

Захід пройшов у межах Всеукраїнського проекту «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу», до якого долучились 160 навчальних закладів з усіх областей країни. 

Організатором конференції виступив Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти та Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Немає коментарів

Схожі статті:

Випускний вечір в НРЦ "Мрія" Випускний вечір в НРЦ "Мрія" Опубліковано: Субота, 01 Червня 2019 В НРЦ "Мрія" відбулося грандіозне свято - випускний вечір учнів 9-10 класів. У дружньому колі зібралися учні, вчителі, батьки та гості. Директор Центру Пирч Галина Іванівна привітала випускників із закінченням школи та вручила на пам"ять альбоми. Під час святкового концерту випускники подарували усім...

Переглядів: 27 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Звітний концерт в НРЦ "Мрія" Звітний концерт в НРЦ "Мрія" Опубліковано: П`ятниця, 24 травня 2019 В НРЦ "Мрія" відбувся звітний концерт. Діти продемонстрували свої вміння у віршах, танцях, піснях, сценках, а також подякували педагогам за навчальний рік. Також завітали на свято гості: молодіжний колектив Touch. Dance, та золоті призери з танцювального спорту Мельник Соломія та Андрій Долгов. Директор...

Переглядів: 19 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook